Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

link=topic=1275.msg303495#msg303495 date=1291026486]

hoćeš da pitaš -kao nekome ko greši a misli da je u pravu objasniti da greši... je l tako

da tako nekako  i jos ako kaze da  to  dobro ,nemislim nikoga konkretno ciljno vec sam  izjava da moze na dobro ili lose  bude  ,pitam kako to sve  moze i ubica biti i misliti da dobro cini 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa to nije nista sporno, dobro moze da cini samo covek koji postuje i pridrzava se Bozijih zapovesti i tu je jos i savest koja podrzava, jednostavno greengrin

uopste se ne obazirem na Astrologiju u smislu zloupotrebe, jer me to ne zanima, a lepo je sve Muzicar objasnio i pojasnio :) a ako mislis na magiju, onda je to sasvim druga tema i ne moze da se svrsta u istu korpu sa astrologijom jer su to dve razlicite stvari

ne moze meni da bude dobro naustrb drugome, to rade bezboznici

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad se setih kako sam pogadjao ljudima u koliko sati su rodjeni... dobro, otprilike!

Kako?

Pa, po faci sam pretpostavljao "podznak" (i to iz višegodišjeg iskustva), pa kada mi taj neko kaže kada mu je rodjendan, ja sam u glavi, napamet, a "znajući" podznak, računao u koje doba dana je dotični rodjen. Bilo je čudjenja...

Nisu znali da je to čista matematika (račun) i iskustvo (lice)

Primer: ako neko ima "jarac-facu", a, rodjen je krajem novembra, ja znam da je rodjen otprilike par sati nakon izlaska sunca... Nije teško to izračunati napamet (ionako je uvek bilo par sati gore- par sati dole)

Fora je u faci...

hahahaha ovo je dobro! 1405_love bendoff

ja ne znam primetio sam da ljudi koji imaju lavovske face ili nesto da me podseca na lava su bas lavovi u horoskopu hahaaa :group111: ali ne kad ja ocu, nego kad imam osecaj 319.gif

трип, психологизам? :drugarstvo:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Ево пуцам и ја sFun_bat bendoff 4chsmu1 ;):) bandit bandit bandit bandit bandit prstgore :cheesy: :cheesy:

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево пуцам и ја ;):) bandit bandit bandit bandit bandit bandit bandit bandit :cheesy: :cheesy: sFun_bat

тренутно спамујеш  bendoff

ово ће да бидне озбиљна тема...  prstgore 4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли вјештице шта могу? Могу и више него што мислите, једна ме чак тако омађијала да ме скоро у кревет довукла, није то било баш тешко, мени било 18 њој 26 или тако нешта, хахахаах! Освијестио сам се у посљедњи час! Она била вјештица а њен отац арцивјештец! То бисте имали видјет! Тачно како је то описао Соломон Кане, фин чоек, gentleman, а Србин такођер између осталог! Име му радије неђу рећи, можда би неко отишао за њим да га у том поучава!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли вјештице шта могу? Могу и више него што мислите, једна ме чак тако омађијала да ме скоро у кревет довукла, није то било баш тешко, мени било 18 њој 26 или тако нешта, хахахаах! Освијестио сам се у посљедњи час! Она била вјештица а њен отац арцивјештец! То бисте имали видјет! Тачно како је то описао Соломон Кане, фин чоек, gentleman, а Србин такођер између осталог! Име му радије неђу рећи, можда би неко отишао за њим да га у том поучава!

ја и даље немогу вјеровати да су стварно у стању нешто "убајати" помоћу оних разних глупости типа ноктију, сата, мишева итд....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хахахаха, та ти је добра!

Дајгле мојих, морао сам измислит специјални профил за њих, хахахаха!

Иначе на FB френд листи имам такве егземпларе, сатанистички зоолошки врт да је и Дејан одбио тамо бити записан кад сам му показао једног с роговима, са Златибора, тамо од вас из Косјерића! Хахахахаха!

klapklap

Ђавли:

http://www.facebook.com/album.php?id=100001412274460&aid=8911

Вампири и вампирице - тек сам их почео скупљат

http://www.facebook.com/album.php?id=100001412274460&aid=9049

Постављена слика

А ово је главни: Луксафајр

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=106061769450898&set=a.111334825590259.14780.100001412274460

Link to comment
Подели на овим сајтовима

klapklap

ма намашкариле се будале,,,, dada  све би ја то sFun_bat bendoff,,, 0442_feel

али ајмо сада озбиљно да ли стварно неко мисли да могу нешто постћи својим бајањем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

klapklap

ма намашкариле се будале,,,, dada  све би ја то sFun_bat bendoff,,, 0442_feel

али ајмо сада озбиљно да ли стварно неко мисли да могу нешто постћи својим бајањем?

Svaka ženska je potencijalna vještica, šta one drugo i rade već bajaju!

A muški ako nisu izričito "I KVE TIKVE" (IQ tikve) također! Znaju bit i opasniji od ženskih!

Napiši recimo nešto iz života, sreo si se s nekom ili nekim od njih, ženskom ili muškim?

Vešticom ili vještcem, znaju oni biti i vrlo mladi, lijepi i inteligentni,

školovani i bave se sportom, samo takvo upozorenje na početak!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...