Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију


Препоручена порука

Хахах не лупај.Ја сам ничији хехе,шалим се.

Да ли стварно мислиш да је мене са 18година колико имам сад,занимала еволуција,док нисам видео аквилија да пише знао сам само површно о томе.

Тако да молим информације.Кад проучим боље и једну и другу страну,рећи ћу за коју се залажем!

Поштено... greengrin

Cekaj, jel me zezas sad? Imas 18 godina  i ne znas sta je evolucija?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cekaj, jel me zezas sad? Imas 18 godina  i ne znas sta je evolucija?

Pa lepo rekao covek da je isao u srednju skolu gde u sklopu biologije nije ni cuo rec evoluicija a kamoli

da mu je bar u grubim crtama objasnjeno na kom principu funkcionise.

Aha... kontam... A prvi televizor kad je kupio? Ili radio ili novine...? A ima i onaj "internet" od skoro, mocna stvar burek mu poljubim...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте у средњој је у првој години била биологија и то сам учио неке биљке и њихова станишта.Ништа није било везано више за еволуцију.Наравно да знам основно о еволуцији и шта она представља.Али никад нисам нешто улазио дубље у све то,јер ме НИЈЕ занимало.Али нисам имао ни где да се заинтересујем.

Јел може да кажете,акоо не нећете овако,напишите ми н пм.Али знам да волите да објавите увек црну листу кад можете.Хеххе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cekaj, jel me zezas sad? Imas 18 godina  i ne znas sta je evolucija?

Pa lepo rekao covek da je isao u srednju skolu gde u sklopu biologije nije ni cuo rec evoluicija a kamoli

da mu je bar u grubim crtama objasnjeno na kom principu funkcionise.

Aha... kontam... A prvi televizor kad je kupio? Ili radio ili novine...? A ima i onaj "internet" od skoro, mocna stvar burek mu poljubim...

Никад нисам купио телевироз и радио,него мој отац.Новине нисам куповао које имају везе са еволуцијом,него спортске.

Интернет имам дуго,користим га за све,али да ли можеш да разумеш да мене никад није могла да занима еволуција,јер се њом никад нисам бавио нешто у средњој.У основној се сећам да смо учили за еволуцију,али кад дође час да нас пита,она увек узме оловку врти изнад дневника,а ја не средини дневника увек мене пита,добијем 1 или 2 и убије ми жељу за биологијом.

Јел забрањено можда да се не зна?Ја тебе могу да учим неке друге ствари.Научи ти мене.Мада колико видим једино Аквилио хоће нешто да помогне,ти само да нападаш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Polako, smiri se... nisam dobro razumeo, izvinjavam se... razumeo sam da nemas ni pojam o evoluciji a ne da zapravo samo zelis dublje da se informises...

A sto se tice same evolucije, malo su ti prevelika ocekivanja da ti neko tek tako napise, jer nije ni evolucija prosta stvar koja moz da stane u jedan post... pa pogledaj samo koliko tema ima o evoluciji i jos uvek nije pomaknuto s polazne tacke :krstix:

Umesto da ti neko pise o evoluciji, bolje pogledaj aquiliov link... na tom sajtu je sve lepo i potanko objasnjeno da nemas da lutas. Tu imas sve sto ti treba...

A ako bas neces, onda pogledaj neku evolucijsku temu ovde na :krstix: ima ih bogami prilican broj (svaka treca tema koja i nema veze sa evolucijom se nekako sa njom zavrsi :krstix:)

PS. Mada znajuci aquilia on ti verovatno vec kuca pozamasnu PP na temu "evolucija u sto reci" ili tako nesto... iskreno divim se njegovoj neumornosti da ljudima objasni svu eleganciju teorije evolucije...

Najgrlatiji evolucionisti na forumu su Ivica i aquilio... ja sam takodje zakleti evolucionista ali ne upadam u vece rasprave jer ne posedujem detaljnije znanje o evoluciji.

E sad, imas i antievolucioniste, kreacioniste... a ima i IDijevaca... ti su najgori... ladan  (ko je reko Zvonko?)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ок. :krstix:

Нисам рекао да ми нико укратко пише,ти сајтови су довољни за почетак.

Хехех за Аквилија сам мислио да је контраш неки тежал.Тек кад сам мало дуже видим да је велики цар,али стварно.

Не мора да ми пише погледаћу ове сајтове и све што не разумем питаћу га.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ок. :krstix:

Нисам рекао да ми нико укратко пише,ти сајтови су довољни за почетак.

Хехех за Аквилија сам мислио да је контраш неки тежал.Тек кад сам мало дуже видим да је велики цар,али стварно.

Не мора да ми пише погледаћу ове сајтове и све што не разумем питаћу га.

Ali cekaj... koliko god da ne znas detalje opet znas sta je evolucija... Gde bi onda sebe svrstao? Evolucionista ili...? Verujes da je covek nastao od primata ili...?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хахах не лупај.Ја сам ничији хехе,шалим се.

Да ли стварно мислиш да је мене са 18година колико имам сад,занимала еволуција,док нисам видео аквилија да пише знао сам само површно о томе.

Тако да молим информације.Кад проучим боље и једну и другу страну,рећи ћу за коју се залажем!

Поштено... 1312_womens

За пола године ћеш постати већи еволуционистички фанатик од малог Петра  bleh

Nece da moze. womens

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хахах не лупај.Ја сам ничији хехе,шалим се.

Да ли стварно мислиш да је мене са 18година колико имам сад,занимала еволуција,док нисам видео аквилија да пише знао сам само површно о томе.

Тако да молим информације.Кад проучим боље и једну и другу страну,рећи ћу за коју се залажем!

Поштено... 1312_womens

За пола године ћеш постати већи еволуционистички фанатик од малог Петра  womens

Nece da moze. womens

Фанатик тешко.  bleh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ок. womens

Нисам рекао да ми нико укратко пише,ти сајтови су довољни за почетак.

Хехех за Аквилија сам мислио да је контраш неки тежал.Тек кад сам мало дуже видим да је велики цар,али стварно.

Не мора да ми пише погледаћу ове сајтове и све што не разумем питаћу га.

Ali cekaj... koliko god da ne znas detalje opet znas sta je evolucija... Gde bi onda sebe svrstao? Evolucionista ili...? Verujes da je covek nastao od primata ili...?

Verujem da je coveka stvorio Bog.

Mislim jedino da evolucija moze da bude kod zivotinja.Jer je moguce da palom prirodom Adama i Eve,cela zemlja je podlozna promenama.Pa tako se menjaju i zivotinje.

Tako da ne bih voleo nigde za sada da se svrstam,jer ne znam nista o biologiji.

Ako ti je toliko bas stalo,logicno je da nisam evolucionista  1312_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Woooow "it looked old". How scientific. facenew22222222 1000000001010 0110_hahaha smej.gif :) greengrin 4chsmu1 dada :) :) 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде, бар је било покушаја да се обори радио датирање, али гле сад испаде да научници процјењују старост стијена одокативно.  1000000001010-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='facenew22222222' />

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Woooow "it looked old". How scientific. facenew22222222 1000000001010 0110_hahaha smej.gif :) greengrin 4chsmu1 dada :) :) 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Ovo je neki novi naucni argument
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...