Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију


Препоручена порука

, nego je neracionalno, sa aspekta biohemijske efikasnosti,

"racionalnost biohemijske efikasnosti" hmmm deluje kao pojam iz nekog SF-a, kao da zelim da preskocim pitanje "sta, bre, ovo znaci?" Mozda zbog toga ne bi bilo lose nesto vise reci o sintagmi "racionalnost biohemijske efikasnosti", da razjasnimo o cemu se tu radi. Hej, @@pedja257, mozes li nam reci nesto vise o ovome?

  • Волим 1

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"racionalnost biohemijske efikasnosti" hmmm deluje kao pojam iz nekog SF-a, kao da zelim da preskocim pitanje "sta, bre, ovo znaci?" Mozda zbog toga ne bi bilo lose nesto vise reci o sintagmi "racionalnost biohemijske efikasnosti", da razjasnimo o cemu se tu radi. Hej, @@pedja257, mozes li nam reci nesto vise o ovome?

Here comes mrso- mooding...

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

занимљиво на другој теми: Григорије22 & Сава Јањић : први никако да сконта шта му други прича у вези еволуције. или разуме али ипак пружа отпор. :-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Griša već godinama ne želi da razume ništa o TE...

  • Волим 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

занимљиво на другој теми: Григорије22 & Сава Јањић : први никако да сконта шта му други прича у вези еволуције. или разуме али ипак пружа отпор. :-)

Otac Sava i ja ne pricamo o evoluciji vec o necu sasvim drugo. Ne pazis dovoljno na casu. Razgovor je cisto teoloske prirode.

 

Griša već godinama ne želi da razume ništa o TE

 

 

Pogresno mislis http://www.pravoslavniforum.com/index.php?topic=5100.0

Link to comment
Подели на овим сајтовима

занимљиво на другој теми: Григорије22 & Сава Јањић : први никако да сконта шта му други прича у вези еволуције. или разуме али ипак пружа отпор. :-)

I ja sam to primjetio, mada se ne slazem sa obojicom. Zna li neko koji je administrator zaduzen za ovu stranicu i topic o nauci, pitao sam Mikija Rakica da obrise onaj link ka onom kreacinistickom tekstu sa pogresnim zakljuckom za koji mislim da je opasan dosta, ali on nije obrisao? Ne zelim da imam veze sa bilo cim takvim bez obzira na reference, pa i tacnost, zakljucak je opasan i veze nema sa naukom. Ali moja brzopletost.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otac Sava i ja ne pricamo o evoluciji vec o necu sasvim drugo. Ne pazis dovoljno na casu. Razgovor je cisto teoloske prirode.

 

Pogresno mislis http://www.pravoslavniforum.com/index.php?topic=5100.0

Ne razumijes ti sta je nauka, to je tvoj problem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"racionalnost biohemijske efikasnosti" hmmm deluje kao pojam iz nekog SF-a, kao da zelim da preskocim pitanje "sta, bre, ovo znaci?" Mozda zbog toga ne bi bilo lose nesto vise reci o sintagmi "racionalnost biohemijske efikasnosti", da razjasnimo o cemu se tu radi. Hej, @@pedja257, mozes li nam reci nesto vise o ovome?

misli covijek na energetsku efikasnost, biohemijska energija u ovom slucaju, zato je tako i napisao.

nesto sam 100% siguran da si ga razumio na sta misli, ali vrag ne da mira...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prvi je ateista a drugi pravoslavac.

Ne bih rekao da je Juan pravoslavac, ali evo da ne ulazim u to, nije kulturno, neka sam kaze, ako zeli. Moj stav je da ce nauka sve objasniti, a spona ce biti bilogija, a u okviru nje EB, kao sto Dobzanski rece nista u biologije nema smisla do u svijetlu evolucione biologije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...