Jump to content

Ислам на улицама Париза

Оцени ову тему


Grizzly Adams

Препоручена порука

Обратите пажњу шта је изјавио један професор "Исламских наука" на универзитету у Кентакију:

"Ultimately we can never be full citizens of this country, because there is no way we can be fully committed to the institutions and ideologies of this country."

"На крају крајева никада не можемо бити потпуно грађани ове земље, јер не постоји начин на који можемо бити у потпуности лојални институцијама и идеологији ове земље"

Ihsan Bagby, Associate Professor, (Ph. D., University of Michigan)

http://web.as.uky.edu/IslamicStudies/faculty.html

То каже човек који је доктор наука, професор универзитета у тој земљи, а не неки необразовани фанатик. Моје питање за њега је - зашто онда живиш и земљи коју не волиш? Шта ти је циљ?

da li ti kao covek sa ovih prostora,sa svojim navikama ili sa svojim ubedjenima koje su donesene verom ili pogledima na svet,mozes reci da ti je Amerika 100% potaman?

Мени ни једна држава осим Царства Христовог није потаман, али где год да живим трудим се да будем лојалан грађанин и поштујем закон. Не могу да разумем некога ко је добровољно дошао у неку земљу, а онда прича против ње.

ok...
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 217
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

mozda ces me pogresno shvatiti,ali bih bas voleo da zavlada serijat...barem 20 godina.onaj pravi,neiskrivljeni bez licemerja i duplih arsina...ali kad nas je stvarao Svevisnji,nije stvarao andjele vec ljude.sa svakim dobrom ili losem u sebi...

То је онај "прави Шеријат" где се руке и главе секу само под анестезијом, а камење за прељубнике је обложено сунђером. Како брате Мирсаде не можете да коначно схватите да то једноставно не иде уз веру у Бога... Бог је допустио да умиремо и болујемо због греха и то нам је довољно да се дозовемо у памет. Нема потребе да једни другима чинимо зло.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени ни једна држава осим Царства Христовог није потаман

Ово је једини разлог због којег ја и видим логику живота. Иначе, стварно не би имало никаквог смисла.

Брате Соломоне, оно што западни лицемери сеју то ће и дапожњу. Све више верујем да ће над њима Бог да примени неке старозаветне методе, као некада према лицемерним Израилцима. Знаш оно, "узеће ти се земља и даће се другом народу". Горем од њих, али даће се. Тако су и стари јевреји исто прошли. Претерали су брате Соломонје. Нанели су нам више штете и зла него Турци за 500 година.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обратите пажњу шта је изјавио један професор "Исламских наука" на универзитету у Кентакију:

"Ultimately we can never be full citizens of this country, because there is no way we can be fully committed to the institutions and ideologies of this country."

"На крају крајева никада не можемо бити потпуно грађани ове земље, јер не постоји начин на који можемо бити у потпуности лојални институцијама и идеологији ове земље"

Ihsan Bagby, Associate Professor, (Ph. D., University of Michigan)

http://web.as.uky.edu/IslamicStudies/faculty.html

То каже човек који је доктор наука, професор универзитета у тој земљи, а не неки необразовани фанатик. Моје питање за њега је - зашто онда живиш и земљи коју не волиш? Шта ти је циљ?

da li ti kao covek sa ovih prostora,sa svojim navikama ili sa svojim ubedjenima koje su donesene verom ili pogledima na svet,mozes reci da ti je Amerika 100% potaman?
Да ли то значи да дотични професор који ужива привилегије земље чији закон не би да поштује у потпуности,има право да износи антидржавне изјаве и да највероватније делује у складу са оним што говори? Мислим да је свима јасно да то није нормално.

Такође знам једно...у мојој кући се поштују правила која ја пропишем,а коме се не свиђа добио би ногу у зад**** и пролетео кроз врата ако би дрско и безобразно покушао у мојој кући да мења моја правила...хоћеш ли рећи да ти не би исто тако реагоао у својој кући? Чисто сумњам!

...а то што су САД и остали њени савезници лицемерни према сопственом народу на првом месту па и према свима другима,и што то из одређених,само уском корпократском кругу људи у потпуности познатих,разлога геополитичке и економско-финансијске природе,толеришу овакве изјаве које никоме другоме не би толерисале,то је друга и дуга прича.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени ни једна држава осим Царства Христовог није потаман

Ово је једини разлог због којег ја и видим логику живота. Иначе, стварно не би имало никаквог смисла.

Брате Соломоне, оно што западни лицемери сеју то ће и дапожњу. Све више верујем да ће над њима Бог да примени неке старозаветне методе, као некада према лицемерним Израилцима. Знаш оно, "узеће ти се земља и даће се другом народу". Горем од њих, али даће се. Тако су и стари јевреји исто прошли. Претерали су брате Соломонје. Нанели су нам више штете и зла него Турци за 500 година.

Многи су у историји претерали,Ацо...али то не значи да им желим нешто што нити бих желео себи,нити бих то исто могао да спречим да ми се деси,ако би се десило њима.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Десиће им се не нашом кривицом, него њиховом. Европа је пљунула на своје хришћанске  корене. Давно је у њиховим храмовима јечао Владика Николај: "На колена Европо!" Авај, не чују.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Десиће им се не нашом кривицом, него њиховом. Европа је пљунула на своје хришћанске  корене. Давно је у њиховим храмовима јечао Владика Николај: "На колена Европо!" Авај, не чују.

Не причам,Ацо,о томе...већ о,по мом мишљењу и дубоком уверењу,непримерености и надасве општој штети коју би донело евентуално остварење "одређених жеља".

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imam oshječaj da ovdje među vama postoje dvije vrste struje:

1)prva koja je izražena od strane nekih:Islam je zlo i sve što muslimani rade to je zlo!

2)Druga koji su po meni hrišćani i Srbi veći od ovih prvih:Muslimani ljudi pa ti ljudi su među nama i oni upražnavaju svoju vjeru.

Komentar:Ovi prvi su najveći neprijatelji časnom narodu iz kojeg dolaze.Oni kao da nikada nisu vidjeli muslimane, pa se svemu čude.Oni su sljepilo iz kojeg ne dolazi osim mržnja koja bi mogla uništiti prije njih nego one kojima zlo misle!

eniz neznam kako tvoj utisak ako mislis mene sto sam napisala da film iz pazara i pariza nije uporediv  jel jedan je  histerican  drugi miran  za moj utisak, tako  a mrznja nebi rekla     da se iz tog pisanja moze zakljuciti ali  evo ponovicu samo sam  uporedila razliku izmedju a sto se tice  bas sto su muslimani,tako bi isto reagovala dasu bili srbi katolici hriscani ili indio narod  na ovom mjestu  dakle bez mrznje enize  ,jel  kad bi sve sa mrznjom posmatrala dosad  bime davno nestalo od mrznje  u meni ,zeljela bi da te sumnje nestanu ne samo ovdje izmedju  vec izmedju svih naroda   ,koja ljepota   bi to bila na zemlji
Nisam na vas mislio, jako ste korektni i zahvaljujem vam!
vmzn06.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Десиће им се не нашом кривицом, него њиховом. Европа је пљунула на своје хришћанске  корене. Давно је у њиховим храмовима јечао Владика Николај: "На колена Европо!" Авај, не чују.

sta tebe istjera iz mira tvoga aleksandre  
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Десиће им се не нашом кривицом, него њиховом. Европа је пљунула на своје хришћанске  корене. Давно је у њиховим храмовима јечао Владика Николај: "На колена Европо!" Авај, не чују.

А по чему смо ми у томе битно другачији у односу на њих?

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, vidim da se plašite nečega što ga ni ne poznajete ali ne bih o tom!Ono što me zanima ali iskreno mi odgovorite:Šta po vama Evropa treba uraditi sa problemom zvanim "poislamljivanje evrope, ili islamizacija Evrope?

Šta treba uraditi sa muslimanima koji žive u Evropi? Iskreno i bez dlake na jeziku please!!!

vmzn06.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ислам само користи идеолошки вакуум на Западу. Европа је сама себи наметнула бесмислена мулти-култи правила која ће јој доћи главе, борила се да Хришћанство на сваки могући начин спута и ограничи иако је изграђена на хришћанским темељима. То је успело јер Царство Христово по својој природи "није од овог света", па хришћани и нису видели превелику потребу да се боре за овоземаљску власт јер хришћани немају никакву идеолошку основу да оснивају и заузимају "земаљска царства". Међутим, онда је наишао Ислам који има сасвим другачији приступ проблему где се читав европски систем се показао као потпуно немоћан да одговори на изазов. Европа покушава да успостави иста правила као према Хришћанству што је потпуно погрешно и бесмислено, јер се ради о сасвим другачијој идеологији.

Америка је нешто другачија, мада је исто тако заражена културним и религијским релативизмом - ситуација је 50/50. Велики део народа и поједине јавне личности су свесни шта се дешава, али подједнак број није - нарочито академски кругови, медији, политичка елита и слично.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, vidim da se plašite nečega što ga ni ne poznajete ali ne bih o tom!Ono što me zanima ali iskreno mi odgovorite:Šta po vama Evropa treba uraditi sa problemom zvanim "poislamljivanje evrope, ili islamizacija Evrope?

Šta treba uraditi sa muslimanima koji žive u Evropi? Iskreno i bez dlake na jeziku please!!!

Треба дасе окрене својим хришћанским коренима. Да се окани педерастије, лицемерја и неопаганизма. Треба да помогне рађање и васпитавање Европљана на здравим, породичним и хришаћанским вредностима. Тиме ће се спасити од исламизације и нестанка идентитета на коме је Европа створена. Не брини, неће вас нико силом терати. Мада...са њима (западњацима) се никад не зна. Када неко суди дуплим аршинима и када му једина мера вредности постане профит, све је могуће.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, vidim da se plašite nečega što ga ni ne poznajete ali ne bih o tom!Ono što me zanima ali iskreno mi odgovorite:Šta po vama Evropa treba uraditi sa problemom zvanim "poislamljivanje evrope, ili islamizacija Evrope?

Šta treba uraditi sa muslimanima koji žive u Evropi? Iskreno i bez dlake na jeziku please!!!

Треба дасе окрене својим хришћанским коренима. Да се окани педерастије, лицемерја и неопаганизма. Треба да помогне рађање и васпитавање Европљана на здравим, породичним и хришаћанским вредностима. Тиме ће се спасити од исламизације и нестанка идентитета на коме је Европа створена. Не брини, неће вас нико силом терати. Мада...са њима (западњацима) се никад не зна. Када неко суди дуплим аршинима и када му једина мера вредности постане профит, све је могуће.

Zašto je evropa odbila da živi u skladu sa hrišćanskim korijenima?

Da li možda crkva nije odgovorila izazovima i problemima sa kojim se susreće?

vmzn06.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...