Jump to content

Улазак Господа Исуса Христа у Јерусалим, Цвети - Уживо на Поукама

Оцени ову тему


Препоручена порука

"Ми" гледали пренос из Москве. Шта ми. Марија гледала, док сам ја цело јутро постављао линкове. Видео сам само Велики вход и беседу патријарха на крају. Али остаће нам линкови за целонедељна богослужења пошто сви емитери емитују сва богослужења у току ове недеље на овим истим каналима и фејсбук страницама, па ми није жао. У Москви ми се највише допало то што се скоро уопште не снима из олтара, тамо где верницима и није да гледају па ни да звире у току службе. Веома фер и коректно са њихове стране.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, PredragVId рече

"Ми" гледали пренос из Москве. Шта ми. Марија гледала, док сам ја цело јутро постављао линкове. Видео сам само Велики вход и беседу патријарха на крају. Али остаће нам линкови за целонедељна богослужења пошто сви емитери емитују сва богослужења у току ове недеље на овим истим каналима и фејсбук страницама, па ми није жао. У Москви ми се највише допало то што се скоро уопште не снима из олтара, тамо где верницима и није да гледају па ни да звире у току службе. Веома фер и коректно са њихове стране.

Не знам како је било у Москви али у Минску ман.св. Јелисавете је био пун народа зато што они немају забрану кретања и било је предивно па препоручујем за други пут

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...