Jump to content

Препоручена порука

пре 3 минута, Jovana0910 рече

Meni je dovoljan naucni dokazz, imam oci i mozak da vidim sta je u pitanju. Nevernicima ni svi naucnici sveta nece pomoci da progledaju. 

ја би волео да видим неку студију о томе са доказима. Сећам се да сам читао на Поуке неку добру студију али нисам имао времена да се томе посветим

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa evo ti primer za kucice , valjda je dovoljan dokaz. Meni je samo ovaj tekst dovoljan, a citala sam i u knjizi Jednom za ceo zivot i na jos nekim mestima istu pricu.

I Jevreji su stalno trazili od Hrista dokaze i cuda, a on cuda cinio svakodnevno , vaskrsao mrtve a to samo moze Bog, i opet mu nisu poverovali, u tome je cela poenta. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Eurod рече

А царство се зваше Аустралија...

Можда и није толико смешно.

Taj komentar se nije odnosio na telegoniju.

 

Цитат

Пре две године доказали могућност негенетског наслеђивања на примеру мушица вида Telostylinus angusticollis.

Nisu to dokazali. Napravili su eksperiment, pozivajući se na ranije svoje eksperimente, po kojima muške mušice koje jedu određenu hranu daju veće potomke... pa su onda kombinovali mušice sa različitom ishranom i ženske u različitim periodima fertilnosti... u pitanju je junk science... zato što se zasniva isključivo na statistici... to može da bude početak ispitivanja tog fenomena ali daleko od toga da su fenomen dokazali... pogotovo jer se nameće sasvim jednostavno pitanje: zašto to utvrđuju posrednim putem (hrana, veličina potomstva) kada postoji dostupan direktan put (DNK analiza)?

Drugim rečima, npr ova rečenica iz novinskog članka: "But her research found that when a large male neriid fly (Telostylinus angusticollis) mated with a female before she was fertile he would pass along his seminal fluid, while her eggs remained unfertilised" u boldiranom delu prosto nije tačna. Ne znaju da li je preneo svoju semenu tečnost... samo znaju da se rodila veća mušica koju bi očekivali da je prvi mužjak oplodio sudeći po njegovoj ishrani (a sudeći po ranijem istraživanju). Da su uradili DNK analize, znali bi i da li je prenet DNK... ali iz nekog razloga ;) nisu radili DNK analize...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Jovana0910 рече
XN--80AAAAHBP6AWWHFAEIHKK0I.XN--C1AVG.XN--90A3AC

Православна породица - породичне вредности, pravoslavna porodica, porodične vrednosti

http://xn--80aaaahbp6awwhfaeihkk0i.xn--c1avg.xn--90a3ac/index.php/porodicno-zdravlje/1654-antun-lisec-vakcine-proizvedene-na-celijama-abortirane-dece

XN--80AAAAHBP6AWWHFAEIHKK0I.XN--C1AVG.XN--90A3AC

Православна породица - породичне вредности, pravoslavna porodica, porodične vrednosti

http://xn--80aaaahbp6awwhfaeihkk0i.xn--c1avg.xn--90a3ac/index.php/porodicno-zdravlje/264-vakcine-izazivaju-autizam-dokazi

 

http://xn--80aaaahbp6awwhfaeihkk0i.xn--c1avg.xn--90a3ac/index.php/porodicno-zdravlje/229-mm

 

ovo je samo nesto sa pravoslavnog sajta, a mogla bih na temu stetnosti vakcina da posaljem masu toga, sto svedocenja roditelja, to naucnih dokaza lekara iz celog sveta, ali ti veruj sistemu i drzavi koja propagira "efiksne i bezbedne vakcine" a kad ih pitas osnovno, koji je sastav niko ne zna,.Ako tebi to nije sumnjivo da ti neko ubrizgava nesto u telo a da nijedan lekar ne zna sastav toga, ti onda slepo veruj i budi naivan,tvoj izbor. Moj izbor je moj i ne treba da ti smeta.

Ali ovo nije odgovor na moju poruku... pitao sam te nešto za isplate roditeljima koji su u Americi nešto navodno dokazali na sudu i pitao sam te za živu... nisam pitao za linkove ka anti-vaks tekstovima... za sumanute teorije o Bil Gejtsu... niti o tome da se ne zna sastav vakcina... bilo bi lepo da možemo prvo da pređemo prethodna dva, pre nego odemo dalje, da ne deluje kao da sad bežiš od onoga što si već napisala i od mojih pitanja... (inače, obmanuli su te i u vezi sa tim da se ne zna sastav vakcina... zna se... da ne ponavljam, evo ti link: https://pouke.org/forum/index.php?/topic/54093-др-јована-стојковић-све-што-сте-желели-да-знате-о-вакцинама-али-је-на-тв-цензурисано/&do=findComment&comment=1809050)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени то јована сумљиво јако. Ја имам два доктората и да бих нешто изнео било где као рад и тезу. МОрам да поседујем аргументе и експериментално да докажем. Па онда то мора да иде на тестирање на најмање једном Универзитету или институту, који је акредитован (слободно реци вештачење мојих корака). Дал је у питању генетика, инжењеринг...

Свака информација има свој извор у науци! Као код вакцина, ево ти пример ове докторице Јоване Стојковић која је вођа покрета анти-вакцине у Србији! Ја сумљам да је она плаћена да шири ту кампању, јер јој је мајка пореклом из Тивта. Не желим да омаловажим Тивћане који су сигурно једни од великих патриота и дали су много српских научника и хероја у свим ратовима од када постоји тај град. Већ хоћу да ти укажем на неке везе политичко-родбинске, и интересе монтенегрина... Ја сам причао са докторима који су ми пријатељи и живот посветили медицини... Баш о тој проблематици са вакцинама и мени су сви рекли да је то кривица медицинских сестара, јер исте не обаве превентивне прегледе деце како треба, већ их рутински само прегледају на брзину пре давања вакцине. А сви проблеми настају јер деца која су под неким вирусом или грипом, приме вакцину која тако изазове оболења или смрт. Суштина је, дете мора да буде здраво да би примило вакцину, ако није здраво, прво треба да оздрави и проблема неће бити! (прочитај овај чланак, дошло је до тога да њу туже не она да добије међународну подршку као што су то добиле мајке украдене деце у здравству рецимо када их је држава игнорисала)

Тако ти је и овде, нема доказа да жена у себи похрању семе мушкараца или да њене ћелије мутирају због контакта са мушкарцем. Све што може да се пренесе, су полна оболења или да затрудни тада, никако за 10 година. 

мсм. да си ти прочитала чланак на Поуке који је био на ову тему, ја га не могу пронаћ и сада читам нешто о квантном спрезању фотона... ако си упамтила који институт стоји иза тога рада, то можемо у 10 минута да тестирамо, јер мора да буду огледи-експерименти наведени!:citac:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Ali ovo nije odgovor na moju poruku... pitao sam te nešto za isplate roditeljima koji su u Americi nešto navodno dokazali na sudu i pitao sam te za živu... nisam pitao za linkove ka anti-vaks tekstovima... za sumanute teorije o Bil Gejtsu... niti o tome da se ne zna sastav vakcina... bilo bi lepo da možemo prvo da pređemo prethodna dva, pre nego odemo dalje, da ne deluje kao da sad bežiš od onoga što si već napisala i od mojih pitanja... (inače, obmanuli su te i u vezi sa tim da se ne zna sastav vakcina... zna se... da ne ponavljam, evo ti link: https://pouke.org/forum/index.php?/topic/54093-др-јована-стојковић-све-што-сте-желели-да-знате-о-вакцинама-али-је-на-тв-цензурисано/&do=findComment&comment=1809050)

 

I da ti posaljem ne bi verovao... ti si obmanut. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Jovana0910 рече

Pa evo ti primer za kucice , valjda je dovoljan dokaz.

Koji dokaz o kučićima?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аристарх рече

Мени то јована сумљиво јако. Ја имам два доктората и да бих нешто изнео било где као рад и тезу. МОрам да поседујем аргументе и експериментално да докажем. Па онда то мора да иде на тестирање на најмање једном Универзитету или институту, који је акредитован (слободно реци вештачење мојих корака). Дал је у питању генетика, инжењеринг...

Свака информација има свој извор у науци! Као код вакцина, ево ти пример ове докторице Јоване Стојковић која је вођа покрета анти-вакцине у Србији! Ја сумљам да је она плаћена да шири ту кампању, јер јој је мајка пореклом из Тивта. Не желим да омаловажим Тивћане који су сигурно једни од великих патриота и дали су много српских научника и хероја у свим ратовима од када постоји тај град. Већ хоћу да ти укажем на неке везе политичко-родбинске, и интересе... Ја сам причао са докторима који су ми пријатељи и живот посветили медицини... Баш о тој проблематици са вакцинама и мени су сви рекли да је то кривица медицинских сестара, јер исте не обаве превентивне прегледе деце како треба, већ их рутински само прегледају на брзину пре давања вакцине. А сви проблеми настају јер деца која су под неким вирусом или грипом, приме вакцину која тако изазове оболења или смрт. Суштина је, дете мора да буде здраво да би примило вакцину, ако није здраво, прво треба да оздрави и проблема неће бити!

Тако ти је и овде, нема доказа да жена у себи похрању семе мушкараца или да њене ћелије мутирају због контакта са мушкарцем. Све што може да се пренесе, су полна оболења или да затрудни тада, никако за 10 година. 

мсм. да си ти прочитала чланак на Поуке који је био на ову тему, ја га не могу пронаћ и сада читам нешто о квантном спрезању фотона... ако си упамтила који институт стоји иза тога рада, то можемо у 10 минута да тестирамо, јер мора да буду огледи-експерименти наведени!:citac:

Jovana je doktor i najveci borac za zdravlje dece i slobodu izbora koja je jako upoznata sa temom vakcina i stetnim dejstvima, Ja ovde necu ljudima to da dokazujem, procitala sam na milione tekstova, odgledala mnoga svedocenja lekara i roditelja sa decom ostecenom od vakcina. Ako ti nesto drzava namece prisilno to je i te kako jako sumnjivo. Sloboda izbora je kljucna. MIgranti nisu vakcinisani setaju slobodno i niko to ne dovodi u pitanje ali male bebe ce nekom da ugroze zdravlje ako se ne vakcinisu, pa smesno zaista.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Jovana0910 рече

I da ti posaljem ne bi verovao... ti si obmanut. 

Moguće... jel možemo ovako... ako ti dostaviš dokaze o tome da je tačno da "u SAD je isplaceno 4 milijarde dolara porodicama koje su dokazale na sudu da su im deca bolesna i trajno ostecena usled vakcina" ja ću ubuduće na svakoj poruci o vakcinama na ovom forumu da imam na kraju sledeći tekst:

"P.S. @Jovana0910 je bila u pravu i bio sam obmanut od strane farmaceutske mafije"

a ako se ispostavi da to nije tačno, ti ćeš ubuduće na svakoj poruci o vakcinama na ovom forumu da imaš na kraju sledeći tekst:

"P.S. @Avocado je bio u pravu i bila sam obmanuta od strane anti-vaksera"

Jel može?

A da ne bude da je problem u sitnicama, sad sam i boldirao problematičan deo u tvojoj tvrdnji.

Nego, jel i dalje tvrdiš da se krije sastav vakcina ili je moja poslednja poruka bila dovoljna da rasprši tu obmanu anti-vaks lobija?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Moguće... jel možemo ovako... ako ti dostaviš dokaze o tome da je tačno da "u SAD je isplaceno 4 milijarde dolara porodicama koje su dokazale na sudu da su im deca bolesna i trajno ostecena usled vakcina" ja ću ubuduće na svakoj poruci o vakcinama na ovom forumu da imam na kraju sledeći tekst:

"P.S. @Jovana0910 je bila u pravu i bio sam obmanut od strane farmaceutske mafije"

a ako se ispostavi da to nije tačno, ti ćeš ubuduće na svakoj poruci o vakcinama na ovom forumu da imaš na kraju sledeći tekst:

"P.S. @Avocado je bio u pravu i bila sam obmanuta od strane farmaceutske mafije"

Jel može?

A da ne bude da je problem u sitnicama, sad sam i boldirao problematičan deo u tvojoj tvrdnji.

Nego, jel i dalje tvrdiš da se krije sastav vakcina ili je moja poslednja poruka bila dovoljna da rasprši tu obmanu anti-vaks lobija?

 

Ja se sa tobom apsolutno nista ne dogovaram, misli sta hoces, pisis sta hoces, obmanut si debelo .i ti si jedan od onih ljudi koji samo traze dokaze a kad im se posalju ne citaju ih. Nisi ni procitao ono sto sam poslala niti ces bilo sta da citas sto posaljem jer si ubedjen u ispravnost vakcina. O sastavu lekari i drzava nista ne znaju, ali oni koji suih pravili ite kako znaju, i javno su govorili koji teski metali ulaze u sastav .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Telegonija kuku.

Prije nego neku kvazi nauku pokusate inkorporirati u (ipak ne bas tako) blagu vijest, provjerite nije li istu koristio neki manijak obuzet rasnom cistotom i ciscenjem svijeta od (izmedju ostalih) Jevreja i Slovena...

Eh da, pustite vakcine, predjite na pijavice.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Jovana0910 рече

Jovana je doktor i najveci borac za zdravlje dece i slobodu izbora koja je jako upoznata sa temom vakcina i stetnim dejstvima, Ja ovde necu ljudima to da dokazujem, procitala sam na milione tekstova, odgledala mnoga svedocenja lekara i roditelja sa decom ostecenom od vakcina. Ako ti nesto drzava namece prisilno to je i te kako jako sumnjivo. Sloboda izbora je kljucna. MIgranti nisu vakcinisani setaju slobodno i niko to ne dovodi u pitanje ali male bebe ce nekom da ugroze zdravlje ako se ne vakcinisu, pa smesno zaista.

Она је можда добар доктор, али је сигурно завео неки Тивћанин или Которанин и искористио да шири дезинформације јер се заљубила, па не слуша своју памет.

Оно што она не прича, то је да контрадикције могу да се појаве од сваког лека или вакцине, оне зависе од стања у организму примаоца. Значи ако тело не може да прими вакцину јер је под вирусом, грипом или неким другим привременим оболењем, то мора да се излечи па тек онда да се прими вакцина. Јел теби јасно да сестре које су надлежене да дају вакцине, не прегледавају децу увек по истим аршинима! Ако она докаже да неки од поремећаја који је изазван вакцином, није последица несавесног давања вакцине, већ састава вакцине. Тада је она стварно у праву, али где су ти докази, она само замењује тезе да сам ја видео.

Ту слободу избора коју помињеш, не схватиш озбиљно јер дете може да се нађе у карантин, јер закон тако одређује за оне које захвати болест коју искорењује вакцина. Тако се правно штити слобода већине, сем по питању неких оболења која се више не сматрају за оболења у међународном здравству типа ЛГБТ... Знаш ли ти шта је епидеимја куге или маларије урадила својевремено? Та Јована потиче из краја у коме се први карантин против куге изградио на европском тлу, и ја верујем да је она талентована као особа и самим тим и сигурно добар доктор. Нашла се у проблематику, где може да изгубили лиценцу јер се противи примени лекова које налаже међународна здравствена организација. Док са друге стране може да се брани са тиме што вакцине имају контрадикције и тада би случај који се покренуо довео до тога да Министарство здравства плаће одштету родитељима и доживотну одштету деци којима су изазвали хендикепе или инвалидитет са својим нестручним радом. Али ја мсм. да Лончар неће да дозволи да овај случај добије епилог!

За разлику од нас који умишљамо тајне састојке вакцина, цела Европа јавно говори о тој проблематици из контекста, несавесних радника у Здравству. Наши људи иду да раде у Немачку јер тамо доктор изгуби лиценцу за неке ствари које се код нас толеришу. Овде у краљево имамо ситуацију да је дошла трудна жена из Црне Горе и због неких тегоба је током пута, пошла да се прегледа у Студеницу (болница у краљево), доктор је након прегледа у коме је установио да истој није време да се породи. Одлучио да јој да таблете за изазивање порађања и то јој је хтео наплатит још после, иако је супротно пракси Српског здравства да се то даје или наплаћује! Јер се то даје коњима и другој стоки. То је радио многим женама, и неке су изгубиле децу због тога. И тај доктор је пореклом из подгорице ваљда, верујем да је даље на радном месту, ако сам добро схватио. То је велика афера и невладина организација је основана пре 10 година да би се решавало питање нашег здравства широм Србије, од крађе беба па надаље, чак су нашли замрзивач пун беба у болницу (извори ти ево: први снимак. други снимак, ) Слична афера као сада у краљево је била у цетињско, негде у РС такође... породилишта 90-х година, па су жене масовно ишле у неке друге општине да се породе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Jovana0910 мени она делује као један крак неке политичке струје и само спинује. Иначе би били резултати истраживања објављени, што није проблем да се уради. А ти си поставила линк са фејсбука, где се види колико фармацеутске компаније приходују БРУТО капитала од продаје вакцина. То није аргумент или доказ. МОже само да се каже да се она залаже да се вакцине као пре распада Југославије производе у матичној држави:coolio:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Jovana0910 рече

Ja se sa tobom apsolutno nista ne dogovaram, misli sta hoces, pisis sta hoces, obmanut si debelo .i ti si jedan od onih ljudi koji samo traze dokaze a kad im se posalju ne citaju ih. Nisi ni procitao ono sto sam poslala niti ces bilo sta da citas sto posaljem jer si ubedjen u ispravnost vakcina. 

Projekcija je čudo. Jel da da nisi pročitala ni prvu stranu sa pdf-a u tom linku? :) Na njoj imaš demanti toga što si pisala.

Ja čitam to što mi se pošalje, kao i ono što ja šaljem... jer me zaista interesuje istina... ne projektuj svoje falinke na mene.

 

Цитат

O sastavu lekari i drzava nista ne znaju, ali oni koji suih pravili ite kako znaju, i javno su govorili koji teski metali ulaze u sastav .

Pa već sam ti dao link sa objašnjenjem kako da dodješ do sastava svake vakcine za minut... i u njemu je link sa primerom jedne vakcine u čijem sastavu jeste aluminijum... puko ponavljanje glupe priče o tome da se krije sastav neće tu priču učiniti istinitom.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Projekcija je čudo. Jel da da nisi pročitala ni prvu stranu sa pdf-a u tom linku? :)

 

Pa već sam ti dao link sa objašnjenjem kako da dodješ do sastava svake vakcine za minut... i u njemu je link sa primerom jedne vakcine u čijem sastavu jeste aluminijum... puko ponavljanje glupe priče o tome da se krije sastav neće tu priču učiniti istinitom.

Glup je onaj ko veruje da su vakcine bezbedne i da nisu biolosko oruzje. Kraj price.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...