Поуке.орг - инфо Написано Октобар 20, 2018 Пријави Подели Написано Октобар 20, 2018 Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски г. Теодосије осветио је 20. октобра 2018. године Храм Успења Пресвете Богородице у селу Лепосавић код Лепосавића. После чина освећења служена је света архијерејска Литургиј на којој је Епископу саслуживало свештенство митровичког намесништва. Током Литургије владика Теодосије је одликовао чином протојереја-ставрофора Миломира Влашковића, пароха лепосавићког првог, док је архијерејску грамату доделио г. Зорану Милојевићу из Лепосавиића. Извор: Митрополија црногорско-приморска View full Странице Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука