Jump to content

Освећен Храм Успења Пресвете Богородице у Лепосавићу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Његово Преосвештенство Епископ рашко-призренски г. Теодосије осветио је 20. октобра 2018. године Храм Успења Пресвете Богородице у селу Лепосавић код Лепосавића. После чина освећења служена је света архијерејска Литургиј на којој је Епископу саслуживало свештенство митровичког намесништва. Током Литургије владика Теодосије је одликовао чином протојереја-ставрофора Миломира Влашковића, пароха лепосавићког првог, док је архијерејску грамату доделио г. Зорану Милојевићу из Лепосавиића.

 

Извор: Митрополија црногорско-приморска

42_0-1024x682.jpg


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...