Jump to content

Литургија у капели Св. Краља Милутина у Дому Војске

Оцени ову тему


Препоручена порука

Данас на велики четвртак,  главни војни свештеник, мајор Слађан Влајић, служио је литургију у капели Светог Краља Милутина у Београдском Дому Војске.

JOV_2664.JPG

Након читања Јеванђеља које најављује страшно Христово страдање, отац Слађан је беседио о великој жртви Богочовека и потреби да да и сами, сходно својим могућностима, чинимо жртве ради својих ближњих.

JOV_2639.JPG

Он је позвао све присутне да у данима васкршње радости што више времена проведу у храмовима, а по завршетку богослужења сви присутни су добили на благослов црвена васкршња јаја.

logo.png


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...