Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Мене страшно нервира то што се у Цркви толико много прича о љубави и заједници, а толико мало на делу показује.

Пуна уста љубави, а срца празна.  dada
тачно тако

prstgore

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne volim mucne situacije koje traju.. danima... mesecima...

Ne volim nemogucnost da pronadjem resenje, a strah da bitku napustim, odustanem... ne volim nedostatak mudrosti da odlucim...

Ne volim svoju nesposobnost da nekad prihvatim ono sto je neminovno, a da to ne shvatim kao svoj nedostatak volje da se borim....

Ne volim sto upravo sad sve to prolazim... opet....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...

Reality show.

Zilote.

Glupe,dosadne i napadne osobe.

To sto kvalitetni muzijaci krizu identiteta lece bilo tako sto udome neku glupacu,bilo reckama sa silikonskim maloumnicama nadogradjene kose.

Kad me pitaju sto se ne udajem i sta cekam.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

-kad mi vire u dvoriste jer nemaju svoje zivote

-kad me odmjeravaju

-kad mi se prave dobri,a iza ledja mi spletkare

-kad me pitaju isuvise licne stvari,a o sebi mudro cute

-kad ne znaju da cijene tudju pomoc i trude se da je omalovaze

-kad se podrazumjeva da sam na raspolaganju uvjek,i svima

-kad mi neko glumi autoritet,jer jedan je Bog

-kad se neko busa da je srbin

-ljudsku glupost i bezobrazluk,u kombinaciji

-lazno moralisanje

-samozivost

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад на сред улице сконтам да нисам закопчала шлиц.

Кад ми се једе или пије нешто, а све продавнице су већ затворене.

Кад је неко бесан без разлога, па очекује да га сви питају шта му је.

Искомплексиране људе.

Кад тражим сок без леда, а донесу ми са ледом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!! НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!

НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!

НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!

НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!

НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!

НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!НЕ ВОЛИМ ПРОГРАМИРАЊЕ!!!

kriminalac ;) 4chsmu1 :) :) dada 0122_tuk 0122_tuk 0122_tuk 0122_tuk

Ухх ово ми је требало,разумите ме,имам јединицу,а сутра ћу још једну ако не урадим задатке.Тек сад видим како је живот тежак!!!

Човече ладно ми је стварно лакше  dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кабинетско богословље. kriminalac

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...