Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Кад ми сестра уђе и собу и прави се да ми не гледа у монитор.

Намћорчино.                                                                          

                                                                                                                                dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

- не волим то што ми је све глава, само ми није глава;

- не волим то што ми пред очима, умјесто Андалузијских љепотица, играју мишеви бијели;

- не волим што ме пробада у плећкама;

- не волим комшију преко пута;

- не волим ПДВ;

- не волим 1. Мај;

- не волим Лигу шампиона;

- не волим "Persen Forte";

0205_whistling

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne volim sto mi je vec 3 dana muka

sto  mi cerku drma pubertet

sto treba da dam 8 ispita

sto me mrzi da ucim

sto sam uvek gladna

sto sam se ugojila

sto uvek ima prasine na televizoru

kad deca sviraju klavir a nisu stavili  slusalice pa kroz celu kucu odzvanja TAAAAAAAAAAAA NAAAAAAAAAAA NAAAAAAAAAA NBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kad muz ceo dan nije kuci i uvece cuti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- не волим то што ми је све глава, само ми није глава;

- не волим то што ми пред очима, умјесто Андалузијских љепотица, играју мишеви бијели;

- не волим што ме пробада у плећкама;

- не волим комшију преко пута;

- не волим ПДВ;

- не волим 1. Мај;

- не волим Лигу шампиона;

- не волим "Persen Forte";

1405_love

:drugarstvo: :drugarstvo: :229229229:

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7896634 leteti :bla:

Другарице, молим те, није лијепо смијати се туђој муци.  :)  :drugarstvo:  7896634

...sve ti ja to isto mucim,a narocito se pronadjoh u ovom-samo mi nije glava 7896634 ups tek sad vidjeh ovo za ove ljepotice,nisam ta,majke mi ekstra

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...sve ti ja to isto mucim,a narocito se pronadjoh u ovom-samo mi nije glava :229229229: ups tek sad vidjeh ovo za ove ljepotice,nisam ta,majke mi :cheesy:

Ни овај Персен није нека срећа. Само се презнојаваш а нервоза и даље остаје. За те ствари - стадион је мама! sFun_bat

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne volim sto mi je vec 3 dana muka

sto  mi cerku drma pubertet

sto treba da dam 8 ispita

sto me mrzi da ucim

sto sam uvek gladna

sto sam se ugojila

sto uvek ima prasine na televizoru

kad deca sviraju klavir a nisu stavili  slusalice pa kroz celu kucu odzvanja TAAAAAAAAAAAA NAAAAAAAAAAA NAAAAAAAAAA NBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kad muz ceo dan nije kuci i uvece cuti

Jedino u vezi muža grešiš...

NE VOLIM ŠTO NE MOGU DA IZDRŽIM A DA TI NE KAŽEM :229229229: :cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...sve ti ja to isto mucim,a narocito se pronadjoh u ovom-samo mi nije glava :cheesy: ups tek sad vidjeh ovo za ove ljepotice,nisam ta,majke mi sFun_bat

Ни овај Персен није нека срећа. Само се презнојаваш а нервоза и даље остаје. За те ствари - стадион је мама! klapklap

...ama pisi na p.p,nismo ja i ti tema covjece :229229229:

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne volim sto mi je vec 3 dana muka

sto  mi cerku drma pubertet

sto treba da dam 8 ispita

sto me mrzi da ucim

sto sam uvek gladna

sto sam se ugojila

sto uvek ima prasine na televizoru

kad deca sviraju klavir a nisu stavili  slusalice pa kroz celu kucu odzvanja TAAAAAAAAAAAA NAAAAAAAAAAA NAAAAAAAAAA NBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kad muz ceo dan nije kuci i uvece cuti

Jedino u vezi muža grešiš...

NE VOLIM ŠTO NE MOGU DA IZDRŽIM A DA TI NE KAŽEM klapklap mocart

:229229229: :cheesy: sFun_bat

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad muz ceo dan nije kuci i uvece cuti

Сестро Боба, има рјешње: сада ти немој цијелу ноћ да будеш у кући, а сутра реци да си мамурна и да ти треба одмор. Не да ће престати с ћутњом, но ће још да ти пјева најљепше пјесме, само да не одеш опет.  amin-nas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...