Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

*Прљава купатила

*прљавштину генерално

*кад платим нет а онда га искључе јер још није прокњижена уплата

4chsmu1

Кад ми искључе нет у суботу по подне па немогу да платим до понедељка  319.gif

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

*Прљава купатила

*прљавштину генерално

*кад платим нет а онда га искључе јер још није прокњижена уплата

dada

Кад ми искључе нет у суботу по подне па немогу да платим до понедељка  joooj

Ја сам платила у петак, а у понедељак ми искључили, до малопре.

Не волим:

*када неко са ким се дружиш, одједном промени понашање, постане далек, а не каже ти разлог, па мораш да разбијаш главу око тога шта и да ли си урадио да до тога дође, а кад га питаш он се и тад прави тоша - не волим нејасне, неискрене и затворене односе са људима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I to

Не волим:

*када неко са ким се дружиш, одједном промени понашање, постане далек, а не каже ти разлог, па мораш да разбијаш главу око тога шта и да ли си урадио да до тога дође, а кад га питаш он се и тад прави тоша - не волим нејасне, неискрене и затворене односе са људима

Ni ja to ne volim.

Bog zna potrebe svakog čoveka,meru snage i moć nemoći svakoga.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не волим неслане и преслане шале.

Не волим неслану храну  joooj.

Не волим кад се неко претвара пред другима.

Нервира ме кад се неко смије без разлога.

Не волим рекламе које трају колико и филм, а пуштене у сред филма.

Не волим кад морам да маштам у чему је проблем, јер неће нико да ми каже.

Не волим кад ми се подеру старке.

Не волим мирис цвијећа које је дуго стајало у вази.

Не волим кад људи мисле само на себе.

Не волим кад не могу да устанем ујутро.

Не волим позиве ноћу.

Не волим плач, кад служи за привлачење пажње.

ух, што ја свашта нешто не волим  joooj.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

ne volim : 

  slanu hranu

  izraz lica na osobama koje obožavaju mesište -neposredno pre nego da zagrizu isto

  da se pravdam za očigledne stvari

  kad mi žena kaže - jesam ti rekla.... znala sam

  kad mi je kosa masna

  kad mi se jave gljivice na nožnom palcu

  kad odem  kod automehaničara zbog posla od 10 min a ispadne 2 sata...  ovo je redovno  gringrin-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

  kad mi uporno dokazuju da bi se lakše snašo u svojoj sobi kad bi je sredio

  kad mi daju pare pa me onda indirektno ucenjuju

  kad me ćale tretira kao sina a ne kao ličnost

  kad mi baba sa 4 razreda osnovne-koju inače puno volim- kaže --- džaba ti tolke škole-treba nešto i da znaš  nasznak-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='greengrin' />

kad mi deda kaže- vidim ja da bi ti radio bilo šta samo da ne uzmeš motiku u ruke,nisi željan rada

  kad po forumu  redjam šta mi familija kaže

  kad u novom zavetu ne mogu da nadjem stih koji mi treba pa onda ni google to ne uspe  89898989898989

  kad zaborave da isključe tuš nakon tuširanja  pa se ukvasim sav  Hristos vaskrse

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

A UBEDLJIVO NAJVIŠE MRZIM KAD VIŠE LJUDI JEDE SALATU IZ ISTE ČINIJE I ONDA NEKI KRETEN KRENE DA KUSA IZ ČINIJE UMESTO DA STAVI U TANJIR.....  Hristos vaskrse 0110_hahaha greengrin

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mrzim kada  se pod parolom misionarskog rada, za dobrobit zajednice i ~SVE CE TO NAROD POZLATITI~ __________obogacuje sopstvena imovina

Kada novac koji otmu od postenog zaposlenog stave sebi u dzepic, a posle nadju neki izgubljeni slucaj koji ti takodje okace na vrat i misle da ce ih to oprati u carstvu nebeskom

Kada misle da ti mazu oci,a ne znaju da kod kuce imas pistolj.

A najvise od svega mrzim LICEMERNO SVESTENSTVO.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...