Додавање при јектенијама "Пресвета Богородице, спаси нас"- да ли је исправно?
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
- 0 коментара
- 388 прегледâ
-
- 0 коментара
- 590 прегледâ
-
Оснивање Светосавске омладинске заједнице при Храму у Руми
Од JESSY,
- оснивање
- светосавске
- (и још 5 )
- 0 коментара
- 405 прегледâ
-
- 0 коментара
- 294 прегледâ
-
- 0 коментара
- 357 прегледâ
-
Препоручена порука