Jump to content

Срећан рођендан брату Verum est in beer

Оцени ову тему


Препоручена порука

Према њему нико није равнодушан. Многи га воле, док, вееелика мањина сматра да је горак. Али свакако освежава! 

bip_050_0.png

Наравно, није реч о пиву као напитку, него је реч о човеку, нашем форумском и у Христу брату, који зна да је истина у пиву. Па брате verum est in beer, да нам још дуго година поживиш у здрављу са својом породицом и да останеш добар човек и пријатељ какав већ јеси.

На многаја лета брате!

Не знам зашто, ал сад баш певушим онај ирмос из Канона Пасхе, наравно на црквенословенском :)))

А уз ову песму ти честитам рођус, није битно који :)

 и још једна за пријатељство :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srećan rodjendan sa Morave!

Sad na Verumov rodjendan uvidite autentičnu moravsku staroslovensku folklornu travestiju koju su inače praktikovali svi Sloveni ali ostala je reliktno prisutna još samo u moravskom folkloru, balkanskim Dodolama i ponegdje još na poklade, fašnjak i koju su imali prilike vidjet još sveti Ćiril i Metodije tada kad su bili u 9. vijeku na Velikoj Moravi. Na prvom videu su ženske obučene kao muški a na drugom muški kao ženske.. :D

 

 

Bolje pivo u želucu nego voda u plućima. Jára Cimrman

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1392228423-Happy-Birthday-Happy-Birthday

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ето, и тај је дошао. А знали смо да ће да дође, а неки су се и надали да неће...

Зашто сам отворио посебну тему кад већ има Ракићева, питаће се неко ко је довољно докон да о томе размишља?

ЈЕр сматрам да нашем брату @verum est in beer овом пригодом треба исказати потпуно поштовање. Ако треба, и више му пута честитати рођендан, јер је он то и заслужио, не само својим самопрегалачким радом на овом форуму, већ и својим трудом и активним и честитим животу у стварном свету.

Животом који оправдава његов надимак - Истина је у пиву. Јер кад попије једно пиво и крене свима да нам прича како нас све мрзи и какви смо стварно, ми то не узимамо за зло, већ као истиниту исповест једне честите душе...

Елем...

Срећан ти рођендан желим једном песмом која потенцира хришћанске врлине вечне љубави, трпљења и праштања од једног певача у чијим се песмама крије много тога, само кад се загребе површина - Бобан Велики и песма "Праштам ти душо"

 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећан бир-фест (у Моравској, а и шире).

Кад се вратиш, видимо се испред продавнице!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећан рођендан, свако добро желим! 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пивцету срећан рођендан и желим му да још пуно рођендана слави у здрављу срећи и весељу.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14601044_1296389200381308_4364207643225649541_n.jpg?oh=4d6db82cc4d8fa104230cf4ff093a34e&oe=588E7CAB

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, obi-wan рече

 

 

3 hours ago, RYLAH рече

Зашто сам отворио посебну тему кад већ има Ракићева, питаће се неко ко је довољно докон да о томе размишља?

ЈЕр сматрам да нашем брату @verum est in beer овом пригодом треба исказати потпуно поштовање. Ако треба, и више му пута честитати рођендан, јер је он то и заслужио, не само својим самопрегалачким радом на овом форуму, већ и својим трудом и активним и честитим животу у стварном свету.

 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За многа лета свежине: 

dbd6d1afe9f4193bcdd683d79522f8e0.jpghttps://www.pinterest.com/explore/beer-bottle-cake/

:* :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aaaa, citaj ono sitnim slovima...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...