Jump to content

Е, ово је превршило сваку меру! "Борба за вечеру" у сулудом исмејавању Цркве!

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

7 hours ago, Милан Ракић рече

Какав сад црни месец?

Mesečeva sonata - Mondscheinsonate.

Crni papa - varijacija na temu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

40 minutes ago, Goku рече

Dobro, crni čovjek, crni mjesec. A šta ćemo sa crnom ženom? Crna ženo, prokleta bila, šta učini od mene?!

Crna ženo, prokleta bila, šta učini od mene?!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Goku рече

Dobro, crni čovjek, crni mjesec. A šta ćemo sa crnom ženom? Crna ženo, prokleta bila, šta učini od mene?!

Ах црна жено!!

viber_image.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поријекло овог беса је у Николају Каверину који је имао благослов почившег патријарха Алексеја Другог за црквено-конзервативан часопис "Благодатни огањ". Сада су изгубили црквена, а остала су им само квазиконзервативна гледиша, па и немају благослов. Архинепријатеља виде у митрополиту волоколамском, не смију још да дирају Патријарха, а исфрустрирани су напретком православно-католичког дијалога. БеЗВезе само слиједи ту безвезе линију, какву је напустила и Руска народна линија која им је била "партнерски сајт".

Друга ствар је што су овакве сумануте ствари веома популарне у виртуелном свијету, и слажем се са @R2D2 да службени црквени органи треба да предузму нешто, мој приједлог је епитимија са одлучивањем од причешћа за сараднике таквих сајтова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, александар живаљев рече

Поријекло овог беса је у Николају Каверину који је имао благослов почившег патријарха Алексеја Другог за црквено-конзервативан часопис "Благодатни огањ". Сада су изгубили црквена, а остала су им само квазиконзервативна гледиша, па и немају благослов. Архинепријатеља виде у митрополиту волоколамском, не смију још да дирају Патријарха, а исфрустрирани су напретком православно-католичког дијалога. БеЗВезе само слиједи ту безвезе линију, какву је напустила и Руска народна линија која им је била "партнерски сајт".

Друга ствар је што су овакве сумануте ствари веома популарне у виртуелном свијету, и слажем се са @R2D2 да службени црквени органи треба да предузму нешто, мој приједлог је епитимија са одлучивањем од причешћа за сараднике таквих сајтова.

Одличан предлог! А ко обитава на том већу се лако може проверити. Довољно је изаћи и погледати шта и ко тамо пише и кпоментарише...

viber_image.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 hours ago, Милан Ракић рече

То је заправо црно дете....

"М'рш у Шишатовац". :)

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, aстрофизичaр рече

Немам ни ја па нисам... Ал боље да пуШтим!! За сваки случај?

Sasvim je nebitno .

Profesore , Vi ste astrofizicar ,  recite nam da li je ovo mozda neki vanzemaljac sa Sirijusa ...

Kakva je to planeta i zasto se toliko cesto pominje u poslednje vreme ? 

 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...