Ronald Написано Септембар 24, 2016 Пријави Подели Написано Септембар 24, 2016 Natali ranije sam imao naviku da posjećujem forume na kojima ljudi pišu o svojoj teskoj bolesti, neki kako bi dobili podrsku, a neki kako bi čuli neko slično iskustvo ili podjelili svoje. I baš tu može lijepih rečenica utjehe i podrške da se procita. Jedna žena mlada u ranim tridesetim koja je imala rak grlića materice se javljala i pisala s vremena na vrijeme kako se osjeca, bila je hrabra i raspoložena do poslednjeg dana i na kraju nažalost umrla. Mislim da je imala malo dijete. Umjesto da kuka ona je bila srećna i maksimalnu ljubav poklanjala svom djetetu i bližnjima. Sanja Т. and АлександраВ је реаговао/ла на ово 2 http://forum.b92.net/topic/50270-naucnik-koga-ne-postuju/page-5#entry2447353 https://en.m.wikipedia.org/wiki/Duhem–Quine_thesis Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука