Jump to content

Фашистички испади

Оцени ову тему


Препоручена порука

8 minutes ago, Avocado рече

Na koji način bilo koji gej ugrožava tvoju porodicu?

Нисам себичан да само мислим на своју породицу. Лепо сам написао: ''а не подржавати њихове заговорнике као да имају право да шире такве ставове који могу негативно утицати на децу која и немају баш могућности за правилно васпитање''. Толико.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10 minutes ago, Плаво Небо рече

Не браним никоме да своје геј испаде задржи за себе, нити сам поборник физичког насиља над таквим лицима, али се питам зашто држава не заштити основну ћелију друштва, а то је породица.

Да заштити од чега, од педесетак ликова који се једном годишње прошетају један сат од тачке А до тачке Б?

А што се тиче геј лобирања и пропаганде: на западу параде постоје већ деценијама па нико није уочио било какав пораст броја оних који се декларишу као хомосексуалци. Што значи да је вероватно потребно мало више од гледања паради и пропаганде (шта год се под тим подразумевало) да би неко променио своје сексуалне склоности.

А држава је сервис свих својих грађана, тако да нико нема права да тражи од ње да некоме укине или умањи права само зато што се тај неко и његов начин живота не допадају неком другом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Плаво Небо рече

Нисам себичан да само мислим на своју породицу. Лепо сам написао: ''а не подржавати њихове заговорнике као да имају право да шире такве ставове који могу негативно утицати на децу која и немају баш могућности за правилно васпитање''. Толико.

Ovo je upravo nacin na koji antiteisti misle kad kazu da treba proterati veronauku ne samo iz svih skola, privatnih i drzavnih, nego iz bilo kog dela legalne sfere uopste. Sve dok deca ne prestanu biti deca to jest ne postanu punoletni. Ovde se bas radi o osudi i distanciranju takvog totalitarnog naicna misljenja i delovanja i ti sad dodjes sa predlogom za "hriscanski" totalitarizam. Imas pravo na takav stav samo nemoj da se cudis kad mnogi verujuci i neverujuci primete da si samo druga strana istog totalitarnog novcica.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam neki poznavalc Pedjanizma, zna li ko, kako se tu gleda na umetnost, na primer?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, drvce рече

Nisam neki poznavalc Pedjanizma, zna li ko, kako se tu gleda na umetnost, na primer?

Gledao se kao samo na zabavu manje, vise ili mnogo sofisticirane u zavisnosti o cemu se radi ali se joj ne pridaje neka narocita moc katarze (to vec isuvise zvuci religiozno). No gejmer je koliko sam shvatio pa se moze sa njime naci neki zajednicki jezik na tom planu.

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Aquilius Cratus рече

Gledao se kao samo na zabavu manje, vise ili mnogo sofisticirane u zavisnosti o cemu se radi ali se joj ne pridaje neka narocita moc katarze (to vec isuvise zvuci religiozno). No gejmer je koliko sam shvatio pa se moze sa njime naci neki zajednicki jezik na tom planu.

 

Kapiram da igra samo igre koje iziskuju naprezanje iskljucivo ceonog reznja.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17 minutes ago, Плаво Небо рече

Нисам себичан да само мислим на своју породицу. Лепо сам написао: ''а не подржавати њихове заговорнике као да имају право да шире такве ставове који могу негативно утицати на децу која и немају баш могућности за правилно васпитање''. Толико.

Kako stav da je homoseksualnost u redu može negativno uticati na decu?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Kako stav da je homoseksualnost u redu može negativno uticati na decu?

Неком чаролијом дјеца могу постати геј ако се сусретно са појмом хомосексуализма. Претпостављам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

58 minutes ago, drvce рече

Nisam neki poznavalc Pedjanizma, zna li ko, kako se tu gleda na umetnost, na primer?

Мање, више као и на философију. За ову ће рећи да је глупост. А када му кажеш фолоСофија уместо филоЗофија, добије нервни напад. Шта ће, да је барем прошао поред стручне философске литературе, видео би да су оба израза у употреби. Али, лакше је "образовати" се уз википедију. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево и ови са Учитељског факултета Универзитета у Београду су неписмени. Мора Пеђа да их научи... :)

 

 

uf.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стојадиновићу, образуј се пре него што будеш поново изигравао магарца пред камером. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Kako stav da je homoseksualnost u redu može negativno uticati na decu?

Никако. Поготово ако им се објасни шта значи то "у реду".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Kako stav da je homoseksualnost u redu može negativno uticati na decu?

Да не скрећемо са теме, али да кежем још нешто у вези овога. Заиста, невероватно је да толико не знамо, или знамо али се намерно правимо блесави, да никаква прича са стране не може да дефинише карактер човековог сексуалног нагона. Сексуални нагон је датост, није воља. Значи, може неко да ти прича колико хоће геј је ОК или геј није ОК, твој сексуални нагон ће остати исти. И ја стварно више не капирам тај "православни" страх од "геј инфекције"!?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Плаво Небо рече

Ето, и Велики потоп.. због чега ли га је Господ изазвао..

 

Smrt davljenjem je jedna od najagresivnijih smrti za coveka. Bog  u kojeg ti verujes je udavio veliki broj ljudi. Eto, u takvog boga ti verujes i pritom opravdavas masovno ubistvo ogromnog broja ljudi. 

Pritom podseticu te  da osim Noja i porodice niko na zemlji nije preziveo a u tom trenutku pored tih silnih "gresnih ljudi" bilo je i puno dece i beba... Vidis, mnogo zdravo za gotovo prihvatate tu cinjenicu da je bog izazvao potop i ostavio samo Noja... a probaj da razmislis kako je taj potpop izgledao? Probudis se ujutru podojis bebu i nahranis klinca i odjednom voda na sve strane, nemate gde da pobegnete. Klincima vode predje nivo glave, oni krenu da vape za vazduhom u agoniji, potpuno nesvesni razloga zbog kojeg upravo prolaze kroz mucenje koje izaziva nedostatak kiseonika sve dok prirodni refleks ne preovlada i udahnu u pluca cistu vodu... osecaj koji, kazu oni koji su prezieli davljenje, podseca kao da si udahnuo uzareno kamenje  u pluca... a dete si... imas 5- 6godina  i ne znas sta se desava. 

Znam da ce sad mnogi da se sablazne od ove price ali to su validni detalji koji su izvedeni iz te biblijskog raskaza....

E sad... neki kazu da je stari zavet samo metafora i ja sam sklon da im verujem, ali sad ne pricamo o njima niti o meni vec  o tebi koji vuces argumente iz tog stiva....

 

Isto i za Sodomu i Gomoru.

 

1 hour ago, Плаво Небо рече

А какве механизме поседује наша држава да заштити децу, породицу, од те слободе изражавања, ''шетања'' и од тога слично.. Ово су одредбе Устава Републике Србије у најкраћем облику:

Jel mozemo ja i ti da se dogovorimo? Ja cu tebi da pomognem da zastitis decu od gej parade a ti meni da pomognes da zastitim svoju decu od gradkse litije? Kolko ti verujes da ce gej parada da im unisti mentalno zdravlje tolko ja verujem da ce gledanje litije da im cini to isto? Jesi za? 

 

I jos jedno pitanje, jel tvoj problem verski ili zakonski? Tu ne kapiram bas. Pozivas se na stari zavet a citiras ustav?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...