Jump to content

Шешељ: ДСС и Двери су испод цензуса, али их гура америчка амбасада

Оцени ову тему


Препоручена порука

9 minutes ago, PredragVId рече

Сјаши Мурта да узјаше Мурта.

а коњу још нису јавили 0703_read

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сјаши Мурта да узјаше Мурта *

Муро,  туро мора те замолим

Курта каже - И ја коња волим.

- Заволех да јашем врло силно,

- и за коњем дуго ми је слин`о 

 

праши`л  народ већ не море стати.

дај му мало јер бо много пати

плаши народ јер није на власти

дај му коња јер ћеш и ти Муро пасти

 

сиђи Муро на пар круга само

мало коња да и Курти дамо.

 

Ал бо збори ко да поље гори

ал бо збори  Муро кад говори:

 

- Коња јеше ко коња имаде,

не ко седла и за љубав знаде.

И од власти ко би се побој`о

кад би Муро на земљици стојо.

 

- рече Мурат, а глас му би прек

и ја шмугнух магарцем низ брег.

 

( * Муро бре - народна умотворина)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 hours ago, Жељко рече

Ракићу живиш у прошлости

Ако тако кажеш. Не знам, могуће. Срећом, онда не могу упасти у замку да актуелног Првог министра славим као реформатора, а оном покојном несрећнику да тепам...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12 hours ago, Плутон рече

Ево, све ми неки лептирићи у стомаку. :)

:)) Е цар си Плутоне.....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 hours ago, Плутон рече

И даље ми нису прихватљиве, само раздвајам Вучићеву опозицију од Вучићевих квазиопозиционих странака са СНС логистиком.

Мало о „патриотама“ које свесно учествују у поробљавању сопствене земље.

ChFKfF1UoAAwdc5.jpg

https://twitter.com/NismoIsti/status/725442919184896001

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вучић призива зло. исто као што је то радио Милошевић. А ако, не дао Бог, крену неки нереди, ове квазипатриоте ће да окриве светске силе, таман посла да је Вучић нешто ту крив.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И би Шешељ опет у праву, нови ДОС праве

ОПОЗИЦИЈA БЕЗ РАДИКАЛА ОПЕТ ЗA ИСТИМ СТОЛОМ: „Нема подела међу нама, хоћемо демократију“

http://srbin.info/2016/04/28/opozicija-bez-radikala-opet-za-istim-stolom-nema-podela-medu-nama-hocemo-demokratiju/

 

https://twitter.com/socdemstranka/status/725651626824966145/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Ђорђе Р рече

Шешељ и онако није опозиција, него прилепак Вучића и СНС-а.

Старији је мало Шешељ од Вучића, какве тонове можемо чути са састанака опозиције?

Који то искрени српски националиста може да седи у истој просторији са Чедом и Чанком и свим онима који кажу да је Косово независно, који су говорили да је у Сребреници почињен геноцид и слично.

 

Ово је више од политике, ово је питање опстанка

 

Нови ДОС праве и иза свега стоји нови амерички амбасадор Скот

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шешељ на следећим изборима може ући у парламент само на листи СНС-а. Добро је прошао на крилима Хаг-а, и ако је некога погурала Америка, онда је њега, преко одлуке Хашког трибунала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Tepcija рече

Старији је мало Шешељ од Вучића, оно што јесто је какве тонове можемо чути са састанака опозиције.

Који то искрени српски националиста може да седи у истој просторији са Чедом и Чанком и свим онима који кажу да је Косово независно, који су говорили да је у Сребреници почињен геноцид и слично.

 

Ово је више од политике, ово је питање опстанка

И Вук Драшковић је старији од Вучића, па је на листи СНС-а.

На следећим изборима ће се кумови окупити на једној листи :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шешељ је опозиција, али права опозиција, а не као ове странке што су против Вучића. #КомеСметаЕкономскиТигар

Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 minutes ago, Ђорђе Р рече

Шешељ на следећим изборима може ући у парламент само на листи СНС-а. Добро је прошао на крилима Хаг-а, и ако је некога погурала Америка, онда је њега, преко одлуке Хашког трибунала.

Видећемо шта ће бити, нека њега за почетак Бог поживи, а за остало ћемо лако.

 

Свака зверка ће показати свој траг

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...