Jump to content

ХАОС У ГРЧКОЈ: Мигранти пале православне иконе и траже забрану црквених звона!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Који људи, за ког раде и ко их плаћа да то причају?

sve su to strani plaћenici :)))

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Један од избеглица је тражио да скине крст са капе коју је носио. И на томе се завршило: Линк  Будалетина има свуда.

 

Не знам, мени ово више делује као ширење панике. Ево, пре пар дана су се двојица миграната запалила у знак протеста против услова у прихватним центрима у Грчкој, за које је и сам министар унутрашњих послова Грчке рекао да подсећају на Дахау конц. логор (линк). Некако ми то не иде са причом о инвазији муслимана који спаљују иконе, скидају крстове и деле памфлете људима да пређу у ислам иначе ће тећи потоци крви...

Ne dopada im se u prihvatnom centru!? Molim lepo, put pod noge i šetaj. Šta hoće, bele noći u satenu i mleko od kokosa?

Ni meni se ne dopada mnogo štošta u mom veku, pa ne ugrožavam sebe i druge....

To je bre stoka necivilizovana, daleko im lepa kuća....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takodjer vrlo korisno uputstvo za Srpkinje i ostale Evropanke.

Kad razgovarate s imigrantima (tj. kad to ne možete izbjeći,

najbolje je takve "razgovore" izbjeći savim), morate im se obraćati

drsko i grubo kako bi shvatili da se o njih sexualno ne zanimate.

U nikojem slučaju ne smijete se smješkat, klimat glavom (kao "da")

to onda oni protumače tako da hoćete s njima sex ili čak da ste ih

na sex isprovocirale i navele same. Najbolje hodat s maramom ili

šalom preko usta i sa tamnim naočalama ako se morate kretat tamo

gdje ih se nalazi veće mnoštvo takvih mladih svaki dan kao npr.azlantski

centri a morate na posao pored njega ili tamo negdje u blizini čak radite.

 

Edukativni video 18+ intervju sa imigrantom,

nasilnikom, silovateljem, počiniocem

krivičnog djela silovao mladu Švedku,

objašnja motive svog zločina i ponašanja:

https://goo.gl/r9QdP0

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takodjer vrlo korisno uputstvo za Srpkinje i ostale Evropanke.

Ко је писао ова упутства? :)

Мени је један понудио да ми плати оброк у Мек-у, зато што сам га повела до тамо, требао се наћи са својима. Туга.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко је писао ова упутства? :)

Мени је један понудио да ми плати оброк у Мек-у, зато што сам га повела до тамо, требао се наћи са својима. Туга.

 

No, ta su uputsva na osnovu toga što se smatra i u pravoslavlju čednim ponašanjem i oblačenjem normalne pravoslavne djevojke koja praktikuje pravoslavlje a takodjer na osnovu toga svega što je pogrešno uradila ta Švedka i slične Evropanke u sličnoj situaciji. U svakom slučaju izgleda da ti imaš dosta sreće, one neke druge takve sreće kao ti imale nisu:

https://goo.gl/PiDr64

https://goo.gl/b9VTCD

https://goo.gl/w8UaW5

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takodjer vrlo korisno uputstvo za Srpkinje i ostale Evropanke.

...

 

U principu ovo je jedan od retkih Zayronovih postova sa kojim se apsolutno slažem.

Imao sam pre 20ak godina prijatelja arapina koji upravo ovako razmišlja tako da imajte to na umu.... 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najbolje hodat s maramom ili šalom preko usta i sa tamnim naočalama ako se morate kretat tamo gdje ih se nalazi veće mnoštvo takvih mladih svaki dan kao npr.azlantski centri a morate na posao pored njega ili tamo negdje u blizini čak radite.

 

То када ја будем отишла код њих, за сада, што се мене тиче, они су овде у пролазу или гости, они треба нашим обичајима да се повинују а не ми њиховим...

Докле се склањати сваком, где је граница, где је мера?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

200% je lazna vijest. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U principu ovo je jedan od retkih Zayronovih postova sa kojim se apsolutno slažem.

Imao sam pre 20ak godina prijatelja arapina koji upravo ovako razmišlja tako da imajte to na umu....

Наша малолетна деца која силују другаре и другарице, малтретирају болесне и слабије, бацају соду наставницима у лице изгледа размишљају још горе од "Арапа"... Није фер упоређивати децу и одрасле, додуше...

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наша малолетна деца која силују другаре и другарице, малтретирају болесне и слабије, бацају соду наставницима у лице изгледа размишљају још горе од "Арапа"... Није фер упоређивати децу и одрасле, додуше...

 

To apsolutno ne sporim... Nego referišem na prirodnu reakciju ljudi (time i žena) da pomognu drugome u nevolji (izbeglicama).... dakle da pri kontaktu obrate pažnju na to kako mogu biti shvaćene...

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamislite sad to da je u Albaniji gradjanski rat, na KiM je manji nuklerani reaktor, nuklearna centrala koja pukne i svi Šiptari moraju van s KiM. Ali uAlbaniju neće i zatraže od vas da ih sve koliko ih je tamo primite i hranite, plaćate im doktore itd. I pored toga što su oni uradili vama prije desetak godina. Primili biste ih? To je isto i sa Evropom, potomci tih koji su vjekovima napadali i nasrtali na Evropu, odvlačili ljude u roblje sve do 18. i skoro 19. vijeka sad su tu kao "izbjeglice" i traže pomoć bez obzira na to što su vjekovima napadali na Evropu i na Evropljane i nastojali je porobit. Pouzdani su isto kao i Šiptari a vjerovat im se može isto kao i Šiptarima u tom vašem slučaju. Nikako ne stižem prevesti text o tom kako su i sve te kolonije, glavno te francuske i engleske na Mediteranu stvorene i nastale isključivo kao odgovor na te neprestane arapske napade na trgovačke brodove i kidnapovanja civila na obalama od Malte, Sicilije, Korzike pa do Španije kako bi se zaustavio dalji rat protiv Evrope i Evropljana i njihovo odvlačenje u roblje jer tamo nema ničeg što bi bilo dragocjeno, pijesak saharski i datulje. Tada u 18. i 19. vijeku još nisu znali za motore sa unutrašnjim sagorijevanjem na dizel i na benzin i nisu pravili kolonije radi nafte već čim su ekonomski ojačali kao Francuska za Napoleona u Engleska pod kraljicom Viktorijom odlučili su da stanu u kraj tim gusarskim arapskim napadima - ako to još niste znali a i to spada u istoriju i glavnim razlogom je tome što su te kolonije stvorene.Svake godine su hiljade Evropljana do tada bukvalno bili kidnapovani, otimani s obala evropskih i odvodjeni u ropstvo, žene, djeca, mladi muškarci. Dakle primili biste tih milion, 2,3 ili koliko ijh je Šiptara u Srbiju? A vi ćete i dalje mljet ko mlin stalno ukrug: tu istu praznu priču i antievropsku propagandu: "Evropa je kriva i odgovorna jer je pravila kolonije"?

Must See! Crazy European Immigration Crisis

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je isto i sa Evropom, potomci tih koji su vjekovima napadali i nasrtali na Evropu, odvlačili ljude u roblje sve do 18. i skoro 19. vijeka sad su tu kao "izbjeglice" i traže pomoć bez obzira na to što su vjekovima napadaki na Evropu i na Evropljane i nastojali je porobit.

 

*Бем ти логику! Онда Европљани не би нос смели да помоле у пола света... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamislite sad to da je u Albaniji gradjasnki rat, na KiM je manji nuklerani reaktor, nuklearna centrala koja pukne i svi Šiptari moraju van s KiM. Ali uAlbaniju neće i zatraže od vas da ih sve koliko ih je tamo primite i hranite, plaćate im doktore itd. I pored toga što su oni uradili vama prije desetak godina. Primili biste ih? To je isto i sa Evropom, potomci tih koji su vjekovima napadali i nasrtali na Evropu, odvlačili ljude u roblje sve do 18. i skoro 19. vijeka sad su tu kao "izbjeglice" i traže pomoć bez obzira na to što su vjekovima napadaki na Evropu i na Evropljane i nastojali je porobit. Pouzdani su isto kao i Šiptari a vjerovat im se može isto kao i Šiptarima u tom vašem slučaju. Nikako ne stižem prevesti text o tom kako su i sve te kolonije, glavno te francuske i engleske na Mediteranu stvorene i nastale kao odgovor na te neprestane arapske napade ba trgovačke brodove i kidnapovanja civila na obalama od Malte, Sicilije, Korzike pa do Španije kako bi se zaustavio dalji rat protiv Evrope i Evropljana i njihovo odvlačenje u roblje jer tamo nema ničeg što bi bilo dragocjeno, pijesak saharski i datulje. Tada u 18. i 19. vijeku još nisu znali za motore za unutrašnjim sagorijevanjem na dizel i na benzin i nisu pravili kolonije radi nafte već čim su ekonomski ojačali kao Francuska za Napoleona u Engleska pod kraljicom Viktorijom odlučili su da stanu u kraj tim gusarskim arapskim napadima - ako to još niste znali a i to spada u istoriju i glavnim razlogom je tome što su te kolonije stvorene.Svaker godine su hiljade Evropljana do tada bukvalno bili kidfnapovani s obala evropskih i oédvodjeni u ropstvo, žena, djece, mladi muškarci. Dakle primili biste tih milion, 2,3 ili koliko ijh je Šiptara u Srbiju? A vi ćete i dalje mljet ko mlin stalno ukrug: tu istu praznu priču i antievropsku propagandu: "Evropa je kriva i odgovorna jer je pravila kolonije"?

Must See! Crazy European Immigration Crisis

 

Ajd reci da se salis....jel da? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

*Бем ти логику! Онда Европљани не би нос смели да помоле у пола света... 

 

Manje vise citav  :D

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...