Jump to content

ХОМОСЕКСУАЛАЦ: „Нормално је да хомосексуалци злостављају ДЕЦУ!“ (ВИДЕО)


Препоручена порука

Neću da ulazim u sam izvor ali nije nimalo slučajno što je iznesena ova tvrdnja gde bi trebalo da stoji teza da je većina homoseksualaca ujedno i pedofilski raspoložena.

 

Koristim namerno reč raspoložena.

 

 

VSB, ovo je jako, jako ruzna stvar koju si napisao.

 

Ozbijan si i nteligentan covek i trebalo bi da ne dovodis sebe u situaciju da iznosi ovakvo strasne generalizacije... Ja ne samo da poznajem puno gejeva nego se cesto krecem u njihovom drustvu. To su noramlni ljudi ko ja i ti... nista ih ne razliku od mene i od tebe osim sto sto vole drugaciji seks od mene  i tebe... to je sve.

 

A ako oces vec da ulazimo u generalizacije... "vecina njih" su 100x bolji ljudi od mnogih koje srecem na ZRU svakodnevno....

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 278
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Kakve. Veze. Ima. Da li. Je pedofil. Homoseksualac! Da li razumes, da potenciranjem na utvrdjivanje te razlike umanjujes stravicnost pedofilije kao zlocina... Strasno sam razocaran u tebe sad. Pedof... Ne, nego seks sa decom(!) je najstrasnija stvar koju odrasla osoba moze da uradi. NEMA NIKAKVOG ZNACAJA da li je ta osoba strumf ili snorkijevac!

 

 

:unbelieveble: Драги мој Клаудићу не дозвољавам да се разочараш у мене, извињавам се што си дуго чекао на одговор, но имала сам приватне преписке са једним паметним форумашем.Немој да будеш љубоморан, преписке су на интелектуалном нивоу . :ani_biggrin:

Стрпљен , спашен , видим три идентична поста на којима очекујеш одговор од мене.

 

 Проценат хомосексуалних у односу на хетеросексуална злостављања  је доста већи. / 86 посто /

 Задржи се на горњој реченици.

 

Од укупног броја

86 посто хомосексуалних  злостављача

14 посто хетеро

 

Е сада види, да се смањи број хомо популације /  не мислим  да их побијемо  /

Мислим смањити геј популацију човекољубивим  методама,  ненасилним увођем вере  и другим методама  на државном нивоу, као на пример, не дозволити  инфилтрацију хомо пропаганде .    

Но то не иде преко ноћи, али на дугорочном плану , упорношћу и државе и Цркве  дошли би до оптимистичних резултата.

 

Вежи за статистику,   и  да поентирам , смањењем геј популације смањио би се број  злостављане деце . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:unbelieveble: Драги мој Клаудићу не дозвољавам да се разочараш у мене, извињавам се што си дуго чекао на одговор, но имала сам приватне преписке са једним паметним форумашем.Немој да будеш љубоморан, преписке су на интелектуалном нивоу . :ani_biggrin:

Стрпљен , спашен , видим три идентична поста на којима очекујеш одговор од мене.

 

 Проценат хомосексуалних у односу на хетеросексуална злостављања  је доста већи. / 86 посто /

 Задржи се на горњој реченици.

 

Од укупног броја

86 посто хомосексуалних  злостављача

14 посто хетеро

 

Е сада види, да се смањи број хомо популације /  не мислим  да их побијемо  /

Мислим смањити геј популацију човекољубивим  методама,  ненасилним увођем вере  и другим методама  на државном нивоу, као на пример, не дозволити  инфилтрацију хомо пропаганде .    

Но то не иде преко ноћи, али на дугорочном плану , упорношћу и државе и Цркве  дошли би до оптимистичних резултата.

 

Вежи за статистику,   и  да поентирам , смањењем геј популације смањио би се број  злостављане деце .

 

Ako vec postoji opcija da se nabolji odgovor pozeleni i stavi na vrh strane ja trazim da se uvede kategorija najgoreg odgovora, da se ofarba u crveno i stavi na dno strane.

 

Ovaj raspin post bi mogao da ponese tu veliku cast da bude prvi...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вежи за статистику,   и  да поентирам , смањењем геј популације смањио би се број  злостављане деце . 

 

Isti bi se efekat postigao i smanjenjem pravosalvnog svestenstva... Statisticki gledano to je istina, nije nikakva uvreda.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ne samo da poznajem puno gejeva nego se cesto krecem u njihovom drustvu... "vecina njih" su 100x bolji ljudi od mnogih koje srecem na ZRU svakodnevno....

 

Не могу ту сад а да не помис'им, ил' да се у себи не упитам, више 'нако реторички, ил' реторски...  Тц, тц, тц, тцрни cloudkingже, как'а тебе наћера невоља?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не стојим. Класификација болест/здравље припада медицини као науци. Медицина каже - није болест. То је варијетет људске природе, односно сексуалности. Сасвим је друго питање мој хришћански, антрополошки став о месту и смислу сексуалности. 

Медицина до не знам тачно које године каже - јесте болест. Шта је довело до промене  става . Нови моменти, у истраживачкој делатности......сумњам.

 

Са онтолошког становишта промашај. / то су ваше речи /

 

Медицинско становиште несигурно / дискутабилно / подељена мишљења,...........онтолошко промашај.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не могу ту сад а да не помис'им, ил' да се у себи не упитам, више 'нако реторички, ил' реторски...  Тц, тц, тц, тцрни cloudkingже, как'а тебе наћера невоља?

 

 

Kad neko odluci da se drzi sa takvom gamadi, iza te odluke jasno je da samo neka velika nevolja moze da stoji... ko zna koja bi to nevolja mogla biti... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не могу ту сад а да не помис'им, ил' да се у себи не упитам, више 'нако реторички, ил' реторски...  Тц, тц, тц, тцрни cloudkingже, как'а тебе наћера невоља?

 

 

Медицина до не знам тачно које године каже - јесте болест. Шта је довело до промене  става . Нови моменти, у истраживачкој делатности......сумњам.

 

Са онтолошког становишта промашај. / то су ваше речи /

 

Медицинско становиште несигурно / дискутабилно / подељена мишљења,...........онтолошко промашај.

 

 

 

Dobro ajde... ako vam pomognemo da se resite gejeva hocete li BAREM TADA razmotriti da resimo i problem pedofilije? Ili ce resenjem problema gejeva svi vasi probelmi biti reseni i vise necete imati u sta da ulazete tu mrzilacku energiju?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako vec postoji opcija da se nabolji odgovor pozeleni i stavi na vrh strane ja trazim da se uvede kategorija najgoreg odgovora, da se ofarba u crveno i stavi na dno strane.

 

Ovaj raspin post bi mogao da ponese tu veliku cast da bude prvi...

Немој тако Клаудићу овде је црвена боја закон.Сви админи су обојени у црвено . :smeh1:

А то за дно стране, нема везе / ко би доле сад је горе, а ко горе сад је доле  / :ani_biggrin:  

 

Зар ти је то једини коментар .....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:unbelieveble: Драги мој Клаудићу не дозвољавам да се разочараш у мене, извињавам се што си дуго чекао на одговор, но имала сам приватне преписке са једним паметним форумашем.Немој да будеш љубоморан, преписке су на интелектуалном нивоу . :ani_biggrin:

Стрпљен , спашен , видим три идентична поста на којима очекујеш одговор од мене.

 

 Проценат хомосексуалних у односу на хетеросексуална злостављања  је доста већи. / 86 посто /

 Задржи се на горњој реченици.

 

Од укупног броја

86 посто хомосексуалних  злостављача

14 посто хетеро

 

Е сада види, да се смањи број хомо популације /  не мислим  да их побијемо  /

Мислим смањити геј популацију човекољубивим  методама,  ненасилним увођем вере  и другим методама  на државном нивоу, као на пример, не дозволити  инфилтрацију хомо пропаганде .    

Но то не иде преко ноћи, али на дугорочном плану , упорношћу и државе и Цркве  дошли би до оптимистичних резултата.

 

Вежи за статистику,   и  да поентирам , смањењем геј популације смањио би се број  злостављане деце .

 

Ne mogu da verujem! Posle svega recenog ovakav post? Sa sve istaknutim ovim recenicama (  da neko ne propusti ).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rapso,,opet ti, ta informacija o 86% je netacna i recena u ko zna kakvom kontekstu.

Al ti si uporna pa ne pustas.

Ne mogu sa telefona, a imam trenutno druge brige, evo ti prvi link koga izguglah, jedna od pet devojcica i kedan od 20 decaka je seksualno zlostavljan kao dete. Pa ti racunaj.

Tvoja teza prosto ni intuitivno ne stoji al ti kad god se o ovome povede prica furas svoj fazon.

Lepo te Klaud pitao uostalom, kakve aman veze ima da li je neki pedofil marsovac il ko vec?

Samo razvodnjavas temu.

Cuti, zahvali Bogu sto nisi to osetila na svojoj kozi i prođi dalje.

Evo tog random linka, koji govori o seksualnom zlostavljanju dece.

http://www.victimsofcrime.org/media/reporting-on-child-sexual-abuse/child-sexual-abuse-statistics

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Медицина до не знам тачно које године каже - јесте болест. Шта је довело до промене  става . Нови моменти, у истраживачкој делатности......сумњам.

 

Са онтолошког становишта промашај. / то су ваше речи /

 

Медицинско становиште несигурно / дискутабилно / подељена мишљења,...........онтолошко промашај.

 

Чекај мало. Кад је СЗО скинула са листе болести, онда СЗО не ваља, ради под политичким притиском, итд. Али док је нису скинули, онда су били сасвим ОК? Зашто верујеш медицини која је хомосексуалност ставила на листу болести - и тада је то било сасвим кул - али сад одједном та иста медицина не ваља кад је скида са листе? Треба да се одлучиш да ли верујеш медицини или не, а не да то зависи од тога да ли они доносе одлуке које теби (не)одговарају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo tog random linka,

"Random link" усмерава на National Center for Victims of Crime. 2000 M Street NW, Suite 480, Washington, DC 20036, а можда би било добро, а при том не би било ни лоше, да нам ти и Klaud објасните:

 

Isti bi se efekat postigao i smanjenjem pravosalvnog svestenstva... Statisticki gledano to je istina, nije nikakva uvreda.

А как'е то ниђе везе има с овим тзв. "efekatom koji je statisticki gledano istina" a при том и "nije nikakva uvreda"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...