Jump to content

Горјана Маринковић или кретенизам српске политичке сцене

Оцени ову тему


Зосима

Препоручена порука

Дијана Хркаловић, 28 година, СНС, постављена за начелника Управе криминалистичке полиције МУПа Србије, једно од најодговорнијих места у полицији. Има радно искуство од 9 месеци: 6 у БИА и 3 месеца била заменик шефа кабинета Небојше Стефановића.   Линк   Линк

 

:bu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ви сте само љубоморни на Горјану и сличне, јер су они успели у животима а ви нисте.

 

Завист ће нас упропастити све.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја бих је загрлила и рекла јој да не брине....памет и интелигенција су привилегија и не обавезују(тужног лица,искрено бих јој ово рекла) ....јер овој бескрајној трагедији не надзире се крај...

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima tremu .

 

Pa nek' se skloni onda sa govornice i mesta poslanika, dok se ne osposobi za rad. 

Nema pojma o tome sta prica, prica napamet nauceno, i nema bas mnogo da sta kaze; zamisli, neko te reseta na konferenciji, pa to ce joj se desavati tri puta nedeljno. 

Ako neko ne ume da radi, bolje da se skloni. ali danas svi misle da umeju sve da rade. Sto su mladji, to se osecaju kompetentnijim za rad. A inace izigravaju karikature bavljenja politikom.

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nek' se skloni onda sa govornice i mesta poslanika, dok se ne osposobi za rad.

 

Само што ово није њена грешка, него оног ко је поставио на то место...за остало си у праву, али тешко је очекиваи од неког младог да има самокритику и да објективно уме да процени да ли је за неки посао способан или не.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо је Крилов рекао, као што је лакше посећи се тупим бријачем него оштрим , тако се и многи владари окруже тупим људима плашећи се да их оштри људи не посеку, а управо их ти тупи људи посеку . Тако ће и Вучића да посеку ти исти тупи људи које скупља око себе .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nek' se skloni onda sa govornice i mesta poslanika, dok se ne osposobi za rad. 

Nema pojma o tome sta prica, prica napamet nauceno, i nema bas mnogo da sta kaze; zamisli, neko te reseta na konferenciji, pa to ce joj se desavati tri puta nedeljno. 

Ako neko ne ume da radi, bolje da se skloni. ali danas svi misle da umeju sve da rade. Sto su mladji, to se osecaju kompetentnijim za rad. A inace izigravaju karikature bavljenja politikom.

Da, ali ti ne znaš baš vajan mentalitet i disleksiju naroda srpskog.

 

Kad posle rešetenja bude javno zaplakala i rekla, da nema smisla da joj postavljaju pitanja o kojima još nije govorila,i da je to jedna vrsta napada i terora, onda će potrčati toliko dinosaurusa da joj obrišu suze govoreći, da su strani ambasadori bezobzirni i da napadaju mladost, koja je konačno prepoznala pravi put i pravog čoveka sa rezultatima boljim nego ikad.

 

U Srbiji nema cenzure u Srbiji vlada glupost.

 

Si videla nekog da je na ovom forumu branio Vučića? Si imala prilike da čuješ kod svojih prijatelja argumente koje idu vučiću i SNS u prilog? Ako nisi, nisam ni ja, ni 90% korisnika ovog foruma i 90% njihovih poznanika i prijatelja a Vučić bi oduvao izbore sa 60% izašlih.

 

Kako?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо је Крилов рекао, као што је лакше посећи се тупим бријачем него оштрим , тако се и многи владари окруже тупим људима плашећи се да их оштри људи не посеку, а управо их ти тупи људи посеку . Тако ће и Вучића да посеку ти исти тупи људи које скупља око себе .

 

Da, Crna Ruka, Crna Noga,

Crni Orlovi, Crni Labudovi itd.

Svi stoje u redu na crnog Vučića!

http://mondo.rs/a811639/Info/Ex-Yu/Napad-na-Vucica-organizovali-Crni-labudovi.html

Ili se on prihvati sjekire ili se sjekira prihvati njega:

https://www.pouke.org/forum/topic/41323-државни-удар/?p=1372351

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Si videla nekog da je na ovom forumu branio Vučića? Si imala prilike da čuješ kod svojih prijatelja argumente koje idu vučiću i SNS u prilog? Ako nisi, nisam ni ja, ni 90% korisnika ovog foruma i 90% njihovih poznanika i prijatelja a Vučić bi oduvao izbore sa 60% izašlih.   Kako?

 

Ко је на власти има могућност да приватизује државу (већина радника у јавним предузећима, администрацији итд. обично мора да гласа за владајућу странку); има могућност да запосли највише ботова који ће на дан избора одвлачити људе на гласање (нпр. у многим селима иду од куће до куће и позивају, неретко прете људима и сл.); има могућност да са мало уља, брашна, пар паштета итд. купи гласове (ово има и јача опозиција, али је позицији загарантовано); скоро сви популарнији медији (мислим и на приватне) су незанемарљивим делом финансијски зависни од државе па има контролу над њима и тако даље, да не набрајам.

Такође, одређен проценат (до 2013. и почетка 2014. значајан, за пар месеци небитан) људи и даље гласа за Вучића јер су убеђени да ради добро, али да нпр. ови око њега не ваљају (или нешто слично томе). Управо овде се губи власт, ботови нису довољни и то су искусили сви од Слобе на овамо. Зато ће Вучић ускоро расписати редовне ванредне изборе, док још има ту „подршку“. Расписаће их, како да кажем, пером очаја. :)

И на крају - Вучић, последњи лист на стаблу деведесетих, дошао је на власт кад су се сви други већ изређали. Његова опозиција је сачињена од распаднутих делова странака које су већ биле владајуће, а Срби су схватили да „мање зло“ не постоји. Наравно, на тежи начин, као и све друго. :)

 

Због свега овога и још много чега, Вучић ће добити наредне изборе. Али без бриге, шансе да издржи тај мандат су на нивоу оних: Ако Шпанија изгуби од Сан Марина, а ми добијемо Немце у гостима...

 

Едит: додо пар стварчица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Si videla nekog da je na ovom forumu branio Vučića? Si imala prilike da čuješ kod svojih prijatelja argumente koje idu vučiću i SNS u prilog? Ako nisi, nisam ni ja, ni 90% korisnika ovog foruma i 90% njihovih poznanika i prijatelja a Vučić bi oduvao izbore sa 60% izašlih.  

 

Kako?

 

 

Можда грешим, али то иде тако што већина људи (оних који не би гласали за Вучића или би гласали за неког другог) не изађе на изборе, одређени број ових који изађу намерно прецртају листиће, а страначки активисти увек дисциплиновано сви излазе и гласају за свог гуруа (било која странка да је у питању). И онда он добије већину гласова изашлих грађана.

 

Опет, понављам, можда ово није тачно, не знам какав је важећи изборни систем код нас...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда грешим, али то иде тако што већина људи (оних који не би гласали за Вучића или би гласали за неког другог) не изађе на изборе, одређени број ових који изађу намерно прецртају листиће, а страначки активисти увек дисциплиновано сви излазе и гласају за свог гуруа (било која странка да је у питању). И онда он добије већину гласова изашлих грађана.

 

Опет, понављам, можда ово није тачно, не знам какав је важећи изборни систем код нас...

I tako ce opet biti. Ja ne podnosim ovu vlast i ne mogu docekati trenutak da odu na smetljiste istorije ali stvarno nema se za koga glasati. Bas zato im nema kraja jos dugo godina.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I tako ce opet biti. Ja ne podnosim ovu vlast i ne mogu docekati trenutak da odu na smetljiste istorije ali stvarno nema se za koga glasati. Bas zato im nema kraja jos dugo godina.

 

Ова власт ће отићи на то сметлиште много брже него што народ у свом очају мисли и ту ће један од најбитнијих фактора бити недостатак опозиције.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...