Jump to content

PINK ili KURIR ?

Оцени ову тему


коЖељ њацИ

Kurir ili Pink  

20 члановâ је гласало

  1. 1. Rat između Kurira i Pinka će pokazati:

    • da je Pink u pravu
      1
    • da je Kurir u pravu
      1
    • da su oba smeće
      18
  2. 2. Ovaj medijski rat je nastao kao

    • posledica mešanja stranih službi u želji da obori režim
      1
    • zbog para
      18
    • Jer su se PINK i INFORMER ispalili podrškom Mulu Đukanoviću
      1
  3. 3. Kad bih imao mogućnost ovaj problem bi rešio

    • tako što bih zabranio i Pink i Kurir
      16
    • dao Rođi da kupi Politiku
      3
    • prepustio Mitroviću upravu nad RTS-om
      1


Препоручена порука

isto s***e drugo pakovanje da izvinete.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Увек сам за то да неко начепи оног Митровића! Ко год то био. Нисам баш испратила овај сукоб, али том тајкуну и тровачу неко би требало да стане на пут... Шта он ради и како се понаша према својим запосленима, то није хумано.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kurir sa jedne strane je bio sluga svakog rezima izmedju ostalog kao i Dragan J.Vucicevic i kao Pink,medjutim ne znam da li postoji igde na svetu da na jednom kanalu u udarnom terminu iznova i iznova repriziraju privatno pismo i svaki dan je novo,neverovatno.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Isti Kurir, drugo pakovanje.... N1... kolumna Draze Petrovica

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто?

da me ubijes ne mogu se sada sjetiti)))

nego kurir i pink su ista stvar, populisticki mediji samo im se razlikuje izlazni format, serviraju ono sto mase zele da vide ili citaju, tu je ekonomija ispred objektivnosti  i kulture, to su nam donijele slobode za koje se narod borio  i ko sam ja sad da to kvarim, ja sam i za jedne i za druge, narod ionako vidi i cuje sta on oce a ne kako jeste...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...