Jump to content

Казати Србији истину - В. Драшковић

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ko god se odriče kosova ne može se nazvati Srbinom i jeste izdajnik srpskoga roda i poroda.Veze to nema sa komunizmom osim što su oni to kosovo i izdvojili na neki način iz Srbije davanjem statusa autonomne pokrajine.

 

Чудо једно како нас Бог овако дивне све колективно не потопи. Гунђамо на народ како је морално пропао и да ваља само његов православни део, а ево слике те наше ваљаности.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Uzgred, da, Kosovo jeste okupirana teritorija i kutlruna bastina pripada je srpska, sto nikad nisam ni poricao a niti na ovoj temi doveo u pitanje.

Ok.To sam samo hteo da te pitam.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Kratos,

 

Обрисан пост и три поена опомене. Следеће овакво понашање и вређање других дискутаната повлачи драстичније казне.

 

Можемо да се разликујемо у ставовима, али не и да вређамо једни друге. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо, колико год ко пара дао . Сад још да видимо чији се интерес поклапа са нашим интересима .

 

Bojim se da se ničiji interes ne poklapa sa našim. Velike sile sve odreda zabole uvo za Kosovo, samo se prepucavaju preko nas, jedni da svoj projekat nezavisnog Kosova izguraju, drugi da ih u tome ometaju, samo mere kome je veći... (uticaj u međunarodnim odnosima).

 

Jedan broj zemalja ima interes ne oko Kosova pojedinačno, već generalno interes da takva secesija ne postane presedan (zbog svojih potencijalnih secesija) ali nema ih dovoljno tj. nisu dovoljno moćne.

 

Dodatni problem je što mi nemamo jasno definisan cilj, interes i ideju kako da ih ostvarimo...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko god se odriče kosova ne može se nazvati Srbinom i jeste izdajnik srpskoga roda i poroda.Veze to nema sa komunizmom osim što su oni to kosovo i izdvojili na neki način iz Srbije davanjem statusa autonomne pokrajine.

 

Ко год се одриче Косова или ко год за кога ти прогласиш да се он одрекао Косова? Ево на пример, да ли сам се ја одрекао Косова у оне моје две претходне мало дуже поруке?

 

Једино "одрицање" које видим и код тебе и код њега је одрицање од ћириличне тастатуре. Од Косова не видим да се одрекао ико.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bojim se da se ničiji interes ne poklapa sa našim. Velike sile sve odreda zabole uvo za Kosovo, samo se prepucavaju preko nas, jedni da svoj projekat nezavisnog Kosova izguraju, drugi da ih u tome ometaju, samo mere kome je veći...

Amin 500x. Zalost je velika sto nismo jedini preko kojih se prepucavaju.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dodatni problem je što mi nemamo jasno definisan cilj, interes i ideju kako da ih ostvarimo...

 

Мени је жао што нико то није коментарисао из мојих претходних порука, можда су биле предугачке па су људи само заролали точкић миша. Наш једини циљ је српско-албанска држава налик на државну заједницу Србије и Црне Горе, само без права изласка из те заједнице, без неке јасне визије како би то функционисало, али се о том нашем циљу и не размишља јер је неизводљив.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко год се одриче Косова или ко год за кога ти прогласиш да се он одрекао Косова? Ево на пример, да ли сам се ја одрекао Косова у оне моје две претходне мало дуже поруке?

 

Једино "одрицање" које видим и код тебе и код њега је одрицање од ћириличне тастатуре. Од Косова не видим да се одрекао ико.

Iskreno nisam čitao.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iskreno nisam čitao.

 

То је генерални проблем. Кад човек нешто напише кратко, после путем 20 порука треба да се свађа и објашњава шта је хтео да каже, а кад све лепо објасни испадне много текста... ne_shvata Ал таква је тема, немогуће је о Косову причати у порукама дужине СМС-а.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је жао што нико то није коментарисао из мојих претходних порука, можда су биле предугачке па су људи само заролали точкић миша. Наш једини циљ је српско-албанска држава налик на државну заједницу Србије и Црне Горе, само без права изласка из те заједнице, без неке јасне визије како би то функционисало, али се о том нашем циљу и не размишља јер је неизводљив.

To je pogrešan cilj.Treba etnički očistiti kosovo od šiptara.Al sada nije trenutak al ako se zakuvaju stvari na međunardnom planu i dođe do nekog sukoba svetskih razmera proći će kao Turci u 1. balkanskom ratu.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je pogrešan cilj.Treba etnički očistiti kosovo od šiptara.Al sada nije trenutak al ako se zakuvaju stvari na međunardnom planu i dođe do nekog sukoba svetskih razmera proći će kao Turci u 1. balkanskom ratu.

 

За то имамо шансе као и да етнички очистимо Скадар, Дубробник или Скопље, такође историјски српске градове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

П.С. Без зезања, ако имаш 5 минута времена, прочитај 2. и 4. 5. пасус из овог поста, не мора цео:

 

https://www.pouke.org/forum/topic/40876-казати-србији-истину-в-драшковић/?p=1349522

Link to comment
Подели на овим сајтовима

П.С. Без зезања, ако имаш 5 минута времена, прочитај 2. и 4. 5. пасус из овог поста, не мора цео:

 

https://www.pouke.org/forum/topic/40876-казати-србији-истину-в-драшковић/?p=1349522

Napravio su kratku istorijsku analizu naše politike na kosovu.Da je bilo grešaka bilo je,ima ih danas.Problem kosova je viševekovni,Svako je u svoje doba pokušavao na ovaj ili onaj način to da reši.Ja ne vidim drugo rešenje osim etničkog čišćenja.Al kao što rekoh nije sada trenutak pogodan za tako nešto al kao što reče Obilić valjda će i neko sunce kroz stotine godina obasjati Srbiju.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ne vidim drugo rešenje osim etničkog čišćenja.

 

Evo već par puta pišem i brišem komentar... nema ni potrebe... tvoje reči i misli govore dovoljno same za sebe...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...