Jump to content

Срушио се хеликоптер Војске Србије који је превозио животно угрожену бебу


Препоручена порука

Ljudi obratite paznju na stranice 2 i 3 izvestaja. Proverio sam, nije falsifikat, ovo je autentican dokument.

 

Piloti uopste nisu hteli da slete na aerodrom N. Tesla!

 

11130168_10206113551058723_1564933987818

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 421
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Шта кажу, био пијан шофер, а?

Занимљиво ми је да то да је посада неколико пута инсистирала да слете на ВМА али су били одбијени. Да су их пустили тамо мислим да би се боље снашли јер је на висини и била је боља видљивост. 

Извештаји ми као лаику изгледају професионално, једино је мало мутно то око одлуке да се слеће на Николу Теслу.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Занимљиво ми је да то да је посада неколико пута инсистирала да слете на ВМА али су били одбијени. Да су их пустили тамо мислим да би се боље снашли јер је на висини и била је боља видљивост.

Извештаји ми као лаику изгледају професионално, једино је мало мутно то око одлуке да се слеће на Николу Теслу.

Jbg, na Tesli cekale kamere...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Тања1

Прилози још нису објављени, ово је само интегрални део извештаја ако сам добро разумео.

 

Ја те не разумем. Јер тачку 9.- ништа више не може променити. То је та прича. Крај. Не разумем како тачка 9. може да се представи за почетак даље  истраге. Апсолутно апсурдно.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја те не разумем. Јер тачку 9.- ништа више не може променити. То је та прича. Крај. Не разумем како тачка 9. може да се представи за почетак даље  истраге. Апсолутно апсурдно.

Мој пост је био у вези твог питања о тачки 12. у којој се спомињу прилози. Ово је са сајта:

Прилози оба извештаја биће објављивани сукцесивно, како буду припремани у електронском облику.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мој пост је био у вези твог питања о тачки 12. у којој се спомињу прилози. Ово је са сајта:

Прилози оба извештаја биће објављивани сукцесивно, како буду припремани у електронском облику.

 

Ок. Хвала на одговору.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Извештаји ми као лаику изгледају професионално, једино је мало мутно то око одлуке да се слеће на Николу Теслу.

 

Обрати пажњу на тачку 9. и 10. Под тачком 9. на крају задње реченице иза последњег слова у речи недостаје тачка (.). Такође, тачка (.) недостаје и под тачком 10.  на крају задње реченице иза последњег слова. Или шта год од знакова интерпункције. Имајући у виду да је извештај потписао генерал-мајор, велики пропуст да се не знају правила писања да се знакови интерпункције куцају иза последњег слова у речи. Професионално. Има тога још и слично, али предност треба дати истраживању мутног.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећна сам што не живим у Србији.

 

Господо летачи, праштајте. О вама народ зна све. И зна да сте били заиста најбоље што је Војска имала. Никакви извештаји не могу окаљати вашу част. Зато, нека вам је заувек ведро небо. И нека вам је лака ова тешка, црна, српска земља.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego... Rakic se ne javlja odavno?  :.mislise.

А шта да кажем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razumem.

Nego te pitah nesto pa sam eventualno mislio da to prokomentarises jer si jedini kompetentan... Mada, verovatno i ne moras...

Ne znam šta brate? Nisam video pitanje.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam šta brate? Nisam video pitanje.

 

Pitao te za misljenje o rezultatu vojne istrage o padu helikoptera. 

 

Rezultati pokazuju da je pilot bio pod dejstvom alkohola i da je posada primarno odgovorna za pad ( mada se istraga nastavlja jer nije iskljucena odgovornost ni drugih ), a cloudkingu bi vise odgovaralo da je kriv Vucic pa te pita sta mislis o izvestaju.

 

Da li su oni sto su potpisali izvestaj lagali ili izneli nalaze do kojih su dosli?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rezultati pokazuju da je pilot bio pod dejstvom alkohola i da je posada primarno odgovorna za pad ( mada se istraga nastavlja jer nije iskljucena odgovornost ni drugih ), a cloudkingu bi vise odgovaralo da je kriv Vucic pa te pita sta mislis o izvestaju.

 

 

A vucicu vise odgovara da je pilot bio pijan. ;) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...