Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

Сад би био екстра бизнис: штандови за изнајмљивање бицики на свим станицама, плус они са сувозачким местима и вициклистом за старе.

 

U vidovitosti i slicnom cuci kinta medj' posrnulom nacijom, kad ti kazem. 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U vidovitosti i slicnom cuci kinta medj' posrnulom nacijom, kad ti kazem.

Па јес. Уз штандове за бајс могу и прорицалишта: кад стиже бас и има ли комуњараца у њему.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад би био екстра бизнис: штандови за изнајмљивање бицики на свим станицама, плус они са сувозачким местима и вициклистом за старе.

U Barseloni na svakoj raskrsnici ima renta-bike...i to za neke smesne pare. Uzmes lepo bajs, i prodjes celu Barsu...Metro kosta 10e, gradski prevoz 2,5e.

Autobus koji od Nice vozi do Monte Karla kosta 1,5 e...

A nas BusPlus...? 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ко ће тамо да се вози аутобусом...

Busevi su puni, mestani...od turista niko jer ne zna za foru. Njima turisticke agencije naplacuju 20e fakultativni izlet od Nice do Monaka. 

Udjes lepo u Bus na stanici u Nici, niko te ne pita dokle ides, platis 1,5e i odveze te do Monaka

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто је ово спорно? На шта се конкретно односи примедба код тих "8 сати"?

 

Imaju osam sati efektivnog rada, dakle, bez pauze. Po pravilu (valjda i nekom zakonu ukinutom nedavno), neophodno je da vozac u gradskom prevozu ima pet do deset minuta pauze na svakom terminusu, sto oni nemaju.

 

Problem je psihofizicka spremnost da se izdrzi osam sati u uslovima gde nemas mogucnosti za kratkotrajan odmor, makar ispravljanja kicme, obroka, odlaska u toalet i ostalog. I Ministarstvo zdravlja tu kuburi sa GSP-om. Mislim - suruje. :)

Treba ovde sve uslove rada vozaca uzeti u obzir.

 

Plata 2008.=650 evra, danas=300 evra.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imaju osam sati efektivnog rada, dakle, bez pauze. Po pravilu (valjda i nekom zakonu ukinutom nedavno), neophodno je da vozac u gradskom prevozu ima pet do deset minuta pauze na svakom terminusu, sto oni nemaju.

 

Problem je psihofizicka spremnost da se izdrzi osam sati u uslovima gde nemas mogucnosti za kratkotrajan odmor, makar ispravljanja kicme, obroka, odlaska u toalet i ostalog. I Ministarstvo zdravlja tu kuburi sa GSP-om. Mislim - suruje. :)

Treba ovde sve uslove rada vozaca uzeti u obzir.

 

Plata 2008.=650 evra, danas=300 evra.

 

 

Moj poznanik radi u GSP u Novom Sadu kao vozac ,,, 5-6 sari dnevno ... posle svake voznje 10-15 minuta odmoira..oko 450 € plata ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je normalno radno vreme za sve profesionalne vozace.

Да са нормалним условима рада...ал` ови наши су ваљда сви од реда Сене :))))

 

http://www.telegraph.co.uk/motoring/motorsport/7681665/Formula-One-drivers-feel-the-G-force.html

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je normalno radno vreme za sve profesionalne vozace.

 

Mozda je duzina trajanja radnog vremena normalna (cini mi se do 9 sati), ali su u pitanju uslovi rada. Nemaju iste uslove vozaci javnog prevoza i vozaci kamiona, autobusa na duzim relacijama (oni, cini mi se, prave obaveznu pauzu nakon sest sati voznje) i drugi vozaci.

 

Ako uzmemo u obzir sve uslove - polozaj tela, prodavanje karata u toku voznje, propitavanje vozaca, nemogucnost odlaska u toalet (neretko okretnice i nemaju toalete), velike guzve na okretnicama kada vozac mora da ceka pristajanje (a vec kasni), zatim sve neocekivane okolnosti u toku radnog vremena, kolapse i drugo, jasno je da nisu humani uslovi. 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нехумано и за возаче и за путнике. И све да занемаримо, бусеви су у таквом стању да нису сви безбедни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj poznanik radi u GSP u Novom Sadu kao vozac ,,, 5-6 sari dnevno ... posle svake voznje 10-15 minuta odmoira..oko 450 € plata ..

 

Oko ove pauze se pre neko vece i potegla prica medju vozacima (Beograd) - kaze covek da su im nedavno povecali radno vreme za oko 45 minuta, sto im pravi problem oko pauza, jer ukoliko naprave pauzu ne stizu na vreme, a neretko i bez pauze ne stizu na vreme. Prica covek u ocaju. I kaze da radi osam sati efektivno (bez pauze).

Sam rece i platu (slusala zena razgovor, moguce je da je malo smanjio).   :))

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ви жене што кукате на гсп,нађити си момке, да вас возе колима... :bleh:

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...