Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

Iskreno, dok me nisu komunalci savatali nisam plaćao kartu. Sad imam mesečnu i mogu samo da me povuku... Tako da izgleda kod nas srba sve silom moraš da uteruješ. 

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iskreno, dok me nisu komunalci savatali nisam plaćao kartu. Sad imam mesečnu i mogu samo da me povuku... Tako da izgleda kod nas srba sve silom moraš da uteruješ. 

 

Kod vas Srba da, kod nas Srba ne...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

To je kod nas strašni i neoprostiv delikt koji se kažnjava egzemplarno, kad se vozate bez karte po metru ili po trolejbusu, tramvaju ili busu. Na ovom videu uvidite da policija kad na dispečerskom pulzu primi poziv, svi ostavljaju sve manje važno i leti se na černog pasažera sa upaljenom fofračkom (majakom i sirenom) kao da se radi o oružanoj pljački banke a policija je na licu mjesta tog groznostrašnog zločina za samo par minuta. Na ovom videu od samo 2:47 oni su stigli primit urgentni prioritetni poziv, pronaći taj tramvaj, identifikovat ga i presrest i operativno zauredovat na licu mjesta u samom vozilu.

Revizor vs. černý pasažér Ostrava MHD

 

 

 

Pjesma o crnim poasažerima - putnicima na crno (to smo bili mi s Balkana kad je bio rat, pjesma je dakle o nama)

Traband - černý pasažer - Crni putnik (pjesma o izbjeglicama s Balkana)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Edit:

 

na dispečerskom pulzu pultu.

 

Isto tako da vas ne zaboravim opomenuti i podsjetit da nikako nije preporučljivo, dobro

ni zdravo voditi bilo kakve razgovore sa šoferom autobusa ili tramvaja za vrijeme vožnje!

Nemluvte s řidičem za jízdy - Ne govorite sa šoferom za vrijeme vožnje

On, naime, ne mora bit uvijek raspoložen slušati vaše pričice, dogodovštine i Markove konake.

Nadam se da ste valjda sad to zapamtili zašto se preporučuje ne pričati sa šoferom za vrijeme vožnje!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

GSP ili MHD kod nas kad već ganjaju putnike trebali bi poganjat malo

i svoje šofere, evo šta oni rade dok misle da ih niko ne vidi - KRADU:

Řidič si myslí, že ho nikdo nevidí - ČSAD HAVÍŘOV!!! - Šofer misli da ga niko ne vidi -  ČSAD HAVÍŘOV!!!

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=niT4kTgjrPw

Jak nasrat řidiče autobusu - Kako razbjesnit šofera autobusa, ahahahaha, cvoci mnladenci

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...