Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

cele prosle godine sam se vozila bez karte... 1324_womensna pamet mi nije palo da svoj mukom zaradjeni novac dajem na BusPlus...  ( koji od vas je bez greha, neka prvi baci kamen)

 

Иди и не греши више... :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam coveka...( komunalni policajac?) 1324_womens  

:))  :cheesy3:  :cheesy3:  :cheesy3:  :cheesy3:

 

Nije , Ćaga je panker, bubnjar u pank bendu Istocni Front bio ( pre 30 godina ) koji je presao u subotare i prepadao ljude po busu sa pricom da je svercovanje greh ..

 

Skoro ko komunalac ...

 

:))  :))  :))  :))

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Law and Mental Disorder, Season 2 - Trailer

 

hqdefault.jpg

 

- Господине Шешељ, да ли је тачно да сте се возили градским превозом без карте?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ćaga je panker, bubnjar u pank bendu Istocni Front bio ( pre 30 godina ) koji je presao u subotare i prepadao ljude po busu sa pricom da je svercovanje greh ..

 Sreca pa se nismo vozili na istim linijama... :0228_hot:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

seselj-hag-zavrsne-rijeci.jpg

 

- Па да ли вам ја госпођо личим на навкомана па да се возим гвадским пвевозом!?

- Сви ви што мислите да нисам купио кавту можете да ми ... (техничке сметње) ...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чуо сам да су сад актуелне временске карте, 1,5 сат вожње за 89 динара. Значи промениш 2-3 превоза, са краја на крак града, кошта 89 дин. То је далеко повољније од оног система једна вожња-73дин.

 

Jeste povoljnije. Ali ista karta kosta u Becu 2 eura. Prosek plate Bec 1500eura Beograd 200 eura. I pride za tih 2 eura u Becu mozes koristiti i bus i metro. I ne kasne. I radi grejanje zimi. I radi klima leti. O televizorima,wi fi konekciji koja je besplatna u svakom autobusu,to je sad perverzija pricati o tome.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене занима разлог зашто неко неће да плати услугу коју користи?

 

Zato sto prvo Beogradjani placaju tu uslugu preko racuna,vozili se ne vozili oni daju pare GSPu. Zato sto su podigli cene karata a da nisu podigli nijedan stupanj uslugu,cak stavise je gora usluga nego pre. Zato sto radnik koji ide javnim prevozom na posao kasni na posao i rizikuje otkaz jer komunalci ne daju da autobus krene dok ne pregledaju sve karte a to se nekad oduzi i na 20 minuta.

 

I jos puno ima zato.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato sto prvo Beogradjani placaju tu uslugu preko racuna,vozili se ne vozili oni daju pare GSPu. Zato sto su podigli cene karata a da nisu podigli nijedan stupanj uslugu,cak stavise je gora usluga nego pre. Zato sto radnik koji ide javnim prevozom na posao kasni na posao i rizikuje otkaz jer komunalci ne daju da autobus krene dok ne pregledaju sve karte a to se nekad oduzi i na 20 minuta.

 

I jos puno ima zato.

 

Opa polako postanes libertarijanac! Svaka cast svaka cast! 

 

:D 

 

Stop drzavnom pljackanju.... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене занима разлог зашто неко неће да плати услугу коју користи?

Licno necu da platim zato jer dok su bile markice,svi smo se lepo vozili i nije bilo svercovanja. A BusPlus je zloupotreba naroda kome bi i vazduh naplatili da mogu.  To je moj razlog. Moj licni bunt. Nista drugo.  8086.gif

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене занима разлог зашто неко неће да плати услугу коју користи?

pazi sad ovako.

Bus plus je privatna firma koja saradjuje sa drzavom. Obe imaju eksluzivno pravo na prevoz u Beogradu, dakle ne postoji nikakva konkunrecija. Obe iskoriscavaju budzet rs.

Policija nije nikog uhapsial za telefon ukraden mojoj sestri u vrednost iod 100 eura ali zato hapse za neplacanje karte koja kosta 200 dinara.

Drugim recima monopolska funkcija drzave i njen monopol nad silom, kada se umesjau u privrednu delatnost kao sto je prevoz gradjana, dobijemo ovakvu havariju. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...