Jump to content

Пођеш на славу у току поста- кад домаћин спремио мрсно


Препоручена порука

"Гуди, гуди, риба буди" цркавам од смеха.

 

Или барем мангулиса да буде. :cheesy3:  

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 110
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Нека хвала али ја Постим,давно је казано какав дан таква част ако је Слава у време Поста или у дане одређене за то па наравно да ћу постити,зар треба да се поистоветим са тим који мрсе или треба да творим као што ми вера заповеда и налаже,да не буде она изрека продо веру за вечеру 8086.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко буде јео мрсно на слави, а пост је тог дана , пржиће се на УЉУ  у паклу.... sHa_sarcasticlol

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, обично ни ја не идем на славе, ако и одем то су славе ван поста. А и није ми се десило да ми други нешто понуди мрсно док постим. 

Но, то и даље не мења став који сам изнео.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Podješ na slavu u toku posta... i izvadiš kanticu posnog krema od 3kg

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

И направиш посне палачинке и додаш посну плазму.

Дај рецепт за чинке

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И направиш посне палачинке и додаш посну плазму. 

Може и мед и ораси , ја ту комбинацију највише волим

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

И направиш посне палачинке и додаш посну плазму. 

Na kraju, pozoves svoju ekipu na tu istu slavu i skembas domacine skoz. Oni tebe vise nece zvati, a ti ne moras vise da se mislis. :)))​ 

I got life, mother, i got laughs, sister, i got freedom, brother, i got good times, man...
I got crazy ways, daughter, i got million-dollar charm, cousin, i got headaches and toothaches and bad times too like you...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

И како вам је било на славама, јел било мрсно?

Ако си јео оног сома "пангазијуса" који је маснији(филети са стомака који су јефтинији) не знам шта да ти кажем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако сте јели некад одрезак од туне, па прасе је кувани броколи за то...

 

192.jpg

Туну сам јео само као туњевину у конзерви. Поменути филети "пангазиЈуса" су нешто најмасније што сам јео. Мислим на тај маснији са стомака, они други нису толико. Народ их доста купује јер су превише јефтини, а филети су.

 

Што кажеш прасетина је броколи у односу на то. Мени је и сланина мање масна од тих филета, озбиљно.

 

Али правила су правила... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...