Jump to content

Ненад Поповић: СНП је партија десног центра са јаким нагласком на економију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Далеко је његова каса од државне, а кол'ко год да је богат, нико до сад (кад је на власти, не у опозицији) није плаћао своје ботове својим новцем па сам прилично сигуран да неће ни Поповић. Наравно да има он ту и друге интересе, ал' гарантујем да ће да гура своје кадрове и ботове где год може на државну грбачу.

 

А ко то не ради?

На крају лакше му је са позиција власти да ојача своју партију него из опозиције. Ево видећеш сад да сви који не пређу цензус, просто их више неће бити на политичкој сцени Србије.

Свако паметан ако има шансу да уђе у власт и тиме ојача своју партију то ће урадити. ( извињавам се што сам посредно рекао да је Радуле будала хехехе)

Ни ДСС се није одрекао власти нигде на локалу а држи власт у коалицији са СНС-ом у преко 80 места у Србији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Или да Вучић ипак добије и неки линк ка Русима, Јер запад је превртљив и лако може сутра да каже ђења Вучићу. А Вучићу се баш и не силази са власти. Размисли. Зашто би иначе Вучић узео Поповића у власт, која му вајда?

Sad ces mi opet reci da sam cinican, ali sta ce Vucicu link ka Rusima kad se sinoc hvalio da je imao najvise sastanaka sa ruskim liderima (citaj Putinom) od svih nasih politicara nakon 2000. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad ces mi opet reci da sam cinican, ali sta ce Vucicu link ka Rusima kad se sinoc hvalio da je imao najvise sastanaka sa ruskim liderima (citaj Putinom) od svih nasih politicara nakon 2000. 

 

Нећу ти речи да си циник, рећи ћу ти да си површан.

Ти састанци су на формалном нивоу, највише иницирани од стране самог Вучића. Али реално он до сада није имао човека на терену.

 

Рецимо када Амери дођу у Србију, пример неки нови амбасадор. Они овде већ имају читаву мрежу својих људи, које делују у разним НВО и медијима и као тајкуни, политичари и друго.

И они се ослањају на те људе када треба нешто да ураде у Србији.

А пази Амери су сила и да просто само њихов амбасадор бане код председника у кабинет и каже урадите то и то ови би морали урадити, па ипак развијају своју мрежу утицаја у некој малој безначајној Србији. Шта мислиш како ли је тек у Немачкој.

 

Сви људи у Русији који имају неке везе су мање више контра Вучићу, тј, они нису његови људи, или су против њега или их он уопште не занима.

Покушао је Вучић нешто са Карићима али је овде у Србији још јак лоби против Карића тако да је то отпало.

А реално му треба неко са добрим везама у Русији да би могао било шта јаче да реализује, или по питању економије или по питању политике.

Мислим колико ја знам и до сада без обзира на формалну коалицију Поповић му је одрађивао неке послове са Русима у вези оног за Сребреницу рецимо или оног за Унеско и Косово.

 

То је једна реална потреба.

Али би исто тако било добро да тај Вучић има добре везе и у Америци и у Немачкој и у Француској а да то нису само пуке формалне државничке везе, већ људи на терену.

Онда би он заиста био прави државник на нивоу наших старих државника од пре 100 година.

 

Па колико је само Михаило Пупин био јак линк за српског краља, да га није било Југославије никад не би било, а Михаило је хтео Велику Србију а не Југославију.

Али је рекао нека буде како краљ каже.

 

Веома је важно имати утицајне људе свукуда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ко то не ради?

 

То може да не ради само онај кога ботови и тајкунски новац не доводе на власт. Поповић нема тајкунске паре (и нису му потребне), али ботове има и то их има прилично много за тако малу странку која је самостално на 1%.

 

На крају лакше му је са позиција власти да ојача своју партију него из опозиције. Ево видећеш сад да сви који не пређу цензус, просто их више неће бити на политичкој сцени Србије. Свако паметан ако има шансу да уђе у власт и тиме ојача своју партију то ће урадити. ( извињавам се што сам посредно рекао да је Радуле будала хехехе)

 

Наравно да је лакше ојачати партију кад је јачаш туђим (грађанским) парама. А Радуле је будала, мого је и он да остане у министарству, да ћути и ради све што му Вучић каже, да пљачка државну касу и да направи партију која ће да иде у коалицију са Вучићем, нешто као Вулин. Ал' шта ће човек, има мало достојанства, није као Поповић да се увлачи другима у **** за шачицу власти.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Радуле је будала зато што је пропустио прилику да ојача и себе као лидера и начини партију док је био на власти. Озбиљан политичар тако не ради ни у Америци а не у некој малој Србији.

Друга ствар нису ту само паре у питању, мада не спорим њихов значај. Али исто толико важни су ти контакти које неко у министарству остварује. Ту је читав дијапазон могућности које немаш кад си у опозицији и још ванпарламентарна странка.

 

Ево Двери постоје скоро 2 деценије. Имали су јаку мрежу и донације из дијаспоре. Али све им је то ништа док не уђу у скупштину. Чак и они су паметнији од Радуловића јер то увиђају.

 

Ти и сви ви који подржавате Радуловића сте непоправљиви идеалисти али и не само то. Просто ви нисте реални.

Таква прича без јаке позадине нема шансе на успех. Вама очито фали познавање историје нарочито политичке историје.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Жељко Оно што не разумеш је да би Радуле тако био само још један од ових какве имамо данас и никад не би имао шансе да постане озбиљан играч јер иза ових стоје тајкуни, ботови и 300 чуда, а Радуловић то једноставно нема, и да хоће мого би само нешто ситно да узме.

 

А друга ствар, делом везано за политичку историју, видећеш да кад Радуловић дође на 9%, 10% (а то ће бити врло брзо), да после тога практично неће ни морати да води неку кампању, то ће само да се шири...

 

Што рече Риле пре неки дан, СНС и остале људи подржавају ако имају личне користи од тога, Радуловићу људи стварно верују, а Радуловић има и највећу циљну групу, већу него све остале странке заједно. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види Плутоне, нисте ви први идеалисти који су се појавили у историји. Али немате изгледа на успех чак ни са 10% гласача.

Када су комунисти дигли револуцију у Русији иза њих је стајо огроман капитал и већ разграната мрежа шпијуна.

Каже се да су Немци у једном вагону послали Лењина а у другом пун вагон злата с којим је Лењин требао да изведе револуцију.

А пази то је било пре 100 година. Данас је 100 пута горе по питању идеологије.

Јер скоро више нико не верује у икакве идеје.

 

На крају мрзи ме да се више прегањамо, време ће све показати као и до сада.

Сачекаћемо прво резултате избора, а потом ћемо видети, под условом да ДЈБ уђе у парламент шта ће урадити.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

под условом да ДЈБ уђе у парламент

 

Шта је ДЈБ?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Председништво Српске народне партије усвојило је одлуку да та странка на предстојећим парламентарним изборима наступи на заједничкој листи са СНС-ом, а њен главни постизборни циљ биће да кроз институције државног система допринесе развоју најбољих политичких, економских, војних и свих других односа са Русијом, саопштено је из те странке.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vučić je novi Miloš Obrenović. :dedica:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dakle suma sumarum

 

desnica-protiv nato pakta-za Rusiju-nova stranka u zinat svim strankama

 

i paf sa Vucicem...

 

Sada zaista tvrdim najveci otpad ikada u politici se nalazi u Snsu,jos samo da prime Cedu i to je to.

Dakle imamo izvorni otpad radikala

Imamo otpad novih i post radikala (Martinovic "Vucic i Toma najveci izdajnici")

Dakle imamo otpad starijih demokrata (Vesic i com)

Imamo otpad novijih demokrata (Jelena Trivan i com...)

Imamo otpad Kostunicinog dss-a (Popovic)

Imamo otpad post Kostunicinog dss-a (samostalni foteljas Mladenovic)

Imamo otpad ldp-a (Djuric i com)

Imamo otpad sps-a (Krkobabic junior i sin mu odnosno unuk pantelije,koji globe postu)

Imamo placene i foteljaske desnicare koji ne smeju da zinu protiv nato pakta,za Kosmet ili sl (TS)

Imamo Karicevce

Imamo Draskovica 

 

Dakle sve sami foteljasi i sve sami borci iskljucivo za sopstveni dzep. Dakle ovo nije ni DS uspela da okupi sav sljam na jedno mesto koji je tu iskljucivo i samo za funkcije.

 

Svaka cast Vucicu...Jos Cedu da primi i da kazes gore nema.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sada zaista tvrdim najveci otpad ikada u politici se nalazi u Snsu,jos samo da prime Cedu i to je to.
Dakle sve sami foteljasi i sve sami borci iskljucivo za sopstveni dzep. Dakle ovo nije ni DS uspela da okupi sav sljam na jedno mesto koji je tu iskljucivo i samo za funkcije.

 

 

:aplauz:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...