Кратос Написано Март 6, 2016 Пријави Подели Написано Март 6, 2016 Koa što sam i mislio.. http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=03&dd=06&nav_category=11&nav_id=1104515 коЖељ њацИ је реаговао/ла на ово 1 Најдубља молитва јесте молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
коЖељ њацИ Написано Март 6, 2016 Аутор Пријави Подели Написано Март 6, 2016 Спинују зли напредњаци. Какав Коштуница, њему је свега преко главе. Само му још фали да подржава Глишића и Паровића, та није он ја. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука