Jump to content

Ненад Поповић: СНП је партија десног центра са јаким нагласком на економију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па ја теби не наређујем шта да радиш и где да живиш, само ми смета та ваша искључивост и поделе. Уместо да Срби заједно раде на бољем животу, само измишљају неке разлоге да једни друге проглашавају за "издајнике" и сличне глупости... Рат је бре био пре још мало па 20 година. У историји је било хиљаде ратова и супротстављене стране су након завршетка настављале да нормално живе и сарађују, тргују итд. Не можемо ми до века да кукамо. ОК, изгубили смо, што није ни чудо јер је само највећа будала могла да започне рат против пола света... Сад треба ићи даље. Не можемо да останемо фиксирани на тај један пораз наредних хиљаду година, а за то време пропустимо прилике да живимо боље.

 

Дуга ствар је што треба избацити више ту параноју из главе... Србија је бре мала и безначајна земља, никога није брига за нас да би губио време да нам нешто "диригује". ММФ и ЕУ постављају услове зато што наши политичари иду код њих да траже паре. Ако им не траже паре, њих није брига шта радимо са собом и својом државом.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Патриотизам, тј. родољубље је желети и радити оно што је најбоље за народ у датом тренутку. Није "бити против некога". Највећи српски владари преговарали су и сарађивали и са Турцима и са Аустријанцима и са Немцима, са било ким - само да народу буде боље. Нису истеривали неке своје "историјске правде" које се истерати не могу. Јер "историјска правда" не постоји. Постоје само мудри људи који избегавају страдање и труде се да живе добро, а са друге стране они мање мудри који иду главом кроз зид па народ због њих безвезе страда.

Ako NATO želi da sarađuje neka nam plati ratnu odštetu i vrati KiM.Ova dosadašnja ,,saradnja,, ide samo u korist naše štete kao naroda i države.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дуга ствар је што треба избацити више ту параноју из главе... Србија је бре мала и безначајна земља, никога није брига за нас да би губио време да нам нешто "диригује". ММФ и ЕУ постављају услове зато што наши политичари иду код њих да траже паре. Ако им не траже паре, њих није брига шта радимо са собом и својом државом.

Pa to i hocemo, da smaknemo ove politicare koji puzaju pred EU i MMF pa da probamo nesto samostalno. I da odlucujemo ako hocemo sa kim da imamo vojnu saradnju itd. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako NATO želi da sarađuje neka nam plati ratnu odštetu i vrati KiM.Ova dosadašnja saradnja ide samo u korist naše štete kao naroda i države.

 

А где си ти то видео да победник плаћа одштету и враћа територије, `леба ти? :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па то глупирање са Русијом је још један велики проблем... Русија је бре у данашњем свету заостала држава са гомилом проблема. Ако `оћемо да будемо "несврстани", ОК - подржавам. Али онда у тој причи нема места ни за Русију. Ако већ морамо да "бирамо страну", онда се треба приклонити тамо где се напредује и живи боље.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па то глупирање са Русијом је још један велики проблем... Русија је бре у данашњем свету заостала држава са гомилом проблема. Ако `оћемо да будемо "несврстани", ОК - подржавам. Али онда у тој причи нема места ни за Русију. Ако већ морамо да "бирамо страну", онда се треба приклонити тамо где се напредује и живи боље.

 

Где сви Турци ту и мали Мујо.............

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Друга је ствар што власти Русије такође није брига за нас, јер смо за њих исто тако безначајна земља као и за ове друге... Што су лепо и показали 1999-те, и 90-тих уопште.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Друга је ствар што власти Русије такође није брига за нас, јер смо за њих исто тако безначајна земља као и за ове друге... Што су лепо и показали 1999-те, и 90-тих уопште.

 

Ти не разумеш, Путин је спреман да нам да све што има, он ће економски и војно да спаси Србију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А где си ти то видео да победник плаћа одштету и враћа територије, `леба ти? :)

Za mene nisu nikakavi pobednici već najgori ološ na planeti zemlji.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти не разумеш, Путин је спреман да нам да све што има, он ће економски и војно да спаси Србију.

 

Ево сад ће, само да повуче воду... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ДЈБ је једина опција која је против продаје суверенитета, било Западу, било Истоку.

:))  e brate al si se ti primio na Radulovića ko mlad manki.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ДЈБ је једина опција која је против продаје суверенитета, било Западу, било Истоку.

Kakav si ti manipulator :) DSS-Dveri su za saradnju sa Rusijom (pa i sa svima ostalim) ali nisu da budemo clanica ZND ili kako se to sad zove.

Inace u onom dvouglu Bosko mu zamera sto se uopste ne izjasnjava povodom ulaska u NATO. Mudro cuti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...