Jump to content

Париска опера одбила да наступи због жене са велом у публици!?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Francuska je sekularna drzava. 0703_read

 

У тренутно најтоталитарнијем облику у Европи. Једна од ретких европских држава која нема верску наставу у школама ( мислим да су ту јпш само Црногорци). Не, ја не мислим да је Француска револуција нешто много лепо. Сад ме линчујте. Не свиђа ми се Француска и мислим да је то најгора држава у Европи, шта ћу таки сам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 329
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Предрасуда која одлично служи за оправдавање недемократског закона.

 

U redu imaš li bilo kakav podatak za tu tvrdnju. Ja sam samo izrazio sumnju jer nemam dovoljno podataka.

Ako nemaš nikakav podatak onda je i tvoje mišljenje predrasuda.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Protiv ulaska Islama i uređenja država po islamskim propisima u se Evropi treba boriti svim sredstvima.

 

Кад се, ономад, Радован Караџић борио неким од тих свих средстава, ти и такви попут тебе сте на њега дрвљем и камењем... а неки моћнији, богами и бомбама...

кад су исламисти одсецали српске главе, онда је то било ок-ту-итамо-ништа-нарочито... а сад је заиграла мечка и пред ''нашим'' вратима, е сад је куку-и-леле!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад се, ономад, Радован Караџић борио неким од тих свих средстава, ти и такви попут тебе сте на њега дрвљем и камењем... а неки моћнији, богами и бомбама...

кад су исламисти одсецали српске главе, онда је то било ок-ту-итамо-ништа-нарочито... а сад је заиграла мечка и пред ''нашим'' вратима, е сад је куку-и-леле!

 

 

Голубе, немој да радиш оно по чему су голубови чувени...    ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У тренутно најтоталитарнијем облику у Европи. Једна од ретких европских држава која нема верску наставу у школама ( мислим да су ту јпш само Црногорци). Не, ја не мислим да је Француска револуција нешто много лепо. Сад ме линчујте. Не свиђа ми се Француска и мислим да је то најгора држава у Европи, шта ћу таки сам.

 

Taman posla. Ni meni se ne svidja,ali to je u skladu sa zakonom. Svako ko krsi zakon,mora da odgovara u skladu za zakonom. Moralni zakon je licna stvar,da ne kazem zakon pojedinca ili manje zajednice koja nema prava ustavom zagarantovana . Ali ne bih ja o tome. 1324_womens

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Голубе, немој да радиш оно по чему су голубови чувени...     ;)

 

Ау, ау Ауроре?!

Како који, постоје разни голубови, ја припадам писмоношама, они су чувени по... 'ајд' погоди?

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Taman posla. Ni meni se ne svidja,ali to je u skladu sa zakonom. Svako ko krsi zakon,mora da odgovara u skladu za zakonom.

 

Па управо причамо о томе да је то јако лош закон и да удара у темељна људска права. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ау, ау Ауроре?!

Како који, постоје разни голубови, ја припадам писмоношама, они су чувени по... 'ајд' погоди?

 

http://goo.gl/Ava0jW

 

:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da vam ja nešto kažem, mislim da se ipak radi o zloupotrebi gostoprimstva u Evropi a lako je to dokazat. Koliko je na primjer Grka u Njemačkoj? Skoro isto toliko koliko i Turaka. Medjutim u Njemačkoj kao da žive samo ti Turci, vidjet ih je, sami daju znat o sebi, traže svoja prava na džamije, islamski misionari misionare i najradji bi bili kad bi cijela Njemačka postala jednom Turska, slično kao i Arapi. A o Grcima se ništa nit čuje nit ih je vidjet iako ih ništa nije manje od ovih muslimana. Oni ne traže posebna prava za sebe, ne traže ništa od tog što muslimani traže. A koliko više oni imaju preava biti u Evropi nego nekakvi imigranti sa sasvim druge strane svijeta, oni koji su sa svojom kulturom pridonijeli temeljima kulture evropske. Evo jedna pjesma o imigrantima. No vječno se priča vodi samo o ovim muslimanima, o Grcima nikad ništa nećete čuti. A slično to s tim je i u Francuskoj i svuda drugdje u Evropi: samo se do besvijesti vrti ta ista ploča o islamu i muslimanima, Turcima i Arapima, svako je više zna na pamet. Kao da u Evropi ne žive nikakvi drugi imigranti, ni Srbi, ni Rusi, ni Ukrajinci, ni Grci, ni Rumuni, ni Bugari. Mislim tim na tu zapadnu Evropu. To je stvarno nešto nevjerovatno. I svaki dan su na dnevnom redu samo muslimani, jučerč muslimani, danas muslimani, sutra muslimani, prekosutra muslimani, o drugima i da se hoće nešto reći ne može se od ovih stići. Evropa ima bit Evropljanima maćeha a njima ima bit majka? Pa mi si kopamo grob svojim rukama. A zbog takvog odnosa prema drugim Evropljanima i hrišćanbima taj Bog hrišćana nam to neće oprostiti i bićemo zato kažnjeni. Time što ćemo postati robovci u svojoj kući i izgubiti svoju otadžbinu. Tako Bog po pravdi kažnjava one koji ne umiju cijeniti svoje tradicije, svoje običaje, svoju vjeru i slobodu.

 

Traband -černej pasažér, crni putnik

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Taman posla. Ni meni se ne svidja,ali to je u skladu sa zakonom. Svako ko krsi zakon,mora da odgovara u skladu za zakonom. Moralni zakon je licna stvar,da ne kazem zakon pojedinca ili manje zajednice koja nema prava ustavom zagarantovana . Ali ne bih ja o tome. 1324_womens

ne moze ti zakon biti vrhovna stvar u zivotu,  boze me prosti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте удар на веру од стране богоборне Француске, духом старих Јакобинаца. Па ви изврћите колико хоћете. То само показује једно - лицемерје. Са је дне стране осуђује се неприхватање, од стране већине, хомосексуалаца и њиховог погледа на свет и промоције истог, али са друге подржава се екстремни, богоборни секуларизам који људима брани да се облаче у складу са својим уверењима. У првом случају се осуђује позив "у четири зида", али је у другом случају тај позив поздрављен. Дакле, лицемерје. Али, лицемерје и дупли аршини су просто постале "вредности" на којима Европа данас стоји. Ми смо то итекако окусили и још увек кусамо.

Nepristojno je sto vec nekoliko postova porefis homoseksualnost sa religijom (sto i otkriva tvoje stvarne namete sa ovom temom)

Homoseksualac nije izabrao da bude homoseksualac dok vernici veruju svojim izborom.

Ruzno je kad vredjas nekog zbog stvari koje ne moze da promeni (gejeve, crnce, azijate...) ali izbor svakog coveka moze i treba da bude podlozan kritici.

Ti mozes da kazes zeni da skine maramu ili je neces pustiti u pozoriste ali ne mizes da kazes geju da prestane da byde gej ako hoce u pozoriste.

Vec je pomalo sramota da jedan teolog i to neko ko je godinama na forumu ne pravi razliku izmedju ovakvih pojmova sto se inace smatra pocetnickom i ostrasceno- klinackom greskom...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nepristojno je sto vec nekoliko postova porefis homoseksualnost sa religijom (sto i otkriva tvoje stvarne namete sa ovom temom) Homoseksualac nije izabrao da bude homoseksualac dok vernici veruju svojim izborom.

 

Али може да изабере хоће ли на параду или не. Небитно. Није у томе поента. Поента је да ли неко има право да спутава нечију слободу. Твоју логику да имају право зато што је вера ствар избора а не нужност нећу да коментаришем јер је глупа. Франсцуска секуларна идеологија спутава одређене људске слободе, вршећи озбиљну дискриминацију над женама исламске вероисповести.

 

Vec je pomalo sramota da jedan teolog i to neko ko je godinama na forumu ne pravi razliku izmedju ovakvih pojmova sto se inace smatra pocetnickom i ostrasceno- klinackom greskom...
 

 

 .

 

Срамота овог форума је у томе што тебе држимо и трпимо овде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti mozes da kazes zeni da skine maramu ili je neces pustiti u pozoriste ali ne mizes da kazes geju da prestane da byde gej ako hoce u pozoriste.

 

Или си глуп или си безобразан, па овако изврћеш оно што сам рекао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...