Jump to content

Теологија Митрополита пергамског Јована (Зизијуласа)

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 459
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Мартирија, зашто ми бришеш снимак. Да ли ти то смета учење светих отаца???

У принципу,смета нам искривљено презентовање и тумачење светих отаца.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Песма је изопачена јер подсећа на Титову песму и зато што је пуна клетви.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate,šta pokušavaš da nam poručiš ovim klipom?

Брате Дејане, ова песма је један миран бунт против доласка врховног кољача србског народа, шта ту има лоше. Ту су цитати светих отаца. Не знам зашто то некоме толико смета, па га обрише одма!? Зар не живимо у демократији, где се слобода говора подраумева!?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Прво брате добро нам дошао на форум,

а ово у вези Папе , то ће се видети за годину дана, дал ће доћи или не и ако не доће , питам се ко ће онда том народу да - да одговор зашто онда Папа није дошао?

Онда ће испасти да су се због глупог разлога одвојио од цркве а папа није дошао, а то је један од свих тих разлога што се народ побунио из неког свог страха и несигурности...

Свакако да свако има права дал се некоме свиђа или не а и да је равнодушан у свему овоме!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате Дејане, ова песма је један миран бунт против доласка врховног кољача србског народа, шта ту има лоше. Ту су цитати светих отаца. Не знам зашто то некоме толико смета, па га обрише одма!? Зар не живимо у демократији, где се слобода говора подраумева!?

Овај сајт је сајт Цркве,тако да овде нема демократије.

Смета нам тај клип из простог разлога,што су светоотачке изреке злоупотребљене у овом клипу а то је веома опасно.

Свети оци су као лек,ако их правилно користиш лече ако не,онда убијају.

Ми имамо одговорност на овом сајту и такве клипове гледамо да склањамо и да разјаснимо зашто су они лоши.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Мартирија, зашто ми бришеш снимак. Да ли ти то смета учење светих отаца???

Видиш брате,

тај снимак је брисан не само теби, већ свима, зато што га на форуму већ довољно има...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...