Jump to content

Вређање сопствене нације и народа - болест или врлина?


Препоручена порука

Srbi su najveci lazovi i lopovi na planeti, u to nema sumnje, i to nije vredjanje nego fakat, a sasvim je druga prica kad neko pljuje nonstop bez osnova...

Ти што нон стоп пљују превисоко лете у самопроизведеним "интелектуалним висинама"...а из птичије перспективе сопствени народ је тако мали да га је тешко видети.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 91
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Da, samo sto mislim da je to jato ugrozeno od strane jata ptica placenika.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти патолошки случајеви нису вредни да се на њих троше речи...

 

Проблем је само што су постали изговор да се ућутка свака самокритика. Да верујем у теорије завере рекао би да је њихов циљ био да народу огаде све што вреди... Нема светиње и добре идеје које нису оскрнавили.

Да...и те како има истине у томе.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проблем је само што су постали изговор да се ућутка свака самокритика.
Самокритика је веома здрава, и оно је што нам дефинитивно фали. Проблем је кад се праг самокритике пређе и иста постане отворена и неаргументована пљувачина. Из неког разлога, то се може врло често видети. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зар си сумњао у то? :)

понекад ми се увуче црв сумње али псле скапирам да је то искушење од ђавола.

Мислим, ипак је ово диван народ, са минималном стопом криминала у друштву и са високим примањима по глави становника, немам намеру да идем из овог едемског врта 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Salis se?

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

понекад ми се увуче црв сумње али псле скапирам да је то искушење од ђавола.

Мислим, ипак је ово диван народ, са минималном стопом криминала у друштву и са високим примањима по глави становника, немам намеру да идем из овог едемског врта 

Свака ти је ка' у Његоша...а пошто се он побринуо за венац, ти се побрини за сахрану. ;)

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Narodi ne mogu da imaju neke posebne osobine, to mogu da imaju samo pojedinci.

 

И зато за сваки народ можемо рећи да је скуп појединаца са веома сличним особинама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Самокритика је веома здрава, и оно је што нам дефинитивно фали. Проблем је кад се праг самокритике пређе и иста постане отворена и неаргументована пљувачина. Из неког разлога, то се може врло често видети. 

 

Мислим да је то особина свих Словенских народа.

Нисам код других народа видео овако неко самоунижавање.

Сем код Јевреја.

Словени имају тај неки комплекс запада, кад Рус критикује Русију дође ти да му пуцаш у главу да се више не мучи, а и Срби су такви. Али то је увек неко преувеличавање, никад реалност. А тако је исто и кад се хвале, отприлике оно што је Бићко иронично навео.

 

Него кад смо већ покренули причу дај мајку му да сочинимо неки списак тих србомрзаца, не ваља да без списка ово прође!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је то особина свих Словенских народа.

Нисам код других народа видео овако неко самоунижавање.

Сем код Јевреја.

Словени имају тај неки комплекс запада, кад Рус критикује Русију дође ти да му пуцаш у главу да се више не мучи, а и Срби су такви. Али то је увек неко преувеличавање, никад реалност. А тако је исто и кад се хвале, отприлике оно што је Бићко иронично навео.

 

Него кад смо већ покренули причу дај мајку му да сочинимо неки списак тих србомрзаца, не ваља да без списка ово прође!

 

То је зато што можемо највише да истрпимо! Ментална снага тебра!  :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него кад смо већ покренули причу дај мајку му да сочинимо неки списак тих србомрзаца, не ваља да без списка ово прође!

Јашта. Ако не разхебемо све, кој смо андрак и потезали причу о онима који нас критикују?! :)

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opaa!

Citava tema posvecena jednom mom postu?! :-D

Polaskan sam, napisacu svoje vidjenje svog posta samo da zavrsim ovo sto trenutno radim a sto metaforicki moze i da se upotrebi kao kvalitativni opis ove teme..

Ех, кад удари величина у главу...:)

Да си једини, чувао бих те к`о мало воде на длану.

Него, то постало професија. Још мало па суфицитарна.

Као "...да, Ноле ће постати тата, али да вам кажем само нешто о пљуц,пљуц,пљуц Србији..."

Не цимај се без везе, ти си само на крају конца.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сетите се ове теме и неких одговора кад вам ставе примедбу да вређате нације, народе, групе, дакле све што није једнина.

То је само ваше мишљење.

Кажу на "православном" форуму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...