Jump to content

Пастирско писмо Митрополита Амфилохија организаторима параде бестидности у Подгорици

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Одговори 182
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

На гуглу не можеш наћи ни да је Карађорђев кум Вујица Вулићевић био енглески човек па не значи да није.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Ovaj govor bi trebao da bude dokumentovan već negde... Pa, gde je? Google ne zna.

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Gender_Equality_Architecture_Reform#Background Ево га нешто о томе на Википедији, па потражи даље.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Funfact:

Srbija, zemlja porodičnih vrednosti, prirodni priraštaj -0,44%

Holandija, zemlja gej razvrata, prirodni priraštaj +0,46%

 

Ту уопште нема Холандези, све Арапи ,Црнци и Кинези

Ту људови уопште не спавају, само вичу и зајебавају

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ту уопште нема Холандези, све Арапи ,Црнци и Кинези Ту људови уопште не спавају, само вичу и зајебавају

 

http://www.youtube.com/watch?v=aYX1skG1juc 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovde koliko vidim nastavljena kanonada ljudi koji zagovaraju gej paradu,nista novo.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чињеница је да није до краја истражено шта заправо некога тера да постане хомосексуалац. Ако је грешка у генима, где је тај ген?

 

Упорно се занемарује утицај средине, који је и више него битан у свим понашањима која одступају од научених, социјално прихватљивих, образаца понашања.

 

Исто као што је и моногамност научена, на пример. Док се код нас моногамија не доводи у питање, имаш велики број мормонских секти код којих је полигамија једино прихватљиво и нормално стање. Јел и полигамија грешка на генима?

Poligamija nije greška u genima.

Ako muškarci nikada nisu imali seksualna maštanja o ženama,to je onda genetika.

A da je monoogamnost naučena,pa vidi ,kad pogledam muški svet ,svih godina oko sebe,nema tu monogamije ni u najavi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poligamija nije greška u genima.

Ako muškarci nikada nisu imali seksualna maštanja o ženama,to je onda genetika.

A da je monoogamnost naučena,pa vidi ,kad pogledam muški svet ,svih godina oko sebe,nema tu monogamije ni u najavi.

 

Управо о томе причам. Постоји милијарду разлога зашто неко не машта о женама. Један од тих разлога може бити и неки ментални окидач у најранијем добу.

 

У старој Грчкој сви су били бисексуалци или хомосексуалци, јер су их тако учили од најранијег доба. Данас су у оној мери у којој су и сви остали, али нема ни говора о томе да је та појава толико распрострањена као онда, јер нема ко да је подстиче и да од малих ногу учи децу томе.

 

А нисмо се разумели, моногамију сам само споменуо као још један образац понашања који се учи од најранијег детињства, исто као и полигамија, а то опет не треба мешати са развратним понашањем, јер се под тиме подразумева једино да ли имаш две или више жена или само једну (одједном). Нисам скоро видео некога у Србији ко сматра да је нормално да живи са више жена. Неки муслимани и поједини мормони, са друге стране, то прихватају као нешто неупитно и потпуно нормално.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам скоро видео некога у Србији ко сматра да је нормално да живи са више жена
ja sam video mnoge koji imaju rodjenu ženu ;) i još nekoliko nerodjenih sa strane.sa rodjenom žive jelte :D

Naravno da ni mentalni neki okidač nije za odbacivanje ,ali greške u genima se dešavaju .

Svakako da ćovek tokom života stiče osobine ,u kom god pravcu da ga usmeriš ali opet to ne isključuje genetski uslovljenu homoseksualnost.

Razloga može biti bezbroj ali genetika je sigurno jedna od mnogih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам скоро видео некога у Србији ко сматра да је нормално да живи са више жена

 

nisam ni ja , ali znam da svaki drugi muškarac u srbiji (koji je oženjen ) ima "švalerku"

to nije bukvalno život sa više žena (jer nistu pod istim krovom)

ali to postoji

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако имаш сексуалне односе са припадницима истог пола, ти си хомосексуалац.

 

Malo sutra. To se zove seksualno ponasanje a koje ne mora uvek da bude u skladu sa orijentacijom. Kao sto imas veliki broj pedera u hetero brakovima (pod "pritiskom sredine") pa ih to ne cini strejt osobama. Kao sto biseksualna osoba ne postaje gej kad je u vezi sa osobom istog pola niti postaje strejt kad je u vezi sa osobom suprotnog pola, vec ostaje to sto jeste - biseksualac.

 

Seksualno ponasanje i seksualna orijentacija nisu iste stvari i nikako ih ne treba mesati. Seksualno ponasanje govori o tome sta radimo, a seksualna orijentacija (koja je deo seksualnog identiteta) odgovara na pitanje ko nas emocionalno i/ili seksualno privlaci. Bez toga ne moze biti govora o seksualnoj orijentaciji, bez obzira na to da li govorimo o homoseksualnosti ili heteroseksualnosti. 

 

Kad vec postoje tolike silne teme o ovoj "problematici", krajnje je vreme da naucimo sta neki osnovni pojmovi znace.

 

 

Имаш много затвореника који не постану хомосексуалци у затворима, шта са њима?

 

Nista. Nisu svi ljudi isti. Neki imaju jaci seksualni nagon, neki su mozda biseksualci a da toga nisu ni bili svesni... ima tu milion nekih opcija.

 

 

Имаш и много њих који се дају зарад каријере ил сличних ствари. Имаш и случај оног нашег шпијуна који је на ТВ причао како је велики заводник, али је, да би дошао до неких осетљивих података, завео једног странца.

 

I peder moze radi interesa da zavede neku devojku, ali ga to i dalje ne cini heteroseksualcem. 

 

 

Емотивна веза није потребна, већ односи са истим полом. Емотивна веза не постоји ни увек када људи имају односе са супротним полом.

 

Nigde nisam rekao da osoba sa kojom imas sex mora da te ujedno i emocionalno privlaci, vec da je prirodno ako si gay da te i emocionalno privlace osobe istog pola. To ne znaci da ce te privlaciti svi muskarci niti, pak, svi oni koji ce ti biti interesantni u seksualnom smislu.

 

Biti gay znaci da imas potencijal da te emocionalno i seksualno privlace osobe istog pola. Da li ces ti da delujes u skladu sa tim potencijalom, tj. da ostvarujes emocionalne/seksualne veze sa osobama istog pola je drugo pitanje, i od odgovora na njega nikako ne zavisi tvoja seksualna orijentacija.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...