Jump to content

Британски The Telegraph: "Како су атеисти постали најдосаднији људи на планети"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ја сам био банован без опомене на 7 дана зато што сам увредио +Амфилохија, који чак и није члан форума...

 

Pa ovo je Crkveni forum...a ne  kafana......a Amfilohije je Vladika te iste Crkve.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1. Свештеник је човек на слици поред мог имена, а не ја.

 

2. Атеисти поново показују своју исфрустрираност и патолошки мазохизам.

 

3. Нису у стању ни да прочитају текст, јер их спутава мржња према верницима.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1. Свештеник је човек на слици поред мог имена, а не ја.

 

2. Атеисти поново показују своју исфрустрираност и патолошки мазохизам.

 

3. Нису у стању ни да прочитају текст, јер их спутава мржња према верницима.

 

Marko oni ne razmišljaju ni malo. Mene čudi kako Juan Valdez ima ne dobro razmišljanje kao oni. To koliko oni mrze vernike pokazali su se i ovde i na svom forumu AS-e.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Proćićeš i ti kao Auror. Pušićeš blokadu na 7 dana koliko vidim. 

 

Неће. Ивица је заштићен ко бели медвед, док сам ја на форуму. :) Само, ако успем да му похватам имена пошто их често мења... :.mislise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неће. Ивица је заштићен ко бели медвед, док сам ја на форуму. :) Само, ако успем да му похватам имена пошто их често мења... :.mislise.

 

A pa Aco to se zna da ti on šurujete zajedno.  sHa_sarcasticlol

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zavisi sta je za koga ateista. Npr. Moj tetak je covek koji ne veruje u boga niti ide u crkvi, ne klanja se ni jednoj ideologiji. Nit nosi tetovazu na celu da je ateista. Ali postenijeg, smirenijeg i uzornijeg coveka nisam srela na svetu! Dostojanstven skkoman i posten i umeren covek. Deca su mu ista takva à i unuci prate njegove stope.. Nijednog koji vice da je religiozan ne zivi religioznije od ovog afeiste! Na neki nacin se drzi zapovesti. I ni ratovi ni nista nije ga satrlo! I eto Sad ce Jos malo 80 leta! Bas je biblijski primer! Mislim da pocne verovati u boga da bi bio svetac! Pomagao je i kusom i repatom, bio i otac i muz i zet, i sve za primer.svaka nevolja koja ga snasla izaso je pobednikom, jer je bio pravedan Kad sa njim sedim u drustvu boga ne uzimam na usta, jer je ovaj covek i njegovi stavovi prema zivotu miliji bogu nego 1000 mojih molitvi dnevno! Postidis se davkazes da si " vernik". Koju God prozbori , svaka je na mestu! On nije vernik. On zivi veru! Zivi zapovesti! À veli-ne veruje! To mu je valjda jedini "porok". Nek pozivi i nek mu bog da zdravlja! Zato, ne sudite ateistima. Jer eto bar jedan je dostojniji boga nego svi mi ovde zajedno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dal ima veceg cara od ovog kolege. Lik ladno u jednom postu ispljuje nekog a u sledecem poziva na satro pacifizam i izrazava bojazan da tema ne preraste u svadju :-D

Ne ozbiljno... Jel belezi neko sve ovo? Ovo su neuro biseri :-D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dal ima veceg cara od ovog kolege. Lik ladno u jednom postu ispljuje nekog a u sledecem poziva na satro pacifizam i izrazava bojazan da tema ne preraste u svadju :-D

Ne ozbiljno... Jel belezi neko sve ovo? Ovo su neuro biseri :-D

Nemoj mi samo ti pričati koji si licemer. Ja kažem onako objektivno a ne kao ti pristrasno i subjektivno. Ja ljude ne delim vernik i ateiste nego na dobre i loše. Ima dobrih i loših vernika kao i dobrih i loših ateista.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...