Jump to content

Непознати подвиг потпуковника КГБ Путина У Дрездену


Препоручена порука

Ал да ти Немци нису били гејеви Путин неби репетирао пиштољ !

 

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имам дивну књигу о Владимиру Путину, могао бих некоме да је дам:

 

У ПРВОМ ЛИЦУ - разговори са Владимиром Путином, превео с руског Зорислав Паунковић, београд 2000.

 

Тврде корице, добре илустрације. Ако треба више примерака цена је по 150 дин. То значи да је скоро за џабе. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A mene ako se sete za dan bezbednosti sete se.. ako ne nikom nista to je bila moja duznost. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Књига је стварно фантастична. Има нешто и о овом догађају о чему се овде говори.

 

Књига је потпуно нова, некоришћена. Права лепотица нечије збирке о таквим темама.

 

Једну могу да поклоним. Јавите ми до сутра колико треба да издвојим књига јер ће нестати убрзо.

 

И још, у књизи су красне илустрације Путинових породичних слика и неких каснијих догађаја. Изгледа да ћу да је прочитам целу једном приликом, јер има стварно интересантних и оригиналних прича.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли је могуће да нико неће књигу о Владимиру Путину?

 

Прочитао сам ја Њега одавно  :)

 

Путин је легенда. ;)

 

Има ли неђе та књига у ПДФ формату на нету  ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прочитао сам ја Њега одавно  :)

 

Путин је легенда. ;)

 

Има ли неђе та књига у ПДФ формату на нету  ?

 

Шта ће ти ПДФ када имаш џабе код мене - живу књигу. Поклони ти неком на спасење.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свашта видех у животу, али да неко заменице које се односе на Путкета пише великим словом, е то још не видех...

 

Што очи ваше не видеше то припреми Игњатије онима који му се чуде 0110_hahaha  

 

Шта фали што заменицу која се односи на човека којег ценим пишем великим словом ? То је израз поштовања према једном председнику, према човеку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Он је овде био спреман да убија људе који су се борили за елементарну слободу. Које аутор малициозно представља као "разуларену пијану руљу"...

 

И покушали силом да упадну на туђ посед . Откад је уништавање туђе имовине елементарна слобода .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...