Jump to content

Вера их ојачала: Јуниори постали први српски тим који подиже три спојена прста

Оцени ову тему


Препоручена порука

Њихова ствар, мада мени то са "три спојена прста" изгледа мало чудно... Није баш погодно за неки такав симбол.

 

 

Kad se podigne ruka i to pokaze, izgleda kao podignuta pesnica, mora bolje nesto.

 

Mozda podignut srednji prst da nam bude simbol, to je distinktivna digitusna figura, a sumnjam da je neko zauzeo vec, ne moramo se brinuti oko autorskih prava i prigovora na neoriginalnost

 

 

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Момци су показали шта је делатна вера.

 

Оно што савремени антитеисти никада неће схватити - једно наше дело снажније од милион њихових негативних спиновања.

 

Одатле произилази њихова фрустрација. Убијају се по савремним медијима и путем свих могућих друштвених мрежа и сл. да омаловаже веру, а онда им овакви момци или Милица Дабовић сруше све. И наравно да дође до оваквих смарања.

 

Но, то је нормално. Фрустрација је то.

 

Eno i one što osporavaju astrologiju i gledanje u dlanove pojede ljubomora svaki put kada neki poštovalac astrologije uradi nešto ... ja bih rekao da ti gledaš da se ugradiš u uspeh drugih iako ništa s tim uspehom nemaš, pa ti vidi sa čije strane progovara frustracija.  :D

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Било како било, момци су ушли у историју на основу ово успех и надам се да ће тако наставити и у старијим категоријама. Вера ће им у томе само помоћи, а ето разлога за нове фрустрације антитеиста.

 

Посебно оних из АС који су већ саставили некакво небулозно писмо КСС. Тиме само потврђујући моје речи о фрустрацији.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Било како било, момци су ушли у историју на основу ово успех и надам се да ће тако наставити и у старијим категоријама. Вера ће им у томе само помоћи, а ето разлога за нове фрустрације антитеиста.

 

Посебно оних из АС који су већ саставили некакво небулозно писмо КСС. Тиме само потврђујући моје речи о фрустрацији.

 

Muslimani se klanjaju Alahu kad pobede. Izgleda da ni njihov bog nije bez ingerencija...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ако се упореди САД и Срб и оно шта је ко урадио, испада да је вера ових момака МНОООГО јача.

 

Niđe veze... osim ako ne smatraš da Bog ima ograničene mogućnosti... a mi smo Amere dobijali na ovakvim prvenstvima i pre novokompnovanih vernika... talenat+trening... slično onom što Michael Jordan jednom reče na opasku da imao mnogo sreće u šutevima na kraju utakmice - "Primetio sam da što više treniram - to imam više sreće"

 

 

Било како било, момци су ушли у историју на основу ово успех и надам се да ће тако наставити и у старијим категоријама. Вера ће им у томе само помоћи, а ето разлога за нове фрустрације антитеиста.

 

 

Svaka čast momcima i nadam se da će biti još bolji u starijim kategorijama... verovali ili ne...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Авокадо је убачени елемент, изгледа. 

 

Ne znam koj mu je djavo... to je protiv nase vere...

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Било како било, момци су ушли у историју на основу ово успех и надам се да ће тако наставити и у старијим категоријама. Вера ће им у томе само помоћи, а ето разлога за нове фрустрације антитеиста.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Посебно оних из АС који су већ саставили некакво небулозно писмо КСС. Тиме само потврђујући моје речи о фрустрацији.

Jel moguce?! :0426_feel:  lol :butt-kisser:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidi se ko je frustriran kad shvatis da je jedan polozaj sake udarna vest na najvecem pravoslavnom forumu...

Glupo je da vam uzimaju taj vrhunac radosti, AS nije trebalo da reaguje...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вера ће им у томе само помоћи, а ето разлога за нове фрустрације антитеиста.

Zašto misliš da bi bilo ko trebao da bude frustriran zato što je tamo neko umislio da neki čika sa nebesa gleda košarku i navija za njega, dok tamo na drugim krajevima sveta deca umiru bivaju ubijena, žene svakodnevno bivaju silovane, a on sedi i svoje supermoći koristi da  bi taj neko pobedio u nekoj utakmici. 

Iskreno mene bi bilo sramota da takav neki navija za mene.

 

Ajde ozbiljno, da li stvarno mislite da ukoliko postoji Bog da on gleda košarkaške utakmice i navija za jedan odnosno drugi tim i određuje ko će da pobedi, dok trening i rad i upornost nemaju veze sa pobedama, dok opet koliko ljudi u svetu svakodnevno bude ubijeno bez razloga, koliko samo dece umre u svetu. Ako je tako onda se gadim takvog Boga i možete i mene smatrati antiteistom kada je i u pitanju hrišćanstvo (do sada sam antiteista samo za Islam i možda po malo što se Katolika tiče)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...