Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

projekcije, projekcije...

 

kod vas bas sve mora da ima neku gej konotaciju? :)

 

somebody is malko opterecen? :D

 

Ја лепо и толерантно разговарао са Звонком, и ти ме онда прозиваш да сам Двераш. Ај да си ме прозивао да сам хомић, то некако и да истрпим, ал Двераш... То стварно нема смисла и представља очигледну провокацију.

 

Шта би друго могло да буде разлог толког оптерећења мојом небитном појавом? Другачије ти са мном разовараш откад сам ставио ову алуминијумску капу, има ту нечега...

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја лепо и толерантно разговарао са Звонком, и ти ме онда прозиваш да сам Двераш. Ај да си ме прозивао да сам хомић, то некако и да истрпим, ал Двераш... То стварно нема смисла и представља очигледну провокацију.

 

Шта би друго могло да буде разлог толког оптерећења мојом небитном појавом? Другачије ти са мном разовараш откад сам ставио ову алуминијумску капу, има ту нечега...

 

 

Dobro je... vratili smo stvari na stari kolosek.

 

Humor ili sarkazam se automstski svrstavaju u prozivke  i provokacije... To je prirodno stanje stvari, ovo do sad "insistiranje na humoru" vam je bas bilo deplasirano i ja sam ispravno od starta na to ukazivao i bas volim kad okolnosti ucine da budem  u pravu ^^

 

Eh a kad se samo setim kakvim ste me sve epitetima pocastili na ovoj temi a sve pod plastom "zajebancije"... 

 

@ Volim_sina_ bozijeg - ja sam stao uz ovu grupaciju ljudi koja blage veze nema o cemu ti pricas, pa ti zato i ne odgovaram na postove. Nista licno.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Каже се "над љубаљу" а не "над љубав"...јој, ви одоздо! ;) Ајд, исправи то, звучи смешно. :)

 

 

ZbuniJo sam se u trenutku pa sam napraivo lapsus (: 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ех, ко највише виче "држ`те лопова!"?

Или ко се највише плаши да ће да га убију из сачекуше?

Тако је и са овим...

Лепо је рекао Патријарх, нека се они прошетају а нико не изађе - и неће никад више шетати јер не би имали коме шта да кажу. Само, ствар је у томе да ће МНОГИ изаћи, најпре они који би да свој грех умање увећавајући туђи, потом они које гризе савест јер нису праведни према ближњима па да се јавно покажу као праведници,онда политичари да добију поене, па филмски радници да сниме понешто, понеко и за који динар-евро да гомила буде већа... Нађе се и који симпатизер, па брдо хедониста и-добијемо директан пренос онога што јесмо.

Али тешко је погледати себи у очи па рећи: "Ово смо ми."  А јесмо ли икад шетали против порнографије на киосцима и ТВ-у? Против голишавих девојчица на насловним странама дневних новина? Нисмо и нећемо, јер забога-то је слобода, то је демократија. Где је ту одговорност? Ено је у породици.  Ту почиње и завршава се прича о одговорности. 

 

 

 

Ma nek izadje ko oce, ali dok se ne skidaju nemam nista protiv toga. Nije posao drzave da koriguje i odredjuje situacije. 

 

Ја ћу моју децу учити да је и Лот живео у Содому, па је ипак био праведникТо је ствар избора.

 

 

Da te pitam ali da mi odgovoris onako iskreno, da se ispostavi da ti je dete gej, sta bi uradio? 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro je... vratili smo stvari na stari kolosek.

 

Humor ili sarkazam se automstski svrstavaju u prozivke  i provokacije... To je prirodno stanje stvari, ovo do sad "insistiranje na humoru" vam je bas bilo deplasirano i ja sam ispravno od starta na to ukazivao i bas volim kad okolnosti ucine da budem  u pravu ^^

 

Eh a kad se samo setim kakvim ste me sve epitetima pocastili na ovoj temi a sve pod plastom "zajebancije"... 

 

@ Volim_sina_ bozijeg - ja sam stao uz ovu grupaciju ljudi koja blage veze nema o cemu ti pricas, pa ti zato i ne odgovaram na postove. Nista licno.

dobro nemoj sad da me teras jos da ti lajkujem.

Izvinjavam se onima cije sam odgovore koristio da bi tebi odgovorio jer su ti odgovori imali odredjen kontekst iz naseg dijaloga.

Sve ostalo jako dobro razumes inace ne bi ni postavljao ozbiljna pitanja.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma nek izadje ko oce, ali dok se ne skidaju nemam nista protiv toga. Nije posao drzave da koriguje i odredjuje situacije. 

 

 

Da te pitam ali da mi odgovoris onako iskreno, da se ispostavi da ti je dete gej, sta bi uradio? 

 

1.Тако је.

 

2.

 

 

Ако је по природи-па нека је и моје дете у питању-апеловаћу најпре да се пристојно понашају на јавном месту. 

А ако је ствар избора-онда ћу се потрудити да тај избор буде подаље од моје деце.

 

 

Довољно?

П.С. Надам се да се слажеш да, ако је ствар избора а ти васпитаваш дете у изворно-православном, литургијском духу-овај избор ће бити неутралисан. Став о томе је изрекао још ап. Павле, има га у Писму, па ако живиш литургијски од рођења...Сад, финесе и ситнице, шта би било кад би било, нећемо разглабати нашироко.

Али став је јасан-свог детета нити ћу се одрећи нити му залупити врата, мој пород је моја жетва онога што сејем, а Бог даје да никне...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Homoseksualnost je definitivno stvar izbora!!

Ako se neko verujuci ne slaze sa tim nek nam nadje gde u Hristu postoji takva stvorena priroda.

 

A ti si dakle izabrao svoju seksualnost? hehe sasvim interesantno ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvinjavam se onima cije sam odgovore koristio da bi tebi odgovorio jer su ti odgovori imali odredjen kontekst iz naseg dijaloga.

 

Kad ovako napises ispada ko da si vodio ozbiljnu diskusiju...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Блаженопочивши Патријарх Павле лепо о томе говори у књизи "Да нам буду јаснија нека питања наше вере", када говори о проблему промене полова. Веруј, занимљиво и онако апостолски поткрепљено и Писмом и Оцима. И он сам говори да има таквих случајева, али разграничава да нити је сваки од њих такав по природи, нити је сваки по избору...

Препоручујем.

П.С. Имала је негде тема овде или на Верујем-у, ако неко зна нека добаци линак...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1.Тако је.

 

2.

 

 

 

Довољно?

П.С. Надам се да се слажеш да, ако је ствар избора а ти васпитаваш дете у изворно-православном, литургијском духу-овај избор ће бити неутралисан. Став о томе је изрекао још ап. Павле, има га у Писму, па ако живиш литургијски од рођења...Сад, финесе и ситнице, шта би било кад би било, нећемо разглабати нашироко.

Али став је јасан-свог детета нити ћу се одрећи нити му залупити врата, мој пород је моја жетва онога што сејем, а Бог даје да никне...

 

 

Dobro, samo me zanimalo misljenje. 

 

 

Homoseksualnost je definitivno stvar izbora!!

 

 

A odakle ti to znash, javile ti se prljave misli pa si ih potisnuo? 

Ja ti garatujem da u vecini sluchajeva sigurno nije stvar izbora a za to postoje i dokazi naucne prirode. 

 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...