Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Prestanite kao deca da pravite retardirane paralele. Ako niste zreli za normalnu diskusiju oslobodite temu od svog prisustva i time doprinesite podizanju kvaliteta rasprave.

 

Poceli ste sa odobravanjem zoofilije kao satro kroz zajebanciju, a sad vidim i pedofilijom bi ste malo da se prozebavate. Sram vas bilo.

 

Si ti siguran da je sve u redu sa tobom?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја мислим да би свиња виш волела да буде објекат секса него објекат ножа. Није баш да има много везе са темом, ал капирам да је тако, кад се дискусија већ развила у том правцу.

 

Сем ако је свиња мушко. То онда није нормално и то не смете да подржавате.

 

Облачко, нешто те јако тишти у вези ове теме изгледа. Реци нама слободно, сви смо овде другари. Ако већ немамо смисла за хумор, барем би требало да умемо да саслушамо човека кад му је тешко.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја мислим да би свиња виш волела да буде објекат секса него објекат ножа. Није баш да има много везе са темом, ал капирам да је тако, кад се дискусија већ развила у том правцу.

 

Сем ако је свиња мушко. То онда није нормално и то не смете да подржавате.

 

Облачко, нешто те јако тишти у вези ове теме изгледа. Реци нама слободно, сви смо овде другари. Ако већ немамо смисла за хумор, барем би требало да умемо да саслушамо човека кад му је тешко.

 

Ne znam... mnogo me pogodilo to sto ljudi mogu mirne savesti da pricaju o seksu sa zivotinjama i sa decom ili lesevima praveci paralelu sa homoseksualcima. Moguce da nesto stvarno nije  u redu sa mnom, ali meni su te price neljudske a ljudi koji ih potenciraju - retardirani debili.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Si ti siguran da je sve u redu sa tobom?

 

NIsam... dok ne naviknem da uporedjujem ljude sa zivotinjama a da se pedofilijom pravim zebancije necu moci da ti pariram kao sagovornik. Izvinjavam se.

 

I sta je to sa vernicima i pedofilijom i homoseksualnoscu? Protiv jednog se aktivno borite a drugo aktivno upraznjavate... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NIsam... dok ne naviknem da uporedjujem ljude sa zivotinjama a da se pedofilijom pravim zebancije necu moci da ti pariram kao sagovornik. Izvinjavam se.

 

I sta je to sa vernicima i pedofilijom i homoseksualnoscu? Protiv jednog se aktivno borite a drugo aktivno upraznjavate...

Samo malo ili ti mene sada vrtis ili me teras da poverujem da ne znas sta je sarkazam...

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prestanite kao deca da pravite retardirane paralele. Ako niste zreli za normalnu diskusiju oslobodite temu od svog prisustva i time doprinesite podizanju kvaliteta rasprave.

 

Poceli ste sa odobravanjem zoofilije kao satro kroz zajebanciju, a sad vidim i pedofilijom bi ste malo da se prozebavate. Sram vas bilo. 

 

Ljudi koji u sred diskusije upadaju da bi nešto objasnili ili pitali, ljudi koji su tu samo da bi pokazali da su u pravu, a ne da bi saslušali drugoga i nisu za diskusiju ... i to se odnosi na bilo koju temu.  :)

Nije ovde tema brak i podizanje dece ... ovde je tema to da je nekima ovde LGBT (lezbejke, gejevi, bi i transeskualci) ponašanje isto što i zoofilija, nekrofilija i pedofilija, a to je kao kada bi neko rekao da je preljuba isto što i ubistvo supružnika.

To što su dve osobe sa svojim svesnim pristankom moguće grešne, što su gejevi, što se kockaju u svoj novac, gube vreme igrajući igrice, ubadajući se u venu ili ispijajući žestinu nije isto što i silovanje kučeta, deteta, skranavljenje mrtve osobe, kockanje u živote porodice, razbijanje flaše u glavu slučajnog prolaznika, teranje drugih da plaćaju drogiranje itd.

To ovi tradicionalisti nikako da shvate ... njima je ništa što se njihov sin kurva u 17 - oj godini i menja po 5 - 6 seksualnih patnera godišnje ... ali je strašno kada im 20, jednog seksualnog partnera i to je muškarac.  :.mislise.

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i molim te samo pronadji moj odgovor koji mirishe na pedofiliju i njeno opravdavanje?

Tako i za sve ostale nenormalne pojave ja sam se ukljucio kad je senka sarkasticno izjednacavao homoseksualnost i druge bolesti jer su vasi argumenti toliko neprihvatljivi da ce ih neko silom ugurati ako se predamo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i molim te samo pronadji moj odgovor koji mirishe na pedofiliju i njeno opravdavanje?

Tako i za sve ostale nenormalne pojave ja sam se ukljucio kad je senka sarkasticno izjednacavao homoseksualnost i druge bolesti jer su vasi argumenti toliko neprihvatljivi da ce ih neko silom ugurati ako se predamo.

Nasi argumenti su razumni i prihvatljivi. A to da su i jaci od vasih pokazuje pravac  u koji ste odveli temu. Kad god vas neko pobije, momentalno skrecete sa teme i pravite nebulozne paralele ili postavljate pitanja koja nemaju veze sa temom i na koja sami odgovarate. Tipican znak da vam brod tone ;)

 

 

 

I jos nesto boricu se da dokazem da napadni homoseksualizam sa sve njihovim paradama ozbiljno narusava zdravlje vecine ljudi koji to ne mogu prihvatiti (jos ili nikad) svejedno....

 

Aha, znaci SAMO napadni homoseksualziam smeta, a ovaj drugi ne? Eto, napravili smo ogroman korak napred s spocetka teme... pa posle kazite da borba razumnim argumentima nema vajde... evo ima, covek promeni omisljenje ;)

 

Jos samo da te opravimo po pitanju zoofilije i niko nece moci ni da pretpostavi da si jednog dana bio Bilbijin klon ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nasi argumenti su razumni i prihvatljivi. A to da su i jaci od vasih pokazuje pravac  u koji ste odveli temu. Kad god vas neko pobije, momentalno skrecete sa teme i pravite nebulozne paralele ili postavljate pitanja koja nemaju veze sa temom i na koja sami odgovarate. Tipican znak da vam brod tone ;)

 

 

 

 

Aha, znaci SAMO napadni homoseksualziam smeta, a ovaj drugi ne? Eto, napravili smo ogroman korak napred s spocetka teme... pa posle kazite da borba razumnim argumentima nema vajde... evo ima, covek promeni omisljenje ;)

 

Jos samo da te opravimo po pitanju zoofilije i niko nece moci ni da pretpostavi da si jednog dana bio Bilbijin klon ;)

Bices odlican pravoslavac kad budes iz prve procitao kako sam se ukljucio u temu....

Homoseksualnost je stvar slobode i ja ne volim u toj prici greh a ne ljude.

Medjutim agresivni nastup homoseksualizma je vec problematican i ja bi prvi stavio deci ruke na usi da ne cuju sta te cike i tete ima da kazu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam... mnogo me pogodilo to sto ljudi mogu mirne savesti da pricaju o seksu sa zivotinjama i sa decom ili lesevima praveci paralelu sa homoseksualcima. Moguce da nesto stvarno nije  u redu sa mnom, ali meni su te price neljudske a ljudi koji ih potenciraju - retardirani debili

 

Ма ти си трол црњи од свих нас овде, само кад те неко на теми пусти да тролујеш, то су глупости обичне, добро знаш ко и кад тролује, макар глуп ниси.

 

А тек онај твој болесни сајт кад човек види, мора да буде ретардирани дебил да би поверовао да имаш и трунку саосећања са било ким, најмање са децом или педерима или лешевима.

 

Друго тебе нешто сврби овде, увек одлепиш на овим темама. 

 

Признај, слободно, овде си анониман, нико не зна ко си, а ти више нећеш да будеш збуњен и да потискујеш ту агресију.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Homoseksualnost je stvar slobode i ja ne volim u toj prici greh a ne ljude.

 

Kako to mislis slobode?

 

 

 

Medjutim agresivni nastup homoseksualizma je vec problematican i ja bi prvi stavio deci ruke na usi da ne cuju sta te cike i tete ima da kazu.

Oce li neko da probije led i u istoriji ovog foruma i da prvi objasni ZASTO?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako to mislis slobode?

 

 

 

Oce li neko da probije led i u istoriji ovog foruma i da prvi objasni ZASTO?

Oko slobode necu nista da ti objasnjavam bio sam jasan.

Zato sto je homoseksualnost bazirana samo na bludu i besciljnom zadovoljavanju i udovoljavanju svoga tela bez ikakvog roda.

Ja ne zelim da moje dete bude ograniceno i da ne iskoristi sve prednosti zivota,a ne da se zateleba samo na sitna telesna zadovoljstva.

Zato ne volim homoseksualizam(ideologija) jer su sjajni magovi da to prikriju a tako i da nekog zavedu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако кажемо да је хомосексуализам природна појава-чему агитовање и прича? Пустите природу да сама одради своје и нека свако буде то што јесте - у својој спаваћој соби.

Ако је по природи-па нека је и моје дете у питању-апеловаћу најпре да се пристојно понашају на јавном месту. 

А ако је ствар избора-онда ћу се потрудити да тај избор буде подаље од моје деце.

Мислите да ће се променити психологија већине усвајањем закона-који закон ће то променити?

Зашто не говоримо о васпитању младих које није срамота (јер је сасвим уобичајено) да јавно чине блуд (ево сведоци смо на улици, у школи, по нету...), јер-имају своја права? А обавезе, одговорност? Није ли то већи проблем? Па кад хетеро-оријентисани могу тако, без осећаја стида и срама, логично је да и остали то желе. И тако ће бити све док не постанемо пристојнија цивилизација...

Где је крај? У коначној истини да је све природно и све дозвољено?

Погледајмо се у очи - за овакво стање и причу нису криви они (хомо) него ми (хетеро). Да смо ми смерни, и они би били. Докле год нас порно садржај јавно и експлицитно чека на сваком углу, сваком киоску и показује нам КАКВИ СМО МИ САМИ као друштво-шта друго да очекујемо од других? Да буду већи католици од Папе?

Гласам за званичне заједнице (дакле, не породице, за то је потребан пород) хомосексуалаца са свим правима осим оног које им по природи (ако се на њу позивају) не припада - децу.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...