Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ti bi radije da ljudi pretpostavlajju dal si gej il si hetero... posto citam ti postove neko vreme i, boga mi, pomalo i ja sumnjam...

Ti moras jos da treniras da bi donosio kompleksne zakljucke.

samo ne znam gde si ti video moju skrivenu a ne izrazenu seksualnost iz mojih postova.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znači da zabranimo liturgiju, podjednako bi bili uskraćeni i hrišśani i muslimani?

 

И атеисти  . Не би ни био први пут . А хришћани нису правили фаму око тога него су лепо одржавали литургије тајно, по катакомбама. Шта би фалило и гејевима да парадирају тајно, по неким шумама или пећинама..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dete ima pravo i na babe i dede i prababe i pradede i rodbinu stariju i mladju, te prijatelje i tako redom...

 

Има. Али оно најтемељније и најзначајније за дете јесу отац и мајка.

 

Bilo bi dobro da ima pravo i da odraste u drustvu u kojem ne mora svoju seksualnu orijentaciju da krije u strahu.
 

 

То је друго питање о којем нисам ни дискутовао. Што се мене тиче, нема никаквих проблема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma gde bre javno da izrazim sexualnu orijentaciju?

Bas umirem od zelje da svi znaju da u krevetu spavam sa zenom to je bre covece i intima.

 

Ja svoju seksualnost javno izrazavam nekoliko puta dnevno, uglavnom nesvesno.

U kafani, klubu, pri razgovoru sa prijateljima, u zagrljaju i setnji sa devojkom, sherovanjem slika na facebooku...

Da sam gej i da me vecina ljudi zbog toga smatra bolesnim i nenormalnim, izlazio bi i ja da se setam, da pokazem drugima da sam ziv covek, sposoban da delim ljubav, intimu, iskrenost, strast, trpljenje... i sve te stvari koje ljudi generalno jako cene. I pored sve politike koja se uz to lepi, ipak se bez tih setnji verovatno nikad nista ne bi promenilo, niti bi se o toj stigmi pricalo.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja svoju seksualnost javno izrazavam nekoliko puta dnevno, uglavnom nesvesno.

U kafani, klubu, pri razgovoru sa prijateljima, u zagrljaju i setnji sa devojkom, sherovanjem slika na facebooku...

Da sam gej i da me vecina ljudi zbog toga smatra bolesnim i nenormalnim, izlazio bi i ja da se setam, da pokazem drugima da sam ziv covek, sposoban da delim ljubav, intimu, iskrenost, strast, trpljenje... i sve te stvari koje ljudi generalno jako cene. I pored sve politike koja se uz to lepi, ipak se bez tih setnji verovatno nikad nista ne bi promenilo, niti bi se o toj stigmi pricalo.

Lepo si ti to upakovao do najsitnijih detalja.

Sad se zamisli da se dignes sred tog kafitja i krenes ponosno da paradiras kako volis zene...

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И атеисти  . Не би ни био први пут . А хришћани нису правили фаму око тога него су лепо одржавали литургије тајно, по катакомбама. Шта би фалило и гејевима да парадирају тајно, по неким шумама или пећинама..

A zasto tebi ne smeta da budes u ulozi progonitelja?

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandre, a šta ako muž i žena ne žele da imaju decu? Da li bi i takva heteroseksualnost bila manje vredna?  .smesko.

 

По мом суду, да. Људи који у сексу виде само задовољство страсти су, по мом мишљењу, веома мали људи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lepo si ti to upakovao do najsitnijih detalja.

Sad se zamisli da se dignes sred tog kafitja i krenes ponosno da paradiras kako volis zene...

Pa da zivim u nekom heterofobicnom drustvu, imalo bi smisla da to radim organizovano.

 

Ovako to radim suptilno i bezbrizno.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не разумем, каквог прогонитеља ?

Onog koji bi da tera gej aktiviste u katkombe.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da sam gej...

...odmah bi te anfrendovao jer bi mi to lose uticalo na reputaciju na forumu.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma gde bre javno da izrazim sexualnu orijentaciju?

Dakle, nikad nisi sa prijateljima ili nekim drugim pricao o tome kakve ti se devojke svidjaju niti ste zajedno komentarisali bilo koju devojku? Nikad nisi govorio o svojoj devojci bilo gde bilo kome? Nikada nisi izasao na ulicu drzeci se za ruku sa devojkom? Nikada se niste poljubili sedeci u nekom parku ili setajuci gradom?

To su sve nacini izrazavanja seksualne orijentacije. A to sto ih ti ne primecujes je samo iz razloga sto su ti postale potpuno uobicajene stvari. E vidis, iste te uobicajene stvari neki peder ne moze da radi.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...