Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Čoveče, nema šta ko da dozvoljava paradu. Parada je organizovano okupljanje i šetnja, a to garantuje ustav. Parada ne mora da se održi, nego neki tamo likovi hoće da je održe.

Sva prava mogu da se ogranice u slucaju povrede javnog reda ili morala.

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma ipak ja mislim da je homoseksualnost izbor pa je po meni Putin u pravu.

A ti si znaci izabrao da budes hwtero?

Ono, seo i razmisljao o tome, vagao, odlucivao, sagledavao i na kraju izabrao da budes hetero?

Fabulous! B)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kad bi se zabranila litija?

 

Зависи. Тренутно да, ако би број атеиста достигао једно 90 % онда не. Тренутна линија има смисла, са 90% посто атеиста не би више имало смисла.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па то није добро. Не може већина да одлучи да некоме одузме права...

 

Шта ме брига ако су атеисти већина, ја имам права да организујем шта се мени свиђа. Све док не угрожавам друге, наравно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зависи. Тренутно да, ако би број атеиста достигао једно 90 % онда не. Тренутна линија има смисла, са 90% посто атеиста не би више имало смисла.

 

Netacno.

 

Niko nema prava da ti zabrani litiju. Pa makar vas bilo samo petoro ucesnika. Dokazao si ono sto odavno pretpostavljamo... ti si totalitarac ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зависи. Тренутно да, ако би број атеиста достигао једно 90 % онда не. Тренутна линија има смисла, са 90% посто атеиста не би више имало смисла.

 

Sa 99 % ateista svaki Pravoslavni akt ima smisla.. ustvari tada ima 99 % vise smisla nego kada iams 100 % pravoslavaca. 

Ako me razumes..

 

sHa_sarcasticlol      0110_hahaha   0110_hahaha   0110_hahaha   al se ti zanosis ko damu u krivinu......  :rolleyes:

 

Do pre 50 godian to ti je bilo realnost, i dan danas mnogi kukaju na te komuniste a danas ocete da radite isto sto i oni.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Do pre 50 godian to ti je bilo realnost, i dan danas mnogi kukaju na te komuniste a danas ocete da radite isto sto i oni.

 

Ми никада нисмо доживели "прочишћење" од комунизма, само упорно тражимо сурогате... То је највећа трагедија нашег народа.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ми никада нисмо доживели "прочишћење" од комунизма, само упорно тражимо сурогате... То је највећа трагедија нашег народа.

 

I dalje smo komunisti u filozofiji zivota, prava, politike. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I dalje smo komunisti u filozofiji zivota, prava, politike. 

 

Komunisti u dusi koji ne zele  da se pomire sa tom svojom karatkeristikom i onda se od nje brane time sto su agresivni prema samoj ideji komunizma...

 

Hmmm...

 

Identicna stvar ko za pedere :D ...

 

 

 

bre sto volim kad procitam ljude :DDD 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Poljubac dvije osobe u parku ili na ulici je jedno a parada sa ciljem promocije homoseksualizma je drugo. Opet spinujes.

Pa poljubac je izrazavanje seksualne orijentacije na jedan mnogo direktniji nacin nego sto to moze da bude bilo koja setnja sa parolama.

 

Al' eto, neka bude da si i u pravu, ako ste dosledni sami sebi, onda treba zabraniti i one porodicne setnje koje organizuju "Dveri", jer su one isto tako promocija heteroseksualnih vrednosti. Je l' se zalazes i za to?

 

Ja lepo rekoh: ako je seksualna orijentacija za cetiri zida, onda to primenite na sve, a ne da se vodite principom "kako mi se cefne".

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da moze da zatrazi jer u liberalnim demokracijama drzava postoji zbog gradjana a ne obratno.

Pa liberalna demokratija upravo pociva na tome da su prava pojedinca neprikosnovena i zasticena od bilo koga, bez obzira na njegovu politicku moc ili brojnost. I upravo zato sto drzava postoji zbog SVIH gradjana (a ne grupe tvojih istomisljenika!) ne mozes da svoju argumentaciju za zabranu da zasnivas na principu rulje.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И мени ово звучи тотално нелогично. Мислим, ако се нешто не свиђа великој већини грађана и против су и ако заједница као целина од тога нема никакве користи , чему толико инсистирање на томе.

Zvuci ti nelogicno zato sto sve posmatras iz svoje perspektive. Da si ti kojim slucajem na mestu nekog pedera, drugu bi pesmu pevao.

 

Sto se tice korisnosti/beskorisnosti - to je subjektivno pitanje. Za mene je "Farma" ne samo beskorisna nego i stetna, pa se mnogi drugi ne slazu sa mnom i lepo gledaju. I u cemu je problem? Ja koji ne volim ne gledam, oni koji vole gledaju i to je to. Live and let live.

 

A kad smo vec kod korisnosti, borba za prava svakog bez obzira na to da li se radi o pederima, Romima, pekarima, pcelarima, siromasnima... je visestruko korisna za sve gradjane. A to je iz razloga sto krsenje bilo cijih prava izaziva domino-efekat: ne zaustavlja se na tom jednom slucaju, vec ide u beskonacnost.

 

U ovom konkretnom slucaju, problem je u nacinu misljenja gde se potencira da je ok da drugima nameces stil zivota i da im uskracujes osnovna ljudska prava, samo zato sto si vecina ili imas dovoljno moci da to ucinis. Sto ce reci, sutra kad se ti ili tvoja deca nadjete u manjini (a to uopste nije neverovatno koliko god ti se to sada cinilo nemogucim), neko drugi ce tebi uskracivati tvoja prava, vodeci se istim principom koji ti sada primenjujes u odnosu na pedere. A sto je najgore, pritom neces biti ni svestan da si upravo ti jedan od onih koji je takav nacin razmisljanja hranio i odrzavao u zivotu, te da ti sam (a ne pederi, iluminati i svi moguci lobiji i tajne loze) snosis odgovornost za takav politicki sistem.

 

Dakle, poenta je da shvatis da su u celoj prici najmanje bitni pederi, isto kao sto je nebitno da li se radi o pravoslavcima ili bilo kome drugome. U sredistu svega toga su borba za prava pojedinca, a ti umesto da sam zastupas te ideje (jer njima dugujes i prava koja i sam uzivas) zastupas ideje koje ce se kad-tad vratiti kao bumerang.

 

Laz je da ljudima smeta totalitarizam. Velika vecina nema problema sa time da drugima namece svoj stil zivota i nacin misljenja. Imamo problem jedino kada posledice totalitarizma trpimo mi sami. U tom slucaju govorimo o fasizmu, nacizmu itd. Kad se radi o drugima, "totalitarizam" nevidjenom brzinom evoluira do "demokratskog prava vecine da zivi kako zeli".

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Do pre 50 godian to ti je bilo realnost, i dan danas mnogi kukaju na te komuniste a danas ocete da radite isto sto i oni.

 

 

Si ti normalan da poredis  progon crkve sa homoseksualizmom?Voimje Oca..... 7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...