Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Odgovori mi i na drugi deo poruke to si mogao od samog pocetka.

 

U dosta pitanja se slazes sa njima a ne kritikujes ih nesto mnogo (nimalo)

 

 

si ti video po zapadu na sta lice te parade? Dosta je bre vise sa pametovanjem reci te mi jasno gresis ne gresis i kraj ispiranja mozga.

 

Te parade koje lice na sve i svasta i ja i cloudking i svi ostali smo za zakonsko zabranjivanje njih. Takve parade mozes da vidis u dva grada - amsterdam i sanfrancisko. U ostalih 10000000 gradova u kojima se odrzavaju takve manifestacije ljudi su sasvim normalno obuceni.

 

 

 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене брине овај податак да чак 54 посто Руса сматра да треба казнити хомосексуалност... То су страшне ствари. Надам се да подаци нису показатељ правог стања.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

netradicionalnih seksualnih odnosa pred maloljetnicima

Sta mu dodju netradicionalni seksusalni odnosi? Je l ima i u njihovoj tradiciji kakav Crven Ban pa da vidimo u stihu sve one kategorije koje su i  danas zive i zdrave na porno sajtovima, od raznih fetisa do baba i kojecega...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U dosta pitanja se slazes sa njima a ne kritikujes ih nesto mnogo (nimalo)

 

 

 

Te parade koje lice na sve i svasta i ja i cloudking i svi ostali smo za zakonsko zabranjivanje njih. Takve parade mozes da vidis u dva grada - amsterdam i sanfrancisko. U ostalih 10000000 gradova u kojima se odrzavaju takve manifestacije ljudi su sasvim normalno obuceni.

Ne slazem se sa nasiljem!

Izjednacio sam jedan i drugi greh kao pravoslavac, da bi ga ja izbegavao a ne da tim grehovima sudim.

Dakle izjednacio sam nasilje i homoseksualizam (ideologiju) jer su i jedna i druga agresivne.

Nikad se nisam slozio sa huliganima nekako mi se ne uklapaju glasne face na Liturgiji.

Volim smiren i razuman Duh kod svih i za sve.

Homoseksualizam zeli stalno i opet svoj centar paznje mimo drzavnih institucija pa koriste svakakve prilike svakodnevno (televizija, radio, internet...)kako bi bili svakodnevno prisutni. Retki su slucajevi stvarnog ugnjetavanja sexualnih manjina ako izuzmemo jaku huligansku netrpeljivost i neobrazovanost sa manjkom tolerancije.

Ali od ovih ako se slazes svi stradamo a ne samo sexualne manjine.Ne treba im parada da skrenu paznju na sebe oni ponosno zele da propagiraju jednu ideologiju za koju ja mislim da nema smisla.

Niko nece zabranjivati homoseksualnost to je i nemoguce ali treba zabraniti ili barem malo svesti u neke normalne okvire njihovu ideologiju. I ovaj forum dokazuje da nema dana a da se ne pokrene ova tema to ugnjetavani Milos Bojanic jos nije dobio prvu nagradu i ispunjenje kompletnih zelja.

Mislim da drzava ima puno precih problema od problemma pojedinacnih slucajeva diskriminacije. To je stvar zakona.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наши гејеви су "нормалнији" од западних ,само у смислу што им је тренутно дозвољено да шетају уз јаку полицијску пратњу,иначе да живе на западу ,правили би исте те баханалије у тангама и блуду на сред улице ...

Али од малог се почиње...

 

Иначе,ја лично не обраћам много пажњу на геј проблем, нека раде шта хоће,само да не дирају друге и децу,али сам прилично изненађен да форумски атеистичко-либерално-квазихришћански лоби, који је бај д веј преузео овај форум под своје, толико енергије троши на одбрани геј права, да са пуним правом могу тврдити да су поједини  припадници исте те геј екипе...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne slazem se sa nasiljem!

Izjednacio sam jedan i drugi greh kao pravoslavac, da bi ga ja izbegavao a ne da tim grehovima sudim.

 

 

I dalje ne mozes da shvatis da ne pricamo o grehu nego o zakonu. Homoseksualac i nasilnik cine podjednako nasilje na SOPSTVENI DUH, ali zakon ne postoji da bi sankcionisao nasilje nad sopstvenim duhom nego fizicko ili neki drugi vid ugrozavanja.

 

E sad, da li homoseksualac i nasilnik cine podjednako nasilje nad ljudima oko sebe? 

 

Posto je zakon tu da zastiti tebe od drugih, ali ne i tebe od samog sebe. Posebno ne na duhovnom planu. Za to je tu crkva. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Путин је  у праву,ја сам готово сигруан,да ако би сте сваким даном гледали на тв гејеве,поготово ако сте млад човек у пубертету ви би сте се запитали да нисте и ви случајну,међутим уколико би то било забрањено самим тим би и њихов број се смањио на минимум који ником не би сметао.

Ја мислим да је србији потребна особа као Путин.Он је од како је дошао на власт у Русији побољшао просечну плату Руса за три пута.Он ми је као личност врло интересантан и јако би одговарало кад би неко као он дошао и решио се овог шљама из наше скупштине.

Замолио бих вас да подржите страницу,можете да прочитате поучну причу сваки дан и да видите јако добре постере: http://www.facebook.com/Zasvemojeljude

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To se uvek zavrsi kanibalizmom ili necim gorim...

 

Umemo mi da budemo veoma galantni prema onima koji ce da zazmure na jedno oko...

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опијање грех сам по себи?

Како то, ајде ми објасни.

Како се човек огрешио док се опио измеђ 2 и 3 пива.

 

Mislim da si se malo zaneo oko termina ... opijanje je po definiciji preterana konzumacija alkohola ... Uzimanje dve - tri limenke piva nikako ne može biti opijanje. 

Ali nas to uvodi u novi problem ... zašto se niko ne zalaže za zabranu Guče? .smesko.  

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Путин је  у праву,ја сам готово сигруан,да ако би сте сваким даном гледали на тв гејеве,поготово ако сте млад човек у пубертету ви би сте се запитали да нисте и ви случајну,међутим уколико би то било забрањено самим тим би и њихов број се смањио на минимум који ником не би сметао.

 

 

Dakle ti kazes da si pozeleo da radis gay-stuff jer si video muskarca u tangama? Zanimljivo.

 

Ja vidis nemam takvih pitanja, ja znam da nisam gej... vrlo prosto... palim se na zene. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хомосексуалност је постала мода -природна појава није толико масовна као што се представља.

Свака сексуалност није за улицу већ за интиму.

Ниједна сексуалност није за децу.

Нису хомосексуалци проблем, већ агресивно наметана политичка идеологија која пропагира не њихова права већ рушење традиционалних вредности, а они су злоупотребљени у ту сврху.

Путин је политичар. Не волим политичаре. Допада ми се овај закон који је донео.

Дечија права су важнија од свих других. Наша је обавеза да штитимо децу.

Парада поноса није на корист хомосексуалцима. Напротив.

Гуча, турбо фолк, хулиганство су такође чиреви друштва као и парада поноса. Те појаве, а не људи. А све је са циљем да се униште традиционалне друштвене вредности.

Политички покрет хомосексуалаца ми смета и забранила би их, не због хомосексуализма већ због тога што су они коришчени да агресивно нападају све што је традиционално.

Илустрација тога: Хомосексуалцима црква није препрека да упражњавају секс са особом истог пола. Неће се сложити да је то добро, али није препрека. То што црква нема одобравајући став, не даје за право хомосексуалцима (тачније-политичким активистима који и хомосексуалцима диктирају ставове) да нападају цркву упадају у исте, праве изругујуће изложбе или прете како би срушили све цркве.

А онда, кад се црква брани, кукају како су нападнути јер су хомосексуалци.

То ми личи на оно држите га да га бијем

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Политички покрет хомосексуалаца ми смета и забранила би их...

Zasto mislis da imas pravo da zabranjujes ono sto ti smeta? Odakle to pravo potice?

 

To mi se cini bas onako pacerskim i kompleksaskim potezom.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свака сексуалност није за улицу већ за интиму.

 

 

Svi musko-zenski parovi da se ne drze za ruke, ne ljube i ne razmjenjuju njeznost u javnosti, vec da to rade intimnio izmedju zidova svoga doma. 

  • Волим 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zasto mislis da imas pravo da zabranjujes ono sto ti smeta? Odakle to pravo potice?

 

To mi se cini bas onako pacerskim i kompleksaskim potezom.

Лепо сам рекла, за оне који пажљиво читају, не сметају они мени због тога што они јесу, већ због тога што агресивно угрожавају друге. А то није лепо, и то треба забранити. Јер свеједно је ко напада и како, то није добро и треба да се санкционише. 

Сви имају право да се бране, па и ја, ако неко хоће да угрози моја права и веровања. Дакле, изложбе где је Исус обучен у женске хаљине, ијаве да би срушили све цркве, резање православних крстова и слично су напади, и угрожавање мојих и твојих права на миран живот какав смо ми изабрали. Дакле, браним се, не нападам. Живи и пусти другог да живи. Не смета мени, опет да поновим педер,, не смета ми ни да хода на улици, смета ми да ме тера да и ја будем педер, смета ми да руши и подсмева се ономе у шта ја верујем. 

Дакле, пише све горе у горњем посту, да не вадимо из контекста као да смо Дневник деведесетих.  .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svi musko-zenski parovi da se ne drze za ruke, ne ljube i ne razmjenjuju njeznost u javnosti, vec da to rade intimnio izmedju zidova svoga doma. 

 

 

Зашто мислиш љубав када кажем секс? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...