Jump to content

Ekstremni ili ludi, ubili vojnika na sred ulice u Engleskom gradu

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ма ово је дрогирано и болесно. Каже британски премијер да је терористичко дело. Каквих лудих људи има, страшно.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-22630303

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ma nisam mislio da je događaj lažan sam po sebi već da je akcija nameštena i smišljena kako bi se građani potstakli na još veću islamofobiju.

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene plase ti muslimani stvarno. Kapiram ja da su oni okupirani i da osecaju nepravdu, ali brate na sta su oni sposobni to mi ne ulazi u glvu. Mislim u Iranu jos uvek kamenuju zene, zatucano to do bola. Ubijaju neprijatelje ko od sale, bez malo saosecanja, kao da je covek insekt. I dodjes u tudju zemlju i ubijes nevinog coveka na ulici. Meni je to zastrasujuce. Meni su oni svi ko bombe koje treba da eksplodiraju u dan i cas. Ionako su se rasirili celom evropom, ko zna sta su sve sposobni da urade. A sto je najgore sto u veri nalaze opravdanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Искрено, ови из ЕДЛ су млакоње, пуно приче, а мало делања. А и када делају, веома су плашљиви. Е шта је НФ био за њих. Гледао сам неке снимке, као зечеви беже. Овог њиховог главног нашамарали као будало. Мислим тако им и треба, него коментаришем пошто су одмах нашли они да се окупљају и протествују. Боље да ћуте.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene plase ti muslimani stvarno. Kapiram ja da su oni okupirani i da osecaju nepravdu, 

 

Ja ne znam da je muslimane okupirao bilo ko,ono što znam jeste da su muslimani okupirali južnu Bosnu,Kosovo,Pariz,London,Berlin... produžite sami spisak,slobodno  .smesko.

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Statement by the Islamic Society of Britain in relation to the Woolwich attack.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=531430933561252&set=a.304158612955153.61832.212540245450324&type=1&theater

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
Mene plase ti muslimani stvarno. Kapiram ja da su oni okupirani i da osecaju nepravdu, ali brate na sta su oni sposobni to mi ne ulazi u glvu. Mislim u Iranu jos uvek kamenuju zene, zatucano to do bola. Ubijaju neprijatelje ko od sale, bez malo saosecanja, kao da je covek insekt. I dodjes u tudju zemlju i ubijes nevinog coveka na ulici. Meni je to zastrasujuce. Meni su oni svi ko bombe koje treba da eksplodiraju u dan i cas. Ionako su se rasirili celom evropom, ko zna sta su sve sposobni da urade. A sto je najgore sto u veri nalaze opravdanje.

 

Мене нити један прави вјерник не плаши , наравно када говоримо о религијама попут Хришћанства , Будизма , Хиндуизма , Шинтоизма , па и Ислама на крају крајева . Међутим , испрани , радикални мозгови су опасни , нисам сигуран колико у овим осталим религијама , али радикални исламисти су дефинитивно најмање расположени за ширење добрих односа према припадницима осталих религија , било гдје на свијету . Него то чак напротив иде у другу крајност . 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...