Jump to content

Ekstremni ili ludi, ubili vojnika na sred ulice u Engleskom gradu

Оцени ову тему


Препоручена порука

Mene plase ti muslimani stvarno. Kapiram ja da su oni okupirani i da osecaju nepravdu, ali brate na sta su oni sposobni to mi ne ulazi u glvu. Mislim u Iranu jos uvek kamenuju zene, zatucano to do bola. Ubijaju neprijatelje ko od sale, bez malo saosecanja, kao da je covek insekt. I dodjes u tudju zemlju i ubijes nevinog coveka na ulici. Meni je to zastrasujuce. Meni su oni svi ko bombe koje treba da eksplodiraju u dan i cas. Ionako su se rasirili celom evropom, ko zna sta su sve sposobni da urade. A sto je najgore sto u veri nalaze opravdanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene plase ti muslimani stvarno. Kapiram ja da su oni okupirani i da osecaju nepravdu, 

 

Ja ne znam da je muslimane okupirao bilo ko,ono što znam jeste da su muslimani okupirali južnu Bosnu,Kosovo,Pariz,London,Berlin... produžite sami spisak,slobodno  .smesko.

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Statement by the Islamic Society of Britain in relation to the Woolwich attack.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=531430933561252&set=a.304158612955153.61832.212540245450324&type=1&theater

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
Mene plase ti muslimani stvarno. Kapiram ja da su oni okupirani i da osecaju nepravdu, ali brate na sta su oni sposobni to mi ne ulazi u glvu. Mislim u Iranu jos uvek kamenuju zene, zatucano to do bola. Ubijaju neprijatelje ko od sale, bez malo saosecanja, kao da je covek insekt. I dodjes u tudju zemlju i ubijes nevinog coveka na ulici. Meni je to zastrasujuce. Meni su oni svi ko bombe koje treba da eksplodiraju u dan i cas. Ionako su se rasirili celom evropom, ko zna sta su sve sposobni da urade. A sto je najgore sto u veri nalaze opravdanje.

 

Мене нити један прави вјерник не плаши , наравно када говоримо о религијама попут Хришћанства , Будизма , Хиндуизма , Шинтоизма , па и Ислама на крају крајева . Међутим , испрани , радикални мозгови су опасни , нисам сигуран колико у овим осталим религијама , али радикални исламисти су дефинитивно најмање расположени за ширење добрих односа према припадницима осталих религија , било гдје на свијету . Него то чак напротив иде у другу крајност . 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...