Jump to content

Протест у Београду: „Остајемо у Србији“, говори Митрополит Амфилохије (видео)


Препоручена порука

ЗА ДЕТАЉНИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ И ПИТАЊА ОБРАТИТЕ СЕ НА

ОСТАЈЕМО У СРБИЈИ НА ФЕЈСБУКУ>>>

 

 

 

 

.mislise.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O čemu će da priča †Amfilohije, da li možda o Pablu?  Hoće li da objasni nešto u vezi svega?  Neka reč bar o najgorem zamislivom nemoralu i svim gnusnim događanjima i pričama?

 

 

To je dragi vladiko nemoral, a ne gej parada i briselski sporazum...

 

Jesmo nesto propustili u medjuvremenu, ili si ti (!) ovo osudio homoseksualnost kao nemoral? :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O čemu će da priča †Amfilohije, da li možda o Pablu?  Hoće li da objasni nešto u vezi svega?  Neka reč bar o najgorem zamislivom nemoralu i svim gnusnim događanjima i pričama?

 

 

To je dragi vladiko nemoral, a ne gej parada i briselski sporazum...

 

 

 

Ti si znaci jedan od latentnih homica koji homofobijom pokusava da pobedi tu posast u sebi?

 

Da neces i u Obraz da se uclanis ...

 

 

.smeha. 

 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja ne znam čemu ti protesti, opet će porazbijati radnje i pokrasti sve...

 

Cekaj, mitropolit, kosovski srbi, Beograd, dveri, obraz, patike...

To odrade oni iz - служба:ЦИА и сл, радно место: Српски патриота , i protiv toga se ne može mnogo učiniti, ali treba sve preduzeti da ipak ako je moduće ne dodje opet do satanizacije skupa kao što su to uspeli kada je slične organizovao Koštunica dr. Vojislav.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko o cemu - +Amfilohije o politici.

 

Ja bih voleo da cujem nesto od njega na temu duhovnosti, pravoslavlja i slichnih tema.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nece, nisu Ameri vec Srbi.

 

Ameri danas civilizovanije protestuju. Al to nema veze ameri-srbi, vec sa huligansko-navijacko-kriminalnom kulturom koja se fura trenutno kod nas.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa protesti u Srbiji su nevini u odnosu kad krenu Francuzi, Poljaci, Nemci, Grci, Španci...

 

I to zašta oni protestuju, za gluposti u poređenju sa Srbima...

 

Ne znam za ostale ali poljaci i grci  imaju slichnu navijacko-huligansku kulturu ko mi, tako da me ne bi cudilo da imaju slichne havarije na protestima kao mi, a grci imaju i najjaci anarhisticki pokret koji je jako aktivan a uz to i posvecen lomljenju paljenju i ostalim stvarima.

 

Italijani imaju slichne snage u anarhistima i huliganima, njih nisi nabrojao ovde. Oni kad pale.. domacinski pale. 

 

Gledao sam neke snimke, popaljeni tenkovi Karabinjera, ko da nisu nista. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa protesti u Srbiji su nevini u odnosu kad krenu Francuzi, Poljaci, Nemci, Grci, Španci...

 

I to zašta oni protestuju, za gluposti u poređenju sa Srbima...

Ja ne videh da su baš naši protesti mnogo "pametniji". Evo nam ga sad prošao 1. maj. Preko milion i po ljudi ispod granice siromaštva, nezaposlenost se više ne može ni da izračuna, a mi - pržimo ćevape. Kad bi nam i vratili Kosovo nešto nisam siguran da bi znali šta bi sa njim kad ni sa ovim, većinskim delom ne znamo šta ćemo - a još je veći problem što očigledno, čitajući istoriju, barem od kako je Kosovo u Srbiji, nikad nismo ni znali.

Ali, urlanje na mitinzima, izgleda, ume da zavara glad i nemaštinu, barem na kratko.

Verbum Domini Manet in Aeternum!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ne videh da su baš naši protesti mnogo "pametniji". Evo nam ga sad prošao 1. maj. Preko milion i po ljudi ispod granice siromaštva, nezaposlenost se više ne može ni da izračuna, a mi - pržimo ćevape. Kad bi nam i vratili Kosovo nešto nisam siguran da bi znali šta bi sa njim kad ni sa ovim, većinskim delom ne znamo šta ćemo - a još je veći problem što očigledno, čitajući istoriju, barem od kako je Kosovo u Srbiji, nikad nismo ni znali.

Ali, urlanje na mitinzima, izgleda, ume da zavara glad i nemaštinu, barem na kratko.

 

На моју жалост попе добрим делом слажем се овде с тобом.

 

Онај други промил због кога се не слажемо није толико ни битан за тебе јер се тиче Косова као Завета. Али авај ту се не слажем са већином ових књишких православаца, који су се вери научили из књиге а не из породице.

Занимљиво по ставовима у односу на Косово тебе и њих дели само формално исповедање символа вере.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam za ostale ali poljaci i grci  imaju slichnu navijacko-huligansku kulturu ko mi, tako da me ne bi cudilo da imaju slichne havarije na protestima kao mi, a grci imaju i najjaci anarhisticki pokret koji je jako aktivan a uz to i posvecen lomljenju paljenju i ostalim stvarima.

 

Italijani imaju slichne snage u anarhistima i huliganima, njih nisi nabrojao ovde. Oni kad pale.. domacinski pale. 

 

Gledao sam neke snimke, popaljeni tenkovi Karabinjera, ko da nisu nista. 

 

 

Znaci Poljaci, Grci, Italijani ... oko 120-130 milona evropljana... jedna trecina ... pa mi se znaci odlicno uklapamo u prosek ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesmo nesto propustili u medjuvremenu, ili si ti (!) ovo osudio homoseksualnost kao nemoral? :)

 

 

Ne osuđujem ja homoseksualnost nego licemerje, tj. što tako tretiraju gejeve i što tako osuđuju homoseksualnost kad ono...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Онај други промил због кога се не слажемо није толико ни битан за тебе јер се тиче Косова као Завета. Али авај ту се не слажем са већином ових књишких православаца, који су се вери научили из књиге а не из породице.

Занимљиво по ставовима у односу на Косово тебе и њих дели само формално исповедање символа вере.

Ja sam veru naučio u Crkvi (...nadam se da nećemo ući i ovde u raspravu o tome, nije mu mesto), iz Svetog pisma i Predanja. Tu mi se čini da je jedina zemlja, koja je važna - Nebeski Jerusalim u Kraljevstvu Božjem. Nekako mi se čini i da je Kosovski zavet vezan za ispovedanje vere, a ne za parče ovoga sveta koji ionako prolazi. Mislim da su zemaljske svetinje samo instrumenti koji pomažu da se stigne gde nam je cilj, a ne sam cilj. I ovo nema veze sa tim da li je neko katolik ili nije, već kako gledamo na veru.

Ipak, mislim da je Kosovo druga vrsta problema - veoma komplikovana, Na prvom mestu radi se o krađi i nepravdi, ali ni to nije tako crno-belo. Ima tu gomila i naše krivice, mitologije koja je bila neophodna u tursko vreme, a sada služi većinski za mazanje očiju i td, i td.

Verbum Domini Manet in Aeternum!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...