Jump to content

Мати Анастасија девичка: Попут оних који су погубили Христа говоре - Треба дати Косово и погубити овдашње Србе како бисмо се ми прикључили Европи

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pisati tako o Srbiji i Srbima koji su jedan potpuno samosvestan narod nije normalno.

Pretpostavljam da je covek doziveo frustraciju realnim stanjem na terenu kad je odleprsao u neki lepsi bajkoviti zivot pisca koji je samog sebe ubedio u potpuno degradiranje sopstvenog naroda.

Nikola tesla kad je odlazio u svet nije imao tu frustraciju.

I kako sad recimo ne pomenuti Sv Savu koji je Srbima doneo neverovatnu samostalnost kako duhovnu sto je najbitnije tako i drzavnu preko svoje porodice.

Nabrojimo imena Srba koji su dali svetu (tom istom svetu koji nas satanizuje preko zvonca) dobrobit za citavo covecanstvo.

Poslednji zvone tvoj post ne samo da je laz vec je i nekako i tvoj licni mali bes nedovrsenog coveka.

Ne damo covece da predajemo Kosovo i Metohiju kako nas jos decenijama ne bi gledali kao genocidan i krvav narod jer bi im to predajom aminovali.

Gladan si zvone skupljacemo parice za tebe i tvoju porodicu koja jarko zeli materijalni dobitak pa makar preko leseva ljudi iz tvog sopstvenog naroda.( a mozda i necemo)

Nama ce ostati obraz jer ne zelimo da neki zlocinci (koji jesu cinili nedela)budu potpuno Aminovani i prikazani kao sav Srpski narod. (ja ne razumem da ti stvarno ne znas sta bi znacila i simbolizovala predaja KiM.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

''Gladan si zvone skupljacemo parice za tebe i tvoju porodicu koja jarko zeli materijalni dobitak pa makar preko leseva ljudi iz tvog sopstvenog naroda.( a mozda i necemo)'' ...... Auuuuuuu...khm....Ne bih da vas ometam u vasem poletu, ali ovo je cista zloba nazalost...a i glupost. Imate li vi porodicu? I sta mislite o tome kad je neko gladan? Jel vam to zabavno pa isto ubacujete u vase neslane posalice? Ja ni po cemu nisam zakljucila da bi gos. Zvonko gazio preko leseva zarad materijalne koristi, stavise, kada se nadju u takvoj situaciji, prvi popuste oni koji su bili najglasniji da to nece uciniti..(kao u filmovima).... Oprostite zbog grubosti, ali ovo prebadanje po forumu prelazi svaku granicu i oseca se mrznja i nerazumevanje uz puno zajedljivosti...to ne moze biti pravi nacin...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Gladan si zvone skupljacemo parice za tebe i tvoju porodicu koja jarko zeli materijalni dobitak pa makar preko leseva ljudi iz tvog sopstvenog naroda.( a mozda i necemo)'' ...... Auuuuuuu...khm....Ne bih da vas ometam u vasem poletu, ali ovo je cista zloba nazalost...a i glupost. Imate li vi porodicu? I sta mislite o tome kad je neko gladan? Jel vam to zabavno pa isto ubacujete u vase neslane posalice? Ja ni po cemu nisam zakljucila da bi gos. Zvonko gazio preko leseva zarad materijalne koristi, stavise, kada se nadju u takvoj situaciji, prvi popuste oni koji su bili najglasniji da to nece uciniti..(kao u filmovima).... Oprostite zbog grubosti, ali ovo prebadanje po forumu prelazi svaku granicu i oseca se mrznja i nerazumevanje uz puno zajedljivosti...to ne moze biti pravi nacin...

Auuuuuuuuuuuuuuuuuu sestro si ti iskreni humanista ili se samo istices laznim humanizmom kad god to tvoja glava odredi???

Sve vreme pisem da moja deca jesu gladna jer nemaju prihod i imovinu na Kosovu i Metohiji niti ce je ikad imati jer takvi kao zvonko su im bahato stali na nogu realnim stanjem na terenu.

Si se zapitala sestro od cega ce moja deca da zive kad smo protereni sa kosova???

Ne tebi je bilo lakse da nas gledas po izbeglickim kampovima.

Sve vreme Zvonku govorim da se mane moje kuce i moje imovine na Kosovu a on po tome gazi li gazi i jedini mu je argument da pateticno govori kako su mu deca zbunjena i gladna zbog toga sto ja ne dam da se otima moje.

Vrlo si povrsna ali sta da ti kazem ... Morao sam pribeci hirurskom zahvatu da vidi kako se moja deca osecaju i ostala deca koja su bezala sa Kosova.

Njegovo dete jos nije dozivela da ja stanem ispred njegove kuce i vicem PRODAJ PRODAJ DAJ!

A moja jesu! Spomenuo sam njegovo dete ili decu sa misljenjem da je on odgovoran za njih kao roditelj a ne da decu iskoristim ili zloupotrebim. Potpuno si srecom dobronamerno (bar mislim) procitala pogresno neke stvari koje se provlace vec dugo u nasem dijalogu.

ostajem kao roditelj i ne povlacim nijednu jedinu rec i samo zahtevam da decu koju sam mu pomenuo ne zloupotrebljavam a kamoli da ih poistovecujem sa samim Zvonkom. Obratio sam mu se kao roditelj roditelju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срби су један незавршен народ.

 

Србин почне кућу већу него што може да направи...

 

Србин хоће плац већи него што има...

 

Србин студира десет година нешто што га не интересује,...

 

Србин почне пет ратова и ни у једном не зна шта хоће, ...

 

Србин хоће и државу већу него што може да има. Хоће да ожени Монику Белучи....

 

.....

 

I na kraju ode u inostranstvo  ...i SVE  SHVATI  ..

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срби су један незавршен народ.

 

Србин почне кућу већу него што може да направи и никад је не заврши него остане немалтерисана, са најлонима уместо прозора и влагом унутра. Уместо да има малу, завршену и уредну кућу.

 

Србин хоће плац већи него што има па постави ограду метар у "комшијско" па се онда читав живот са њим тужи и расправља, па му на крају мотком разбије главу. Уместо да буде задовољан тиме што има и постави ограду где треба па двориште лепо среди.

 

Србин студира десет година нешто што га не интересује, па онда још десет година "чека посао" и заврши као "студент у пензији". Уместо да почне нешто скромно да ради на време и напредује у послу.

 

Србин почне пет ратова и ни у једном не зна шта хоће, већ се развлачи и иде напред-назад годинама док се свет не изнервира и интервенише да прекине бесмислено страдање. Уместо да постави циљ и заврши рат за три дана.

 

Србин хоће и државу већу него што може да има. Хоће да ожени Монику Белучи. Хоће да победи НАТО. Хоће да има свој авион. Хоће све оно што не може... Србин је алав преко сваке мере, а уједно потпуно неодговоран за многе обичне свакодневне ствари које може да заврши без проблема и буде срећан.

 

И тако Србин заувек остаје незавршен, несрећан и разочаран, а онда му је за то крив цео свет. Крива су му тајна друштва, велике силе, масони, илуминати, Ватикан, Американци, ванземаљци и мрачне силе из подземља. Само он никако није крив.

 

Страшно које незадовољство и на свим пољима. Такав пут не води никуда осим у понижавање сопственог народа. Ја разумем да се признају грешке и оно што је ружно, али да се заборави на све лепо и на часну страну српског народа?!

.smesko. Ви, благо мени, идете на игноре листу.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страшно, још ми јавља да не могу игнорисати @ZvonkoM, те морам слушати једну исту песму до краја живота.

 

Да се разумемо, не игноришем члана, већ исмејавање сопственог народа.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svaka moja rec se odnosi i na majku Mirodjiju.

 

 Јесам мајка али свога детета.

 И повукла сам одобравање поруке због које сте ме прозвали.

 Из разлога што видим да сте можда схватили погрешно.То је ваш избор.

 

 Ви нисте разумели зашто сам ту поруку одобрила. Из својих разлога свакако.А то је да ми смета свака врста

 неразумевања, па и овде код нас на сајту. И не разумем зашто се људи свађају и вређају када може све лепо да се објасни.

 Ви сте рецимо одмах цитирали и мене, а да вас нисам нигде поменула нити ишта на овој теми написала, до ове поруке.Верујем да је то зато што имам овај модераторски чварак, па мислите да је то политика сајта.Али није.То је моја лично мишљење.И ја и сваки админ може бити упозорен и банован због свог става, ако је погрешан и штети сајту.

 Зато вас молим да ми не замерате.Нема разлога.

 Волим сву нашу децу,мајка сам, и то не значи да волим само своју децу. У животу сам само гледала да помогнем,никако да одмогнем. Нарочито деци.

И усваком човеку видим само Божију творевину и оно што је од Бога.И волела бих да сваки човек има прилику да се поправи и после најтежих грехова. А не да му ја, не дај Боже,судим.

 Јер наш је Господ толико милостив, и борим се колико могу да умилостиви и посети и моје окамењено срце да осети његову посету и преобрати се.

 

Хвала вам што сте ме опоменули.Нека вам је на спасење, и свима вашима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесам мајка али свога детета.

 И повукла сам одобравање поруке због које сте ме прозвали.

 Из разлога што видим да сте злонамерно схватили.То је ваш избор.

Cemu onda onaj Amin.

Mislis majko da sam ja neki zlonamerni roditelj?

Nisam ni mislio da ste majka svoj drugoj deci pride mislio sam na vasu i na univerzalnu majcinsku ljubav.

Gde sam ja zloupotrebio bilo koje dete svojim postom ?

Hvala!

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма пљујте ви мене колико хоћете, нисте ни први ни последњи који се бацају камењем на оне што говоре истину. Која је иначе овде јасна и очигледна. СПЦ се претворила у култ Косова на чији олтар жртвује своју децу. Опет народ направио "златно теле", ништа ново под Сунцем.

 

Кад су и монаси почели да пишу политичке памфлете, ту смо га угасили.

 

Niko te, prijatelju, ne pljuje. To ti sam pljujes iznad sebe pa ti se vraca. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cemu onda onaj Amin.

Mislis majko da sam ja neki zlonamerni roditelj?

Nisam ni mislio da ste majka svoj drugoj deci pride mislio sam na vasu i na univerzalnu majcinsku ljubav.

Gde sam ja zloupotrebio bilo koje dete svojim postom ?

Hvala!

 

  Молим вас прочитајте мало пажљивије мој изменњени пост са претходне странице и мој вам је савет да се не залећете као јуне у пласт само да бисте на некога излили нешто жучи. Наш је Господ излио довољно жучи за цео свет.

  Мало скрушености може свима да користи у времену страдања, посебно Срба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Молим вас прочитајте мало пажљивије мој изменњени пост са претходне странице и мој вам је савет да се не залећете као јуне у пласт само да бисте на некога излили нешто жучи. Наш је Господ излио довољно жучи за цео свет.

  Мало скрушености може свима да користи у времену страдања, посебно Срба.

Ono hvala na kraju posta nije bas bilo srecno precizirano sa moje strane.

Ustvari ja sam se zahvalio na povlacenju amina.

Samo sam hteo da cujem sta vas je to povuklo da aminujete tako nesto.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prvi put sam spomenuo decu kad mi je vec prekrdasilo da na ovoj temi Zvonko uporno pokusava da dokaze kako on to radi iz mucenistva i za dobrobit svoje dece .

To zaista moze da se vidi sve vreme u njegovim postovima.

Hteo sam kao roditelj da mu ukazem i na drugu decu.

Bicu malo pazljiviji i odgovorniji jer se ovde lako sve pogresno istumaci ako se parcijalno i selektivno cita.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Volim Sina Bozijeg'',

Zao mi je vase gladne dece, iskreno mi je zao, zao mi je i sve ostale ostale dece koja pate i nek nam je Bog svima u pomoci, ali nemojte optuzivati ljude bezveze i etiketirati ih kao da su oni licno krivi za vasu muku, sa kojom iskreno saosecam... Od srca zelim svima koji su morali da napuste svoje kuce i trenutno zive u jako losim uslovima, nedostojnim coveka da im Bog i dobri ljudi budu uvek u pomoci, primera radi, u opstini iz koje ja dolazim su pojedinim izbeglim licima sa Kosova sagradili i poklonili novu stambenu zgradu...To nije nikakva zamena za ono sto su izgubili i to je samo mala kap prema realnim potrebama ali treba da postoji svest o tome.. Mnogi ljudi sa Kosova koje poznajem, pa i moje prve komsije su prodali svoja imanja i kupili kuce po drugim gradovima i eto zive.. Ne podrzavam nikakve opcije, samo opisujem stanje na terenu koje i sami poznajete... Ako mislite da ne znam o cemu govorim, varate se, moj muz je takodje izbeglo lice ali on se takodje i borio za ovu nasu zemlju i to u uniformi (i to jako mlad).... Nek ste vi zivi i zdravi vasoj deci dugo godina  i da vam Gospod pomogne da zivite bolje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...