Jump to content

Социјалисти који се куну у Сороша, да ти се душа заледи - Никола Пејаковић

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Ljudi, uvažavajte malo i druga mišljenja, različita od vaših, i da možda niste najpametniji...

 

 

Amin, iako svako ko je pokushao da uvazava tudja misljenja shvata koliko je to tesko. (:

Vaspitanje, drustvo u kom odrastamo, nacini razmisljanja kojima smo nauceni nam ne dozvoljavaju da uvazavamo tudja misljenja onoliko koliko bi to bilo pozeljno i dobro po nas. Meni prvo...;

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Познавао сам тролове и спамере који су се уозбиљили и постали конструктивни део неког форума. Нисам никад упознао сецкароше који су променили стајлинг. Чак шта више многи сматрају да је врхунац форумашења достичи тај сецкарошки ниво размене мишљења.

 

Чак шта више је плеоназам , сем тога шта више се пише спојено . 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чак шта више је плеоназам , сем тога шта више се пише спојено . 

 

Има ту мало више грешака, ниси ти баш неки сецкарош- илити форумски аналитичар

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чак шта више је плеоназам , сем тога шта више се пише спојено . 

 

Vidi se da nisi citao Alan Ford

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesi li ti čuo za jedan sintetski oblik koji se naziva "Dveri srpske" ?

 

Јел,пошто видим да се разумеш у те ствари,како се зове онај синтетски облик, нво организасција,геј удружења и атеиста србије, јер ако код неког постоји синтеза мишљења ,онда је то та екипа...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesi li ti čuo za jedan sintetski oblik koji se naziva "Dveri srpske" ?

 

Ahahahaha

 

Јел,пошто видим да се разумеш у те ствари,како се зове онај синтетски облик, нво организасција,геј удружења и атеиста србије, јер ако код неког постоји синтеза мишљења ,онда је то та екипа...

 

 

repent-free-thinkers-23519-1286574222-60

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima duha ovaj Pejakovic, steta sto je zatucan ko noc.

Bilo bi lepo da je sa nama na strani dobra jer ima Zeljko pravo - treba nam vise tih 'duhovitih'  :D

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел,пошто видим да се разумеш у те ствари,како се зове онај синтетски облик, нво организасција,геј удружења и атеиста србије, јер ако код неког постоји синтеза мишљења ,онда је то та екипа...

 

 

Neki to zovu "političko levo", neki ga zovu "civilizacija", kako god vam se više dopada...   Ja na taj prvi naziv svakako ne pristajem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

ibhrmi3xUUaqXU.jpg

 

Никола Пејаковић: Зашто их Христос толико нервира? Зато што су га изиграли, издали и покушали да зауставе

 

 

Аутор: Никола Пејаковић

Извор: Глас Српске

 

 

Текст је одличан.

Недвосмислен, без млитавих позивања на "слободу мишљења" и сличне патетичне поштапалице.

Човек који је прошао кроз пакао и многа искушења бре лепо каже шта га је спасило — Христос; шта сад ту има да се увија и извија.

Свака част, Никола.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...