Jump to content

Колико мислите да ће да траје историја до Другог Христовог доласка?


Колико мислите да ће да траје историја до Другог Христовог доласка?  

34 члановâ је гласало

  1. 1. Колико мислите да ће да траје историја до Другог Христовог доласка?

    • До краја 21. века
    • До краја 3. миленијума
    • У наредних милион година
      0
    • У наредних милијарду година
    • Питање је секташко и православни хришћани га не постављају, јер им је Христос то изричито забранио


Препоручена порука

Претпоставља се да хришћанин треба бити спреман сваког часа за Христов долазак. Међутим, каква су ваша мишљења о томе колико времена може допустити Господ док не дође?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Трећа срећа, дакле три миленијума.

 

С тим да ће апокалипса бити ових дана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није на нама да знамо до само Отац наш небески. Над нама је да живимо свакога дана у покајању као да је последњи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Нико то не зна. О томе је незгодно говорити. Али о нечему можемо да причамо гледајући како се сада живи, колико људи уништавају Планету итд... будућност уопште није светла, мислећи на земљу пре самог Другог доласка..

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Предпоставља се да хришћанин треба бити спреман сваког часа за Христов долазак. Међутим, каква су ваша мишљења о томе колико времена може допустити Господ док не дође?

 

 Ovo je kao da se neko nadoveze i pita a u kom od mnostva multiverzuma. Neke stvari ne mozemo ni da pitamo, a kamoli da znamo, jer je niz pitanja koji prethode tom pitanju jako velik.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свако поставља то питање према дужини трајања свог живота јер не може да замисли да ће свет наставити да постоји када њега или ње не буде више било.

 

Иначе, мали осврт 

 

https://www.pouke.org/forum/topic/10580-%D0%B4%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B5-%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%B4-%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BE%D0%B4-%D1%87%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%9A%D0%B0-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%B3-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За одговор треба приупитати разне Нострадамусе, Тарабиће, баба Ванг(л)е, видовите Зорке, Клеопатре и мноштво других којима се јавља када ће и шта ће се десити у будућности.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Време је релативна ствар. Старац Порфирије Кавсокаливит је говорио да се Христов долазак збива оног тренутка када наше време прође. Смрт је трептај ока. Делим његово мишљење.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За одговор треба приупитати разне Нострадамусе, Тарабиће, баба Ванг(л)е, видовите Зорке, Клеопатре и мноштво других којима се јавља када ће и шта ће се десити у будућности.

 

 

Не дирај ми Тарабиће !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тражим само мишљење а не веровање или чак знање.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Време је релативна ствар. Старац Пајсије Кавсокаливит је говорио да се Христов долазак збива оног тренутка када наше време прође. Смрт је трептај ока. Делим његово мишљење.

 

Mala ispravka starac Porfirije

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...