Jump to content

Узнемиравање и претње на интернету ,поставите овде ваша искуства

Оцени ову тему


Препоручена порука

Слава Богу нисам имао сличних ситуација (изузев на послу али је то било преко телефона)...сигурно није пријатно, али мислим да је у већини случајева безопасно :0222_shocked:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СТВАРНО ИМА ЧЧЧЧУДАКА! Кад се сетим рецимо студија, мене је упорно хтео да бије неки лик, био је завршио богословију а ја гимназијалац па сам му ишао на живце иако се нисмо ни познавали. Моји цимери и ја смо му дали надимак Геноцид. Мислим да је сада ђакон негде у шудмадији.......ваљда је прешао на мирољубивија решења

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СТВАРНО ИМА ЧЧЧЧУДАКА! Кад се сетим рецимо студија, мене је упорно хтео да бије неки лик, био је завршио богословију а ја гимназијалац па сам му ишао на живце иако се нисмо ни познавали. Моји цимери и ја смо му дали надимак Геноцид. Мислим да је сада ђакон негде у шудмадији.......ваљда је прешао на мирољубивија решења

 

Хоћеш да кажеш да ће, по свему судећи, овај мало ранији што је бан(ан)ован стићи можда до чина свештеника, ако не и до владике...

;)

  • Волим 1
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ma ti sto u virtu prete u reali su...inace,meni za sad niko nije pretio ali mi (od kad sam se zamonasio) neke strankinje na FB non stop salju bracne ponude :)))

Kада би ми неко могао доказати да је Христос ван истине,и када би збиља истина искључивала Христа,ја бих претпоставио да останем са Христом,а не са истином.                                            Манастир Брадача                             Монах Нектарије

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ma ti sto u virtu prete u reali su...inace,meni za sad niko nije pretio ali mi (od kad sam se zamonasio) neke strankinje na FB non stop salju bracne ponude :)))

 

Milanče ti li si :D ???  http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/433102/Necete-verovati-Milance-iz-Otvorenih-vrata-je-iguman

:0442_feel:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СТВАРНО ИМА ЧЧЧЧУДАКА! Кад се сетим рецимо студија, мене је упорно хтео да бије неки лик, био је завршио богословију а ја гимназијалац па сам му ишао на живце иако се нисмо ни познавали. Моји цимери и ја смо му дали надимак Геноцид. Мислим да је сада ђакон негде у шудмадији.......ваљда је прешао на мирољубивија решења

 

Геноцид, Шумадија?

 

Да није члан једне од подгрупа Црвених ђавола(навијачи Радничког  из Крагујевца - Шумадинци):

genocidzn6.jpg

 

:)))

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa, ono...klasične pretnje, nikada.

 

A, ono verbalne, pa ne ni to.

 

Ja prosto, kapiram u životu, da ko misli, taj to i uradi. I ne zavaravam se uopte time, da danas nije sve moguce. Jer danas je i sve moguce. I sve se moze. Samo ko zna. I ko sme. I ko moze. Zivimo ljudi u doba terorista, internet kriminala, pedofilije, sektaša, drogaša, belog roblja i svašta nečega..i mora čovek da se čuva.

 

U globalu, ako ćete tako da gledate, ako nađu načina da uznemiravaju i prete i drzavnicima, predsednicima, diplomatskim korevima, ministrima, ko smo onda mi, obicni građani tek...na kojoj lestvici vaznosti i nemogucnosti bilo cijeg prilaska, ako se nekoem bas toliko omili da ste mu mili, a ? Znaci.... :(

 

A da me i zaista zadesi nešto tako u životu, i o tome, sada razmišljam, filozofski ponekad, šta mi na kraju krajeva, može bilo ko? Samo da me fizički nema. A planeta neće prestati da se okreće. A ja nisam nista posebna, niti jako važna, niti uspešna niti moćna, da bih ikome niti stajala niti stala, na neki tamo žulj, bilo imaginarni bilo realni, da bi "prljali" ručice, jer sam obično biće koje je ništa u ovom zemaljkom životiću što joj je dan, i nemam ništa da mi uzmete. što mi beše najvrednije, to su mi već uzeli, takoC da... :)

 

Prosto, kroz neki svoj život, sam videla i shvatila, da navlačim neku bedu i stalno nevolju na vrat svojim ponašanjem.  Možda to njima deluje kao vid pretvaranja, možda kao dodovoravanja..uglavnom, obavezno navučem gnev, i probleme. Kod muškaraca, tip ponašanja vodi, onom diktatorskom, biće kako ja kažem ili sikter - marš, a u donosima s ženskim življem, navlačim zavist, tako da i u realnom životu se više družim s muškarcima, nego s ženama, jer nemam lepa isksutva prijateljska s rodom koji sam i ja, pa da se postavim naglavačke. 

 

Tako da, uglavnom najviše krivim sebe, baljezgam i sta trebam i sta ne trebam. Lako me je prozreti, lako uočiti mane, lako povrediti i verovatno lako obmanuti. Delujem kao lak "plen" , glupo stvorenje jer pricam otvoreno o mnogo čemu, kao neko nesrećna , što u krajnjoj liniji i jesam zbog više stvari pa (po) misle, uuuuu, ovo je baš lako. Pašće, padaće..na prazne priče. Željna svačega, ničega, gladna ljubavi i  pažnje, i sve to stoji... pa ko veli..Aha, aha. Aha.

 

Ne znam sta bih Vam više rekla.

 

:)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Евидетно постоји проблем у интернет комуникацији појединих људи. Мисле да могу да било шта кажу и напишу

Realno, mogu. Zato i koriste internet - da kazu ono za sta bi, u rl, dobili kritiku (kada bi rekli naglas).

Sto se vise skriva - zlo je gore. Takvi su obicno cutljivi (ali nervozni) u drustvu i ne pokazuju mnogo, pa im zato socijalne mreze mogu itekako (po)sluziti kao izduvni ventil (jer mogu da prikriju svoj indentitet).  :.mislise.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Realno, mogu. Zato i koriste internet - da kazu ono za sta bi, u rl, dobili kritiku (kada bi rekli naglas).

Sto se vise skriva - zlo je gore. Takvi su obicno cutljivi (ali nervozni) u drustvu i ne pokazuju mnogo, pa im zato socijalne mreze mogu itekako (po)sluziti kao izduvni ventil (jer mogu da prikriju svoj indentitet).  :.mislise.

 

Kod mene je bila obrnuta situacija , ovi što u realnosti zabadaju nos u moj život i "dave" me glupim pitanjima kad me vide, na fejsu su bili mirni, samo su mi lajkovali bez komentara. Dok oni od kojih to nisam očekivala imali su javne komentare po zidu ili neprimerene ili zlonamerne, kao da su dobili ,,vetar u leđa,, da se raspišu o stvarima koje me povređuju. Pretnje hvala Bogu nisam imala, uznemiravanja je bilo od strane nepoznatih u granicama normale, ništa što blokiranje nije moglo da reši. Uznemiravanje od strane poznatih sam rešila brisanjem profila. Kad sam došla u situaciju da umesto malo razonode i zabave i sat ili dva neobaveznog chat-ovanja svaki put kad se ulogujem padnem u bedak i da mi svaki put dospu so na istu ranu, presekla sam to brisanjem profila.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...