Jump to content

Провокација атеиста Србије одложена услед реакције "Образа"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Covek ce pre ili kasnije da se voza u dzipu nekog "drugara" kao i Ceda. Koga takodje isti finansiraju.

 

Јао бре Жељко, ти баш немаш смисла за елитни хумор.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne vidim šta je tačno kukavički u odlaganju? Nije valjda da je junaštvo da treba da izigravaju glinene golubove svakakvim 'braniteljima' ako im nije garantovana bezbednost i pored pretnji koje su dobili (ovo govorim generalno, ne samo za ovaj slučaj).

 

Само сам пренео вест са Видовдана. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Капирам логику, ал ови су тотално небитни да би се било ко око њих цимао. Зато и не контам због чега би било ко лепио те плакате.

 

 

Bitni su Srbi i njihovo odnosno nase jedinstvo i nase misljenje o sebi samima. Sto vise imas ovakvih situacija imas vise podela medju ljudima i imas vise loseg misljenja o sebi-nama. Te ovakvi smo-te onakvi smo.  Tome sluze i to rade i AS i Obraz i LDP. Nebitni su i jedni i drugi i treci ali nesrazmerno njihovoj ne-vaznosti daje im se izusetna medijska paznja. 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da ova tema ne zasluzuje uopste prostor. Kao sto neko ovde rece trebalo ih je ignorisati, tako i ovde treba ih ignorisati i odvratno mi je ovo - ne znam kako i da nazovem taj plakat ili poster gde se izruguju sa jednim Svetiteljem ja bi ga obrisala odavde. Grozno.

Kako su velicanstvena dela Tvoja Gospode sve si premudroscu stvorio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nebitni su i jedni i drugi i treci ali nesrazmerno njihovoj ne-vaznosti daje im se izusetna medijska paznja. 

 

Образу и ЛДП-у можда, али Атеистима Србије убедљиво највећу медијску пажњу даје форум Поуке.орг.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

азу и ЛДП-у можда, али Атеистима Србије убедљиво највећу медијску пажњу даје форум Поуке.орг.

 

Има се, може се :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E ne primetioi sam i na AC kada im je forum bio dizajnerski ložiji, ali je imalo koga tamo, pouke.org su dobijale znaš kakvu reklamu, sad ne znam ne odlazim tamo.

A ovde AC dobija reklamu samo takvu.

Da ne radite vi nešto zajedno, ono kako pljujete jedni na druge, a ustvari jednu drugima dižete rejtink???

Axa provalio sam vas sad gotovo......

:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E ne primetioi sam i na AC kada im je forum bio dizajnerski ložiji, ali je imalo koga tamo, pouke.org su dobijale znaš kakvu reklamu, sad ne znam ne odlazim tamo.

A ovde AC dobija reklamu samo takvu.

Da ne radite vi nešto zajedno, ono kako pljujete jedni na druge, a ustvari jednu drugima dižete rejtink???

Axa provalio sam vas sad gotovo......

:D

 

Мали атеиста превише зна. Мали атеиста мора умрети!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ne radite vi nešto zajedno, ono kako pljujete jedni na druge, a ustvari jednu drugima dižete rejtink??? Axa provalio sam vas sad gotovo.....

 

Свака част за разоткривање. Сам можеш да видиш да су АС најбоља антиреклама за организовани атеизам. Ми из Цркве смо их створили и они раде у нашу корист.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne vidim šta je tačno kukavički u odlaganju? Nije valjda da je junaštvo da treba da izigravaju glinene golubove svakakvim 'braniteljima' ako im nije garantovana bezbednost i pored pretnji koje su dobili (ovo govorim generalno, ne samo za ovaj slučaj).

 

Не видим никакву опасност од забрањеног покрета Образ. Просто они су забрањени. Сетите се само оне геј изложбе на којој је на богохулан начин приказивано нешто за шта су њени посетитељи мислили да је Христос.

 

Колико је само било полиције, колико приватног обезбеђења, на крају су налупали Срђу Трифковића без икаквог повода на самој изложби и сад их колико чујем тужи с првом наравно.

Дакле зашто би се тек бојали једне забрањене организације каква је Образ ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле зашто би се тек бојали једне забрањене организације каква је Образ ?

 

 

zato što STRA LOJZE ČUVA (ako ne razumeš, ukucaj na google prevodilac) sHa_sarcasticlol

 

http://www.niscafe.com/index.php/niske-izreke.html

 

a i ova 2.  po redu na linku je adekvatna... al to na tvoj račun a ova prva na njihov (s oproštenje)

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

znate šta, čitam ove niške izreke i smejem se naglas...

 

svaka može da se primeni na pomenutu situaciju

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

zato što STRA LOJZE ČUVA (ako ne razumeš, ukucaj na google prevodilac) sHa_sarcasticlol

 

http://www.niscafe.com/index.php/niske-izreke.html

 

a i ova 2.  po redu na linku je adekvatna... al to na tvoj račun a ova prva na njihov (s oproštenje)

 

Искрено да ти кажем после батина које је добио Срђа Трифковић ја се рецимо не бих усудио да одем на неку геј изложбу или атеистичку трибину.

 

Док рецимо ови неонацисти наши ме никад нису тукли и стварно од њих нисам уплашен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...